Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
Lady_Belial
Nie ma w co wierzyć, jak masz skłonność do cellulitu to będziesz go miała całe życie i żadne zabiegi nie pomogą. Efekt możesz mieć na bardzo krótko, ale to milej chyba jest na masaż pójść niż na jakieś zabiegi...
Nawet odsysanie nie pomoże, bardzo chude dziewczyny mogą miec cellulit, a bardzo grube nie i tak już jest.
Oczywiście, że masz racje, ale systematyczne dbanie o partie ciała dotknięte pomarańczową skórką,pomaga w utrzymaniu tego w ryzach. I chyba nie wiem co mówisz, masaż celulitowy jest okropnie bolesny, czasem nie do wytrzymania, dziewczyny piszą, że np płakać im się chciało, moja kuzynka była na 3 z grouponu i też mówiła, że widziała mega porawę, ale już na 3 nie chciała iść, bo oprócz sinaików, które są normalką, to wyć jej się chciałao na tym, dlatego nie wiem, czy masaż przyjemniejszy. Myślę, że te bańki są najlepszą metodą i najtańsza.I ruch, no i zdrowa dieta, bo celulit robi się ze złego jedzenia, zanieczyszczeń środowiska, moja mama dopiero teraz ma lekki na nogach, całe życie nie miała i mówi, że to wina środowiska wjakim żyjemy i co jemy, bo kiedyś wszystko było zdrowsze.

byłam chyba na 10 takich zabiegach i nie zauważyłam rezultatów niestety... a i sam zabieg do przyjemnych nie należy... może to zależy od organizmu lub samego cellu, ale na mnie nie podziałało

niezweryfikowana
Posty: 348
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
DeMonisia
byłam chyba na 10 takich zabiegach i nie zauważyłam rezultatów niestety... a i sam zabieg do przyjemnych nie należy... może to zależy od organizmu lub samego cellu, ale na mnie nie podziałało
ale na tym żelazku? ach, szkoda:) myślałam, że coś to daje, zresztą na innych forach były raczej pozytywne opinie, ale tak mało tego jest, że nie można się na tym oprzeć:) a co do baniek, to ja miałam takie małe urządzenie cellules z allegro, w sumie było genailne, ale taka uszczelka mi strzeliła i do niczego to już jest, niby 20 zł kosztowało, ale jakoś drugi raz nie zamawiałam.
Cytat
Zuosnica
dyydyy2 mnie się udało znienawidzić słodycze;) teraz zjem jedno ciastko na tydzień-dwa i więcej nie ruszam. Batoników i czekolady nie jem w ogóle:) A jeśli chcesz wiedzieć jak to zrobiłam, to powiem Ci- w bardzo prosty sposób. Na tydzień w ogóle wyeliminowałam cukier z diety- nie słodziłam herbaty i zero słodyczy. Tydzień to nie całe życie. A po tym tygodniu, próbując słodkiej herbaty- przestała mi smakować. Organizm powoli odzwyczajał się od cukru. Teraz nie słodzę herbaty od laaaat, kawy też nie- wyczuję nawet ziarnko cukru i nie wypiję, bo są dla mnie okropne. Naturalną konekwencją jest brak potrzeby jedzenia słodkiego, bo nie mam spadków cukru:) proste a jakie skuteczne! ;)



Aaa, jeśli ktoś ma na sprzedaż bądź wymianę bańki chińskie, to chętnie kupię!


Aaaaa ja też jestem słodyczożercą i jestem dziś 3 dzień bez słodyczy, też myślałam, że po tygodniu, może trochę więcej, potem nie będzie mnie tak ciągnąć... Ach Ach Ach



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-13 09:35 przez dyydyy2.

Cytat
DeMonisia
byłam chyba na 10 takich zabiegach i nie zauważyłam rezultatów niestety... a i sam zabieg do przyjemnych nie należy... może to zależy od organizmu lub samego cellu, ale na mnie nie podziałało
A czy mogłabyś opisać ten zabieg, na czym to polega, ile trwa i ile kosztował? Poszperałam w necie i znalazłam bardzo mało, ale przeważały właśnie pozytywne opinie w tym temacie. A może ktoś miał do czynienia z innymi zabiegami ukierunkowanymi na pomarańczową, wyszczuplanie, ujędrnianie?

