Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zastanawiam sie nad zabiegiem lipolizy iniekcyjnej. Zabieg polega na podaniu środków aktywnych do wnętrza tkanki tłuszczowej metodą iniekcji. Podstawowymi składnikami mieszanki jest fosfatydylocholina oraz silny detergent - deoksycholat sodu. Podany materiał rozpuszcza błony komórek tłuszczowych, w wyniku czego płynne trójglicerydy wydostają się do organizmu, skąd usuwane są normalnymi drogami przez układ limfatyczny.
Mysle o udach i brzuchu. Prosze o opinie jeśli ktos był. czy sa efekty? ile trzeba zabiegów, ampułek? Będe bardzo wdzięczna za opinie.

czytając to, aż się uśmiechnęłam... uwielbiam te określenia w biologii o których nawet nie mam pojęcia... :)

ulal, bałabym się mieć takie coś w sobie ;p dziwne nazwy ;d

nie mam o tym pojęcia :)

Cytat
belieef
czytając to, aż się uśmiechnęłam... uwielbiam te określenia w biologii o których nawet nie mam pojęcia... :)

Ja to samo ;D
Trzeba było tylko napisać " usuwanie tkanki tłuszczowej-co sądzicie?" ;D

Nie wiem o co chodzi ale chętnie się dowiem :)

Na samą myśl mnie wszystko boli :) Nie wiem jak otyłym i zdesperowanym trzeba by być,żeby dać sobie wstrzykiwać jakieś mikstury..

Cytat
sanderka875
Nie wiem o co chodzi ale chętnie się dowiem :)

hah podbijam ;D

ale wiesz, że to nie jest metoda na odchudzanie i kobiety decydujące się na to, powinny być szczupłe ?

zweryfikowana
Posty: 1.422
Ostrzeżenia: 2/5

Jestem biologiem, co do fosfatydylochliny nie mam uwag, substancja naturalnie występuje w naszym organizmie i nie jest dla nas niczym szkodliwym, co więcej stanowi naturalną składową błon biologicznych i odgrywa ogromną rolę w procesie przemiany materii. Chyba chodziło Ci o dezoksycholan sodu, który co prawda nie ma udowodnionych jakiś szkodliwych właściwości, to jednak jest substancją obcą, na którą twój organizm może różnie zareagować. Wszystkie zabiegi są bardzo niebiezpieczne dla organizmu. nawet zwykłe wyrwanie zęba może być tragiczne w skutkach i moje zdanie jest jedno. Jeśli chcesz narażać swoje zdrowie ze zwykłęgo lenistwa, bo wygodniej jest iść się rozpuścić, niż ruszyć d... i wziąć się za siebie to rób sobie wszytskie możliwe zabiegi, ale licz się z tym, ze e zabiegi cudów nie zdziałają i jeśli prowadzisz niezdrowy tryb życia, będziesz je musiała powtarzać regularnie.

zweryfikowana
Posty: 266
Ostrzeżenia: 1/5

Taa... Usuniesz tłuszcz i zrobi ci się znowu, bo żresz i nie odżywiasz się reguralnie, odpowiednio. Na cholere ci to, skoro znowu się zamienisz w grubaska? Wystarczy ci to na tydzień,dwa, potem zaczniesz tyć z powrotem bo nie zmieniłaś swojego metabolizmu tylko usunęłaś tłuszcz.

aniuchat zabieg przeprowadza się na partiach ciała którym już w żaden sposób sport i diety nie są w stanie pomóc i nie robi się tego na osobach otyłych, więc o jakim lenistwie mowa?? Autorko zabieg powtarza się od 2 do 6 razy

I czemu wypowiadacie się w sposób jakbyście wiedziały o tym wszystko .. skoro pojęcie zerowe?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-25 14:31 przez lejlak.

Informację na czym polega zabieg wkleiłam ze strony gabinetu który sie tym zajmuje, bo gdybym nie napisala to bylo by mnóstwo postow typu "a na czym to polega". Nie jestem osoba otyłą. bardzo dużo sie dowiadywalam o tym zabiegu i przeczytajcie dokaldnie moj post, nie pytam osob ktore o tym nie maja pojecia co o tym sądza tylko prosze o opinie kobiet ktore robily sobie ten zabieg więcp prosze TYLKO o opinie osob ktore poddaly sie temu zabiegowi. Bedę wdzięczna
lejlak robiłaś sobie ten zabieg czy pracujesz w jakimś gabinecie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-25 19:58 przez EWELINA853.

zweryfikowana
Posty: 77
Ostrzeżenia: 1/5

też o tym sporo czytałam , zabieg kosztuje od 300 do 1200zł
sama nie jestem otyłam -duzym problemem są moje łydki i kostki (cięzko z tej cześći ciałą pozbyć się tłuszczu ;/
EWELINA853- zrobiłaś Sobie w koncu ten zabieg ??:) jestem ciekawa efektu:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-15 13:06 przez MAGDA14051988.

nie, nie zrobilam sobie bo wydaje mi sie ze jesli by byly fajne efekty to bylby bardziej popularny a jak widzisz nikt się na ten temat nie wypowiada :-(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

bańki chińskie?