Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
rosehime
Ja miałam białe roztępy i pomogło.

a możesz napisać jakiego tego kremu stosowałaś ? nazwę ?


oooo już napisałaś :) dzięki nie zauważyłam :) no cóż wcześniej używałam specjalistycznych kremów i nic... na laser mnie nie stać to spróbuje bambino :) jak pomoże to będę ci pokłony bić. :p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-29 08:21 przez klasiula.

kwasów nie polecam, miałam robione do stężenia 60% i efekt znikomy, robiłam też zabiegi radiofrekwencji efekt lepszy niż po kwasach, skóra bardziej napięta ale chętnie dowiem się czegoś o laserze ;)
A co do kremów miałam jedne z najlepszych (za 150 ml płaciłam 187 zł) w ciąży i po cały czas smarowałam jednak jak rozstępy już się pojawią to żaden krem ich nie zlikwiduje - nie ma takiej możliwości.

Cytat
klasiula
oooo już napisałaś :) dzięki nie zauważyłam :) no cóż wcześniej używałam specjalistycznych kremów i nic... na laser mnie nie stać to spróbuje bambino :) jak pomoże to będę ci pokłony bić. :p

Moja mama też wydała grube pieniądze na super cuda i nic. A dopiero od kogoś się dowiedziała żeby zwykłym kremem i podziałało.

Tylko trzeba dużo smarować, jak naszcześciej. No i najlepiej to nie wsmarowywać porządnie tylko dać kremowi samemu sobie wsiąknąć.

Moja znajoma poddala sie takiemu zabiegowi tylko ze ona robila na udach i brzuchu :)
jak przyszla do mnie po zabiegu i podniosla bluzke miala wele takich czerwonych paskow w miejscach roztepow . Nie mogla sie nawet zgiac w pol ,tak ja to bolalo ale z czasem zaczela jej zchodzic ta opuchlizna i powiem wam zee swietnie jej brzuszek teraz wyglada .
choć kupe kasy na to wydala bo byla 2 razy to mowi ze warto :)
ale po zabiegu bol straszny :)

400 zł ? jakoś bardzo mało - normalnie taki zabieg kosztuje ok tysiąca. Ja zrobiłam to po pierwszej ciąży raz drugi trzeci, powiedziano mi że po 3 zabiegach będą jakieś rezultaty... i co? żadnego efektu kiedy prosiłam o jakieś wyjaśnienia pan powiedział że różne są ciała i rozne reakcje na zabiegi szkoda tylko ze nikt mi wczesniej nie powiedzial zanim wydalam tyle kasy

Ale może to chodzi o fraxel laser? Albo miała usuwane rozstępy na niewielkiej partii ciała.... Bo dermabrazja laserowa to kosztuje kilka tysięcy. Ja jestem zwolenniczką kremów. Sama stosuję jeden, ale właściwie to średnio działa. Ostatnio natknęłam się na takie zestawienie http://rozstepyusuwanie.com.pl/. Znacie któryś z tych kremów?

niezweryfikowana
Posty: 190
Ostrzeżenia: 3/5

a może się nie zastanawiać nad tym, co wybrać, jaki zabieg będzie najbardziej skuteczny, tylko się wybrać do specjalisty. Wiecie, jak ktoś się zna na tym, jak rozstępy usunąć powie najlepiej co będzie dla nas najbardziej skuteczne, a dla mnie takim specjalistą w tej dziedzinie jest doktor Marek Wasiluk, on na pewno pomoże pozbyć się niechcianych i paskudnych rozstępów.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 5/5

Powiem, że ja byłam na zabiegu w http://www.mybodyclinic.pl i jestem bardzo zadowolona z efektów. Po dwóch-trzech zabiegach rozstępy zaczęły już znikać i nie są takie widoczne. Nie zrujnowało mnie to finansowo. No i co dla mnie najważniejsze, nic a nic nie bolało. Także jeśli się zastanawiasz czy warto to ja ci powiem, że moim zdaniem warto bardzo :D

Na rozstępy można też spróbować zastosować zabiegi Radiofrekwencji Mikroigłowej RF. Działa to na zasadzie nakłuwania mikroigłami i podgrzewania skóry falą radiową. U mnie po tych zabiegach troche są mniej widoczne, całkowicie to chyba nie da się zlikwidować. Więcej informacji na ich stronie https://depilacja-laserowa.krakow.pl/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-11-09 01:29 przez Zuzzza111.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

fotodepilacja...