Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

UDA - problem biegaczki

29 mar 2012 - 19:10:40

Jak ja mam odchudzić nogi ? Dokładnie uda. swojego czasu biegałam i mam rozbudowane mięśnie, a od 2 lat troche, mmm, sflaczały? chce żeby były szczuplejsze, nie chce już takich udźców biegaczki, bo wstyd mi nosić krótkie spodenki :( Pomóżcie

UDA - problem biegaczki

29 mar 2012 - 19:17:35

Mam ten sam problem :) Juz przestalam walczyc, hehe Przez uda nosze rozmiar wieksze spodnie.

UDA - problem biegaczki

29 mar 2012 - 19:17:42

dobre pytanie, podłączam się. Wprawdzie dopiero zaczynam bieganie, ale ja mam dość rozbudowane uda po rozciąganiu się ; /

UDA - problem biegaczki

29 mar 2012 - 19:19:03

ja uwielbiam biegać, gdy okolo rok temu zaczynałam biegać , uda, łydki, brzuch i ręce , wszystko powiekszylo mi sie o 3-4 cm.. lecz po 2 tygodniach spadlo i to spadło więcej niż bylo na poczatku :):)):) od tamtej pory biegam i wszystko mi spadło, brzuch, ręce, uda , ogolnie nogi.. miesnie mi sie zrobily i przez to moja waga przybrala 4 kg.. lecz cm mi spadly.. czyli to miesnie.. dlatego z pewnoscia POLECAM BIEGANIE!

nic tak nie pomaga przy wyrzeźbieniu i pozbyciu sie tluszczu z figury, :)
na wage nie ma co wchodzic, bo co ma waga do tego jak wyglądamy ;-)

UDA - problem biegaczki

29 mar 2012 - 19:23:49

ja właśnie przez bieganie mam takie uda. mieśnie rozciągnęły skórę, po odstawieniu intensywnych treningów ( z 7 na 3 dni w tyg ) w 'za dużej' skórze zebrał się tłuszczyk. walczę z tym i walczę, ale nie wiem co z tym robić.

UDA - problem biegaczki

29 mar 2012 - 19:27:49

eh u mnie też jest taki problem, przeważnie ze spodniami przez to, bo jak są dobre w pasie to w udach zawsze megaciasne :/

UDA - problem biegaczki

29 mar 2012 - 19:28:13

tez chętnie zmniejsze swoje uda tylko nie wiem jak bo od ćwiczen to one mi sie powiekszają

UDA - problem biegaczki

29 mar 2012 - 19:29:31

mam to samo, tyle że ja jeździłam bardzo dużo na rowerze...krótkich mini nie ubiorę bo łydki szczupłe a uda rozbudowane:)

UDA - problem biegaczki

30 mar 2012 - 15:42:37

słyszałam, że pływanie wysmukla, może czas to sprawdzić ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zmęczona twarz - co robić?