Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szczoteczka elektryczna Oral B

04 kwi 2012 - 21:11:25

Mam możliwość zakupu szczoteczki elektrycznej Oral-B (dokładnie Professional Care 500) po bardzo okazyjnej cenie, ale zastanawiam się, czy faktycznie działa tak dobrze, jak jest reklamowana?
Czy któraś z was może używała tej szczoteczki i może przedstawić zalety i wady, ogólne uwagi?
Będę bardzo wdzięczna i z góry dziękuję :)



Szczoteczka elektryczna Oral B

04 kwi 2012 - 21:13:18

Ja mam inna oral b elektryczna, ale nie wiem jakie ma zadanie hah, po prostu kupilam ja dla funu;]

Szczoteczka elektryczna Oral B

04 kwi 2012 - 21:17:00

o moje dziąsła też się właśnie trochę obawiam... ;/

niezweryfikowana
Posty: 348
Ostrzeżenia: 2/5

Szczoteczka elektryczna Oral B

04 kwi 2012 - 21:19:25

Ja mam troszkę mocniejszą Oral-B i używam ją razem z chłopakiem, mamy dwa rodzaje końcówek 3d white i taką podwójną, ja mam z reguły ładne zęby, ale chłopak ma osad mocny i sobie chwali, bo fajnie mu go usuwa. Moja mama ma tą co Ty pokazujesz i też jest zadowolona, ale jest troszkę słabsza, one różnią się jak mi się zdaje ilościa obrotów na minutę. Generalnie szczoteczki elektryczne są lepsze moim zdaniem od manualnych, bo lepiej czyszczą zęby, masują dziąsła, czasami mogą podrażniać, ale można kupić końcówki dla wrażliwców. No i masz do wyboru rózne końcówki jakie sobie zapragniesz. A ja poproszę o wejście na mój temat <moderacja - spam>
Moja szczoteczka(też mam wrażliwe dząsła) ma dwie funkcje jedną mocniejszą drugą słabszą i możńa dostać końcówki dla wrażliwców jak już pisałam. a po dłuższym stosowaniu i dobrej paście na dziąsła, są one mocniejsze i lepiej ukrwione:) Także z własnego doświadczenia polecam, bo mi teraz krwawią bardzo rzadko, ostatnio jak miałam angine i zapalenie oskrzeli, gorączke prawie 39:)a po manualnej to bardzo czesto krwawiły!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-04 22:47 przez moderator.

Szczoteczka elektryczna Oral B

04 kwi 2012 - 21:19:51

ja mam ale inna z oral B i uwazam ze sa bardzo dobre;)

Szczoteczka elektryczna Oral B

04 kwi 2012 - 21:21:51

gdzieś na forum przeczytałam, że nie wszędzie końcówki są łatwo dostępne, to prawda?

Szczoteczka elektryczna Oral B

04 kwi 2012 - 21:24:14

Cytat
hennes
gdzieś na forum przeczytałam, że nie wszędzie końcówki są łatwo dostępne, to prawda?

Na wsi w kiosku raczej ich nie dostaniesz, ale praktycznie w każdym markecie są, więc myślę, że nie powinno być problemem zakup nowych końcówek, a nawet jeśli - od czego jest allegro - tam tego pełno:)

Również potwierdzam skuteczność tych szczoteczek!

Szczoteczka elektryczna Oral B

04 kwi 2012 - 21:26:09

chodziło mi oczywiście o dostępność w marketach, ale dziękuję za odpowiedź. Co do all to znowu naczytałam się o podróbkach ;P ale myślę, że w Rossmannie czy Super-pharm te końcówki znajdę :)

Szczoteczka elektryczna Oral B

04 kwi 2012 - 21:27:20

ja ją własnie testuje, dostałam ze streetcomu i powiem Ci ze mam bardzo wrażlwe dziąsła ktore zazwyczaj krwawiły przy uzywaniu zwyklej szczoteczki i tez mialam obawy ale jak ją używam to jest super, prawie wcale nie krwawią . Ogólnie jestem zadowolona.

Szczoteczka elektryczna Oral B

04 kwi 2012 - 21:32:22

Tylko i wyłącznie tradycyjną szczotkuje ale mój Luby używa elektrycznej z Colgate i sobie ją bardzo chwali. Tyle,że on ma dośc mocne dziąsła nie podlegające w ogóle pod wrażliwośc,a na to trzeba uważac ze szczoteczkami elektrycznymi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-04 21:33 przez Medussaa.

Szczoteczka elektryczna Oral B

04 kwi 2012 - 21:38:22

Też kiedyś posiadałam szczoteczkę elektryczną Oral B. Na pewno nie ta seria co pokazałaś. Szczoteczkę wraz z całym bagażem ukradziono mi i zobaczyłam różnicę pomiedzy normalnym szczotkowaniem, a eletrycznym. Szczoteczka elektryczna, jest dokładniejsza, usuwa praktycznie cały osad, zwykłą można by skrobać bez końca :) Jak będę mieć okazję to zakupię kolejną bo moim zdaniem warto, a jak widzę, że dziewczyny wspominają o różnych końcówkach to na pewno znajdziesz coś dla siebie :)

zweryfikowana
Posty: 658
Ostrzeżenia: 2/5

Szczoteczka elektryczna Oral B

04 kwi 2012 - 21:47:17

mam też elektryczną otal b ale inny model. jestem zadowolona. szczoteczka dokładnie czyści zęby nigdy nie miałam tak idealnie umytych jak po szczoteczce elektrycznej :D nie krwawią mi dziąsła tylko przy pierwszym myciu krwawiły potem się przyzwyczaiłam po prostu nie należy jej mocno dociskać. jestem bardzo zadowolona jedyny minus to drogie końcówki które trzeba dość często wymieniać :/

niezweryfikowana
Posty: 348
Ostrzeżenia: 2/5

Szczoteczka elektryczna Oral B

04 kwi 2012 - 21:49:54

Co do końcówek to ja zamawiam na allegro, nie trafiłam na podróbkę, no i raz znalazłam w swoim mieście sprzedawce, a ponoć orginalną można łatwo sprawdzić, wujek google na pewno am gdzieś pokazane różnice między podróbką a orginałem, na pewno podróbki nie mają tego numeru seryjnego wybitego i na targu właśnie widziałam takie końcówki podróbkowe:) W rosmannie widziałam mały wybór w super jest chyab większy, ale chyba spora jest przebitka na tych z allegro:)

Szczoteczka elektryczna Oral B

04 kwi 2012 - 21:54:03

ja musze używać elektrycznej...

bo zwykłą za bardzo szorowałam i dziąsła raniłam...

Szczoteczka elektryczna Oral B

04 kwi 2012 - 21:59:01

ja tez dostalam ja ze streetcomu do testowania:) uzywam od wczoraj i sobie chwale poki co;) fajne uczucie czystych zebow jest dlugo po umyciu:) ale duzo tez robi dobra pasta:)choc wczoraj lekko krwawilo mi dziaslo, ale to raz na kilka myc:) tyle ze manualna tak samo:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Duzy biust...