Cytat
friiida

Zgadzam sie!! Ja osobiscie na pozbycie sie celulitu uzywam nie kremow przeciw celulitowych a kremow przeciw zmarszczkowych... Naprawde daja efekty... A poradzil mi to lekarz dermatolog:) I szczerze mowiac nie spodziewalam sie ze po 2 dniach uzywania tego kremu moj celulit zniknie...:) Pewnie wiekszosc z was w o nie uwierzy... dlatego tez radze sprawdzic na wlasnej skorze i dopiero wtedy zobaczycie ze to naprawde dziala bo sama bym w to nie uwierzyla gdybym tego nie sprawdzila:)) Pozdrawiam:)

niemożliwe! używasz jakiegoś konkretnego kremu ?

Cytat
amm93
Cytat
friiida

Zgadzam sie!! Ja osobiscie na pozbycie sie celulitu uzywam nie kremow przeciw celulitowych a kremow przeciw zmarszczkowych... Naprawde daja efekty... A poradzil mi to lekarz dermatolog:) I szczerze mowiac nie spodziewalam sie ze po 2 dniach uzywania tego kremu moj celulit zniknie...:) Pewnie wiekszosc z was w o nie uwierzy... dlatego tez radze sprawdzic na wlasnej skorze i dopiero wtedy zobaczycie ze to naprawde dziala bo sama bym w to nie uwierzyla gdybym tego nie sprawdzila:)) Pozdrawiam:)

niemożliwe! używasz jakiegoś konkretnego kremu ?
Sądzę, że takie kremy mogą działać bardziej ujędrniająco, a nie wspomagająco na cellulit...Zresztą wystarczy porównać skład kremów i....wydaje mi się, że taniej chyba kupić balsam antycelulitowy, albo ujędrniający za ok 20 zł, a nie słoiczek kremu za tyle samo, który wystarczy na jedno użycie! wydaje mi się, że szafiarka walnęła totalną bzdurę.

Ja mam swój sposób na cellu... ale pomaga tylko przy system\tycznym powtarzaniu... Kiedyś przez miesiąc codziennie:
1. owijałam się folią spożywczą i tak ćwiczyłam przez ok godzinę
2. peeling z fusów kawy z oliwą z oliwek, cytryną i cynamonem
3. masaż rękawicą gumową z wypustakmi i oliwką ziaji antycellulitową

i powiem tak... po miesiącu efekt był naprawdę widoczny ale przestałam stosować i wróciło niczym bumerang....

Metoda jest dobra i tania próbuję się zmobilizować znów choć co 2gi dzień..

Jeszcze chcę inny sposób wykorzytać... mianowicie krem jakiś antycell nałożyć na skórę i zakładać ażurkowe / kabaretkowe z małymi oczkami rajstopy i na to folię... Rajstopki powinny masować a dzięki folii się pocimy :) no i tak śmigać jakiś czas a potem peeling :)

zobaczymy........

zweryfikowana
Posty: 1.909
Ostrzeżenia: 1/5

Nie wiem no, ja miałam raz zabieg Lipo Royal- na udach. Przyjaciółka zrobiła mi prezent :). Miałam robiony tylko raz, ale było widać już efekty. Chociaż powinnam go zrobić tak z 3 razy.

niezweryfikowana
Posty: 348
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
bigos2806
Nie wiem no, ja miałam raz zabieg Lipo Royal- na udach. Przyjaciółka zrobiła mi prezent :). Miałam robiony tylko raz, ale było widać już efekty. Chociaż powinnam go zrobić tak z 3 razy.
no myślę, że za taką cenę, to na pewno musi dawaqć efekty....heheheh

No cóż ja po ciąży czuję się jak jedna wielka pomarańcza. Przytyłam sporo, a teraz po porodzie (na razie to tylko mieisiąc) wydaje mi się, że nigdy sie tego nie pozbędę. To juz moje trzecie dziecko. Zawsze byłam bardzoa aktywna, jeździłam na rowerze, biegałam, skakałam na skakance, ćwiczyłam jogę, pływałam, przekopywałam działkę ;-) nawet orbitreka kupiłam sobie żeby tylko ten pomarańcz był mniejszy. A teraz nie mam siły nawet po schodach wejść na moje 9 piętro. Rzeczywiście popieram skuteczność masażu bańkami chińskimi. Świetna metoda, ale przy mojej tendencji do anemii mocno siniacząca. Tak czy inaczej przy wszystkich metodach liczy się systematyczność i konsekwencja !!!!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Centrum medycyny estetycznej- laser na rozstępy