Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

gorący temat

Klimatyzacja w bloku

35 minut temu

Jakie ogrzewanie domu

godzinę temu

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chciała bym pójść do Cenntrum Medycyny Estetycznej, aby za pomocą lasera "usunąć" tzn upiększyć :P rozstępy.
Wiem że całkowicie się ich nie pozbęde, ale laser zmiejszy ich widocznosc a skóra pomarszczona przez nie będzie ładna. Zadzwoniłam do jednego Centrum i dowiedziałam się, że taka poprawa wyglądu na skórze brzucha to koszt 400zł za 50cm kwadratowych czyli odcinek skóry mniej wiecej 5x10cm.
Zainteresowałam się tym i prawie zdecydowałam się na to, bo po obliczeniu wyszło by mnie to ok 900zł. Mam wstęt przez rozstępy i tę skórę po ciąży sama do siebie, ilekroć patrzę na siebie to wpadam w furię. Chciała bym kiedyś móc wyjść w bikini lub krótkiej bluzeczce na plaże... teraz to nie możliwe dlatego postanowiła zdobyć się na to i wydać (oczywiscie za pozowoleniem męża) te pieniądze i miec w końcu radość z macierzyństwa.
I tutaj moje pytanie. Czy jest tutaj jakaś kobietka która poddała się zabiegowi? Czy ktoraś może opisać lub wkleić tutaj efekty? Bardzo by mi to pomogło

ale te zabiegi trzeba powtarzać, jednorazowo nie zniknie :(

Całość podzielona jest na 3 lub 4 zabiegi i całość to koszt 400zł za odcinek ciała 5x10cm

A próbowałaś z kwasami?

Cytat
Bummi
A próbowałaś z kwasami?

Nie, nie znam się na tym.
Poza tym rozstępów po ciąży mam dużo, przez nie pomarszczoną skórę brzucha. Nie są czerwone, razcej wpadaja w biel. A czy to cos daje?

Moje znikająąąą same, aaa:) Zauwazyłam że nie mam już ich tyle, i tak widcznych. Miałam na pośladkach ;| i udzie..
Masuje to taką rolką pod prysznicem, czasami z peelingiem czasami samą rolką. A oprócz tego.. Mój narzeczony :D Zaczał je instensywnie masowac :D i teraz korzystam z jego "leczniczych" rąk :D Co wieczór jak leżymy, masuje mi pośladki :D On ma radośc , a ja ładną jędrną, bez rozstepów pupę :D
poważnie mówie, jeszcze nie dawno nie mogłam patrzec na moje pośladki.. a teraz są super!:)

Zakładałaś kiedyś temat o rozstępach i kwasach.

ja tez maialm duuzo rozstepow po ciazy ale zwalczylam je kremami odpowiednimi :) ppol roku smarowania i masowanie i po klowocie :)
na dodatek sie skora zrobila jedrna :) polecam kremy sa duzo tansze wiadomo trzeba czasu ale efekty nie mozliwe :)

zweryfikowana
Posty: 284
Ostrzeżenia: 1/5

Podbijam, tez chce sie na ten zabieg wybrac lub podobny.
Mam problemy z rozstepami :((( nie ciaza lecz jedzenie slodyczy doprowadzilo mnie do +20kg. Uzywam kremow, pellingow ale jednak zdecydowalam sie na zabieg, wole dowiedziec sie od osoby ktora to robila niz pojsc do salonu bo oni wiadomo powiedza ze zabieg dziala ;)

niezweryfikowana
Posty: 260
Ostrzeżenia: 3/5

jest wiele metod na rozstepy które proponuje medycyna estetyczna
kiedys czytałam jakim zabiegom poddala sie anna mucha wlasnie na rozstepy
no ale wiadomo wszystko kosztuje

mysle ze powinnas sprobowac i koniecznie podziel sie doswiadczeniami

mysle ze aser jest dobra metoda i raczej skuteczniejsza niz np. mikrodermabrazja

O jeny! Po co zaraz jakieś zabiegi kiedy wystarczy zwykły krem o_O ja w ten sposób pozbyłam się rozstępów, moja mama też. Znam wiele osób którym to pomogło, a przy tym to najtańsza, najszybsza i najłatwiejsza metoda.

Na rozstępy białe (stare) żaden krem nie pomoże.Laser pomaga,owszem,ale seria zabiegów a nie jeden.Koszt to te 900 zł razy ileś tam,kończy się na tysiącach złotych.na pewno.Pozdrawiam

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

rosehime zwykły krem czyli jaki ? bo ja używałam wielu kremów na rozstępy i nic mi nie pomaga... mam na udach i pupie wielkie białe rozstępy...

ja nie wiem dziewczyny co wy za kremy stosowałyscie, mnie tez nic nie pomaga.
nie mam z rostepami wielkiego kłopotu tzn przyzwyczaiłam sie do nich i wstretu do siebie nie czuje ale tez z checia zniwelowałabym je choc w 50 %
wiec jak juz sie zdecydujesz pokaz efekty:)

Cytat
franulinka
Na rozstępy białe (stare) żaden krem nie pomoże.Laser pomaga,owszem,ale seria zabiegów a nie jeden.Koszt to te 900 zł razy ileś tam,kończy się na tysiącach złotych.na pewno.Pozdrawiam

Ja miałam białe roztępy i pomogło.

Cytat
klasiula
rosehime zwykły krem czyli jaki ? bo ja używałam wielu kremów na rozstępy i nic mi nie pomaga... mam na udach i pupie wielkie białe rozstępy...

Nivea albo Bambino. Ale lepiej Nivea, bo krem musi być bardzo tłusty. Smarować owe miejsca minimum 2, 3 razy dziennie, im więcej tym lepiej. Trzeba natłuścić porządnie miejsca gdzie są rozstępy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-29 08:17 przez rosehime.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Krzywe nogi