Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pajączki na nogach Pomocy!!

04 lip 2012 - 10:26:16

Na nodze jakiś czas temu dokładnie jak zauważyłam małe czerwone niteczki na nodze minęło przeszło pół roku...wydaje mi się że nie powstały nowe po tym czasie no ale są.Dziewczyny macie coś takiego? Nie są widoczne nie rzucają się w oczy ale jak naciągnę w tym miejscu skórę to są... jak sobie z tym radzić jak się tego pozbyć i czym macie jakieś dobre sposoby? wiem o laserze ale to za drogi zabieg nie stać mnie po prostu.. mam dopiero 22lata a tu już takie coś;(

Pajączki na nogach Pomocy!!

04 lip 2012 - 10:28:23

mam ten sam problem, należy przyjmować witaminy które uszczelniają naczynia krwionośne

Pajączki na nogach Pomocy!!

04 lip 2012 - 10:30:13

A w jakim wieku jesteś? Wiem że mogę mieć to po mamie bo ma żylaki a tata właśnie pajączki a to podobno dziedziczne;/

Pajączki na nogach Pomocy!!

04 lip 2012 - 10:37:55

tak jak ty mam 22 lata, moja mama ma pajączki ale takie bardzo solidne i widoczne, więc przypuszczam że to kwestia genów. trudno, staraj się jeść dużo witaminy C, może jakiś diosminex albo coś podobnego

Pajączki na nogach Pomocy!!

04 lip 2012 - 11:49:16

Jakieś inne sposoby macie jakieś??

Pajączki na nogach Pomocy!!

04 lip 2012 - 11:53:43

Cytat
seniorita_
tak jak ty mam 22 lata, moja mama ma pajączki ale takie bardzo solidne i widoczne, więc przypuszczam że to kwestia genów. trudno, staraj się jeść dużo witaminy C, może jakiś diosminex albo coś podobnego
tak jak powyżej tylko ja mam 25lat:P...i jeszcze maść z wyciągiem z kasztanowca polecam+tabletki np.Diosminex,Diohespan max...do naczyniowca możesz się wybrać-ja się zapisałam i czekam na wizytę bo oprócz widocznych pajączków,obciążenia genetycznego mam jeszcze uczucie ciężkości nóg-bardzo bolesne:(

zweryfikowana
Posty: 907
Ostrzeżenia: 1/5

Pajączki na nogach Pomocy!!

04 lip 2012 - 11:54:57

mi ostatnio lekarz powiedział, ze z tymi witaminami, a chodzi dokładnie tu o witaminę c to pic na wodę, to tak naprawdę nie pomaga

Pajączki na nogach Pomocy!!

04 lip 2012 - 11:55:34

spróbuj balsamu do ciała AVA

Pajączki na nogach Pomocy!!

04 lip 2012 - 11:57:16

ja mam 19 lat, a pajaczki mam od 2 lat nie tylko na nogach, ale i na plecahc. Mam takąc ere -naczyńkową;) i żylaki też mi już zaczynają wychodzić. Staram się smarować żelem z kasztanowaca pajączki i zażywam co jakiś czas tabletki, ktore zawierają diosminę.

po za tym bierze się to od kapieli w goracej wodzie i od opalania -tak powiedzial lekarz. a ja i jedno i drugie uwielbiam, wiec nie ma opcji, zebym przestala to robic:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-04 12:03 przez lamocik.

Pajączki na nogach Pomocy!!

04 lip 2012 - 12:14:03

ja mam 19 lat i mam pajączki na całym ciele, więc pajączki tylko na nogach to nie jest chyba żadna tragedia, tym bardziej że ich nie widać z daleka tylko z bliska.
Ja przestałam sie juz przejmować, łykałam witaminy i niestety to nic nie daje. Dobre jest Vanescin forte, maść lub tabletki. Mi szkoda żołądka już bo naczynka mam od 14 roku życia ;/ ja mam pajączki na nogach, brzuchu, ramionach, plecach, twarzy, szyi, dekolcie. Na nogach pajączki nie reagują w żaden sposób, nie robią sie czerwone placki jak u mnie na twarzy, dekolcie i szyi. Ja już sie przezwyczaiłam i szczerze to nawet czasem zapominam że je mam. alkoholu nie lubie, zawsze uzywam kremów z filtrem i nie nosze ubrań z dekoltem. Ja te naczynka widze codziennie ale inni nawet nie wiedzą że je mam. Mój narzeczony wie i wogóle mu to nie przeszkadza, mówi że mam najpiekniejsze ciało na świecie a naczynek żadnych nie zauważa;) Grunt to byc pewnym siebie, naczynka na nogach to nie jest tragedia ;) głowa do góry. Na popekane już nic nie zrobisz, jedyny ratunek to laser. A żeby nie było kolejnych to używaj kremów do skóry naczynkowej i cos od wewnątrz. Efekt nie jest wielki, mi np szkoda kremów na nogi bo i tak nogi odsłaniam tylko na lato a te pajaczki nie sa jakieś ogromne ze widać je z daleka :) jak nie masz wielkich pajaczków czy nie powstają ci zylaki to nie faszeruj sie za mocno bo szkoda żołądka. wystarczy witamina C, ja też biore przez pewien okres czasu, z tym że robie sobie przerwy co jakich czas. Bedzie dobrze. i powiem ci że wiek nie gra tu dużej roli, bo to może być poprostu dziedziczne lub masz płytko naczynka i wrażliwą skórę.
u kosmetyczek mozna robic zabiegi wzamacniające naczynka np sonoforeza, kosmetyczna wgłąb skóry wprowadza witaminy które uszczelniają naczynka, byc może zapobiegnie to pekaniu kolejnych, jest to dużo tańsze niż laser, jednak nie usuwa już istniejących. Ja niedługo wybieram sie na twarz, szyje i dekolt. Pozdrawiam;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-04 12:16 przez magda0740.

