Obecnie rozmawiamy o:

Roleta okienna

gorący temat

najtańsza apteka

dzisiaj o 20:20

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pomóżcie dziewczyny!
Jestem rok po porodzie. Okazało się, że mam przepukline pępkową i rozstęp mięśni prostych brzucha, stwierdził to chirurg. Kazał ćwiczyć a potem na zabieg z przepukliną. Mój brzuch ma obwód 92 cm aż!!!!! Wyglądam okropnie!!! Nie mogę się go pozbyć!!! Ćwiczyłam 6 weidera i ogólnie ćwiczyłam przez miesiąc dzień w dzień i nic!!! Nie mam już żadnej motywacji :((((( Wyglądam okropnie, brzuch jest większy od piersi!!! Wszystkie ciuchy wyglądają na mnie okropnie;( Pomóżcie jakoś...
Nie wstawię zdjęcia bo się przestraszycie.

polecam hula hop, ja uwielbiam i muszę powiedzieć, że działa :)

Nie martw się! Najważniejsze to się nie poddawać! Ćwiczenia nie dają natychmiastowego efektu, z biegiem czasu może być tylko lepiej :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 1.582

przy przepuklinie chyba hula hop nie będzie dobre... nie mam pojęcia co z tym zrobić...

hmmm.... chciałabym mieć tyle cm w brzuchu ...

Hulahop ! ale nie daj się nabrać na masaż.... takie kuleczki. Mam po nich siniaki. Musiałam zmienić na zwykłe. Tylko straciłam kase.

zweryfikowana
Posty: 2.097
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
nevermind86
hmmm.... chciałabym mieć tyle cm w brzuchu ...


hehehe
ja tak samo

Cytat
kulkaaa
Cytat
nevermind86
hmmm.... chciałabym mieć tyle cm w brzuchu ...


hehehe
ja tak samo


92cm? boże to ile wy macie teraz?


współczuję Ci strasznie :( ja przed ciążą miałam 64cm w ciązy 120cm po ciązy mam 80cm i nienawidzę swojego brzucha ale cały czas trzymam diete, chodzę codziennie na fitness a teraz jeszcze na bieznie aby spalic tluszcz bede chodzic codzennie godzine plus spacery z corka



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-20 16:52 przez natalia-valentino.

92cm w talii ? czy troszke nizej ?
jesli troszke nizej to chyba nie ma co panikowac bo to nie jest az tak duzo ...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-20 16:58 przez oleczka089.

92 cm na wysokości pępka mam. Dla mnie to dużo i bardzo rzuca się w oczy. Jestem niska raczej, biust malutki a brzuchal ogromny!!! Obcisłe bluzki już dawno poszły w odstawkę. A w luźnych i tak widać. Na dodatek chodzę pochylona tzn zgarbiona. Gdyby ten biust był większy to jakakolwiek bluzka ukryłaby trochę ten brzuch a tak jest tylko jeden wielki brzuchal, bo biustu zerrrro.
Mam hula hoop ale nie umiem kręcić nim, wielokrotnie próbowałam. Stosuje balsamy na brzuch ujędrniające żeby troszkę uelastycznić tą rozciągniętą skórę ale i to też nic nie daje. Myślałam, że ćwiczenia prawie godzinę dziennie + balsam chociaż troszkę coś pomoże a tu zero efektu przez miesiąc systematycznego ćwiczenia.
Nie mówię już o tym, że brzuch jest w rozstępach, skóra obwisła tak, że jak złapię w rękę to jedna wielka słonina, ale cóż nie wystawię go więcej na wierzch i tyle a tego że jest ogromny i widać go we wszystkim co ubiorę to temu nie umiem zaradzić. Czuję się bardzo źle w swoim ciele, kiedyś nosiłam 36, 38 a teraz 42.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-20 17:37 przez kundzioleczka.

A lekarz Ci nie powiedział jakie cwiczenia powinnas wykonywac w takiej sytuacji? mysle, że powinien... Tez polecam hula hoop, ale nie wiem czy mozesz. Poza tym widze, zę piszesz iz nie umiesz kręcic, ale idzie sie nauczyc :)

Cytat
adriana94
Hulahop ! ale nie daj się nabrać na masaż.... takie kuleczki. Mam po nich siniaki. Musiałam zmienić na zwykłe. Tylko straciłam kase.
Co Ty za glupoty gadasz, z kulkami jest najlepsze, zwykle nie da takich efektow jak te z kulkami... Owszem siniaki sa na poczatku, ale trzeba zacisnac zeby i krecic, a nie sie poddawac i rezygnowac bo boli. Po jakims czasie siniaki znikaja i juz sie wiecej nie robia a efekty są niesamowite :P

Powiększ biust wtedy bedzie mniej widać :P A tak serio to Ci nie pomoge, bo takie zmagania mam przed sobą. Jak urodze też sie bede martwić bo znając mój organizm brzuchol zostanie :/

Cytat
kundzioleczka
Pomóżcie dziewczyny!
Jestem rok po porodzie. Okazało się, że mam przepukline pępkową i rozstęp mięśni prostych brzucha, stwierdził to chirurg. Kazał ćwiczyć a potem na zabieg z przepukliną. Mój brzuch ma obwód 92 cm aż!!!!! Wyglądam okropnie!!! Nie mogę się go pozbyć!!! Ćwiczyłam 6 weidera i ogólnie ćwiczyłam przez miesiąc dzień w dzień i nic!!! Nie mam już żadnej motywacji :((((( Wyglądam okropnie, brzuch jest większy od piersi!!! Wszystkie ciuchy wyglądają na mnie okropnie;( Pomóżcie jakoś...
Nie wstawię zdjęcia bo się przestraszycie.

moim zdaniem miesiąc brzuchów to jest nic:) tym bardziej ze cwiczysz sama, moze coś robisz niewłaściwie (ja tez robiłam 6w i okazało sie ze źle:/).
teraz chodze na fit (mam jeszcze wiecej cm niż ty:( ) i dopiero teraz, po 1,5 miesiąca widze pierwsze postępy.

moze idz na siłkę powiedz trenerowi jaki masz problem i on ci ustawi cwiczenia na spalanie tłuszczu i ujędrnienie skóry.

Hmmm, piszecie o tym hula hoopie...wiem, że ponoć super efekty,ale co jak mi nie wychodzi. Przestudiowałam już tyle filmików instruktażowych jak kręcić i nie wspomnę ile razy już próbowałam i nie wychodzi i tyle. Na siłownie nie mam kasy.A chirurg pozwolił ćwiczyć a nawet nakazał tyle, że nie poinstruował jak. Wiem też z neta, że muszę wzmocnić mięśnie przed zabiegiem na tą przepuklinę pępkową (zabieg jest nieunikniony)ale co mi po tym jak mój rozstęp mięśni zostanie (na zoperowanie tego mnie nie stać). Możliwe że to przez ten rozstęp mięśni tak mi ten brzuch wybiło. I teraz to już w ogóle nie mam pojęcia co robić.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

z jakich zabiegów korzystacie? ile to kosztuje?