Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Heej kiedyś mocno reklamowane były wybielające paski bodajże z Blend a med, a ja ostatnio zauwazyłam, że mam strasznie żółte zęby. Myję je dwa razy dziennie, kiedy zachodzi taka potrzeba to i częsciej. Nie pale papierosów, maniakiem kawy nie jestem;p, piję jedną raz dziennie ( nie codziennie).

Czy któraś z was drogie dziewczyny stosowała takie paski? Czy działają?

prosze o odp;)

Własnie mam je na zebach super są :D
tyle że ja ma crest w U.S.A se kupiłam jak byłam na allegro też sa Używałam kiedyś blend a med ale to nie to samo co Cresta :)Polecam :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-03 12:40 przez baterfly100.

ja słsyzałam o jakichś tanszych z allegro podobno biją blendameda i jakoscią i ceną :P ale nie pamiętam :(

Stosowałam aby usunąć przebarwienia z kawy i jak najbardziej polecam. Efekty widać bardzo szybko i są wygodne w użyciu. Używałam pasków blend-a-med 3D white luxe i są one lepsze od zwykłych



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-03 12:46 przez levinka123.

moje dwie kumpele mają naprawde piękne ząbki i wlasnie mówiły mi że to juz dobry rok są takie efekty po stosowaniu wlasnie pasków blend a med ;)

Teraz są w superharmie w promocji !!! Jakoś za 45 zł chyba a normalnie podobno około 70 kosztują. Prawdopodobnie czasem można trafić na jakąś ekstra promocje czy to w superpharmie czy rossmannie że za 29 zł są, ale ja od kilku miesięcy uważnie przeglądam gazetki i nie było aż takiej :)

Także ja ruszę po nie na pewno! :)

kurde dziewczyny zachęciłyście mnie;) jutro pobuszuuje w sieci i w aptekach, może coś znajdę;)
tańszego!;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-03 21:31 przez zanet69ka.

Ej, to i ja się chyba zdecyduję kupić! ;) Tylko sama już nie wiem które najlepsze..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-03 21:37 przez kamokanikaka.

Używałam tych z blend a med, ale miałam taką nadwrażliwość, że w nocy budziłam się z łzami w oczach... A trzymałam je na zębach połowę czasu, który zaleca producent. Moim zdaniem przereklamowane. Natomiast bardzo pomogła mi Biała Perła :) Używałam jej 1,5 roku temu, a do teraz nie mam żadnych przebarwień.

ja słyszałam jeszcze, że dobra jest biała perła, żel kosztuje w aptece około 60 zł.

Ja wlasnie skonczylam używac pasków. Uzywałam Blendamed 3d white.
CO prawda zeby są bielsze, ale niestety nie białe. :(((

to chyba wina koloru kości:(

Po jednym opakowaniu, efekt był naprawdę duży.
Też mam nadwrażliwość, ale dentysta polecił mi najpierw przez jakiś czas stosować pastę Sensodyne i było po problemie.
Używałam tych pasków jakieś 1,5 roku temu i nadal widać efekt.
Ale nie palę, to też pewnie ma spory wpływ.
Niedługo dla porównania kupię sobie Białą Perłę.

Paski blend a med są fajne ale uważajcie na wrażliwość zębów.. niestety bolą ;/ Ale efekt super i długo się utrzymuje. Polecam te mocniejsze.

zweryfikowana
Posty: 532
Ostrzeżenia: 1/5

Ja mam paski 3D white, ale boję się ich użyć, bo podobno poźniej ma się wrażliwe zęby. Ktoś wie czy faktycznie tak jest?

paski

Blenad-a-med 3dWhite faktycznie działają- po 3 dniach widać już efekty. Używałam paski kilkukrotnie i raz zdarzyło się, że rzeczywiście zęby był nadwrażliwe /aż bolały/ ale szybko im przeszło, za to efekty wybielania jak najbardziej były :)

Paski + szczoteczka dla dzieci, miękka + pasta dla nadwrażliwych zębów, np. Elmex. Działają, efekt jest znaczny i bardzo długo się utrzymuje (ponad półtora roku).

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dermaroller na rozstępy??