Pajączki na nogach Pomocy!!

04 lip 2012 - 12:26:44

ja mam20lat i ten sma problem, nogi mojej mamy są TRAGICZNE i moje pewnie też takie będą... ;/ co polecacie> jakie witaminy??

Pajączki na nogach Pomocy!!

04 lip 2012 - 12:29:12

rutyna uszczelnia naczynka

Pajączki na nogach Pomocy!!

04 lip 2012 - 18:28:11

Cytat
magda0740
ja mam 19 lat i mam pajączki na całym ciele, więc pajączki tylko na nogach to nie jest chyba żadna tragedia, tym bardziej że ich nie widać z daleka tylko z bliska.
Ja przestałam sie juz przejmować, łykałam witaminy i niestety to nic nie daje. Dobre jest Vanescin forte, maść lub tabletki. Mi szkoda żołądka już bo naczynka mam od 14 roku życia ;/ ja mam pajączki na nogach, brzuchu, ramionach, plecach, twarzy, szyi, dekolcie. Na nogach pajączki nie reagują w żaden sposób, nie robią sie czerwone placki jak u mnie na twarzy, dekolcie i szyi. Ja już sie przezwyczaiłam i szczerze to nawet czasem zapominam że je mam. alkoholu nie lubie, zawsze uzywam kremów z filtrem i nie nosze ubrań z dekoltem. Ja te naczynka widze codziennie ale inni nawet nie wiedzą że je mam. Mój narzeczony wie i wogóle mu to nie przeszkadza, mówi że mam najpiekniejsze ciało na świecie a naczynek żadnych nie zauważa;) Grunt to byc pewnym siebie, naczynka na nogach to nie jest tragedia ;) głowa do góry. Na popekane już nic nie zrobisz, jedyny ratunek to laser. A żeby nie było kolejnych to używaj kremów do skóry naczynkowej i cos od wewnątrz. Efekt nie jest wielki, mi np szkoda kremów na nogi bo i tak nogi odsłaniam tylko na lato a te pajaczki nie sa jakieś ogromne ze widać je z daleka :) jak nie masz wielkich pajaczków czy nie powstają ci zylaki to nie faszeruj sie za mocno bo szkoda żołądka. wystarczy witamina C, ja też biore przez pewien okres czasu, z tym że robie sobie przerwy co jakich czas. Bedzie dobrze. i powiem ci że wiek nie gra tu dużej roli, bo to może być poprostu dziedziczne lub masz płytko naczynka i wrażliwą skórę.
u kosmetyczek mozna robic zabiegi wzamacniające naczynka np sonoforeza, kosmetyczna wgłąb skóry wprowadza witaminy które uszczelniają naczynka, byc może zapobiegnie to pekaniu kolejnych, jest to dużo tańsze niż laser, jednak nie usuwa już istniejących. Ja niedługo wybieram sie na twarz, szyje i dekolt. Pozdrawiam;)

No to Ty to masz dobrze, że narzeczony uwielbia Twoje ciało i nie widzi żadnych pajączków. Mój z kolei sam pierwszy je zauważył! Na nogach. I tak naprawde nie rzucają się w oczy, bo trzeba sie przyjrzeć by je zauważyć, sama czasem ich szukam - zalezy przy jakim świetle. Czasem mam ochotę pozbawić go wzroku. Zawsze te głupie teksty "o, pajączki masz, brakuje ci jakiejś witaminy" i to powtarza co jakiś czas co mnie doprowadza do szału. Ja to mu tłumaczę, że mam cienką skórę :P Pajączki mam na udach, ramionach i twarzy. Mam 22 lata i boję się co będzie za 5 lat... Słońca unikam jak mogę.

Pajączki na nogach Pomocy!!

04 lip 2012 - 19:30:18

Dzięki dziewczyny za porady:) Cholerne naczynka ehh:P mam nadzieję że nie będą się poszerzać a jak jest u Was z tym? Robią się nowe ? Pozdrawiam
Podajcie jakieś inne porady?
hej:) Podajcie jeszcze coś?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-05 12:42 przez Byska.

Pajączki na nogach Pomocy!!

05 lip 2012 - 12:45:12

Podobno Rutinoscorbin pomaga je zredukować i wzmocnić naczynka krwionośne, tylko oczywiście stosowanie musi być regularne przez okres 2 miesięcy potem przerwa pół roku.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tattoo z henny