Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mój kompleks - rozstępy.

29 mar 2012 - 20:20:44

jak chłopak kocha to z rozstępami czy bez będzie kochał a jeżeli mu to przeszkadza to po prostu nie jest wart uwagi !!
ja też mam taki problem bo jak byłam w podstawówce to za szybko urosłam i moja skóra tego nie wytrzymała :) nie udało mi się tego pozbyć chociaż minęło kupe czasu...a chłopaka mam od 3 lat i jakoś nigdy nic nie wskazywało na to żeby mu to przeszkadzało :) tak więc nie przejmuj się i nie słuchaj głupich tekstów typu "z rozstępami przystojniaka nie znajdziesz" ;))

zweryfikowana
Posty: 562
Ostrzeżenia: 1/5

Mój kompleks - rozstępy.

29 mar 2012 - 20:21:54

Cytat
endorfina96
Cytat
esmeralda98697
Napisze tak - z rozstepami napewno przystojniaka nie wyrwiesz

Skąd ta pewność?



Jezu co za bzdura totalna !!
Dajcie spokój.. aż czytać się nie da.
Ja również od mniej więcej tego wieku borykałam się z rozstępami (teraz mam 19), miałam straszne kompleksy na tym punkcie, kupowałam tylko stroje ze spodenkami i mimo to cały czas miałam fobie, że i tak je widać, że wychodzą spod spodenek. Do czasu aż poznałam mojego chłopaka. Na początku bardzo się ich wstydziłam, ale za to nigdy nie krępowałam się swojego ciała. To on przekonał mnie do tego, że to tylko moje chore wyobrażenie, tak naprawdę nikt nie zwraca na nie uwagi. Teraz beztrosko paraduje w wyciętych strojach, zakładam seksowną bieliznę i kompletnie mam je gdzieś :D naprawdę. On mówi, że kocha bardzo tą moją pupcie i wiele razy daje mi to do zrozumienia. Teraz i ja te rozstępy pokochałam :) Aha, i żeby nie było dodam, że jest baaardzo przystojny i to żadna reguła (choć nigdy nie szukałam w facecie wyglądu, a charakteru;p).
Musisz zrozumieć jedno:
JAK NIE MASZ NA COŚ WPŁYWU, TO TO PIER*OL BO I TAK NIE BĘDZIESZ MIAŁA

Jakies głupie blizenki nie odbierają przecież nikomu urody ! Daj spokój !



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-29 20:25 przez alexics.

Mój kompleks - rozstępy.

29 mar 2012 - 20:26:33

cytując eksperta w wyrywaniu przystojniaków: "napiszę tak" - odpowiednia dieta i ćwiczenia ujędrniające pupę oraz dobre serum na rozstępy mogą pomóc. Co prawda nie sprawią, że rozstępy znikną ale na pewno spowodują, że staną się płytsze i mniej widoczne. Wówczas polecam kilka wizyt w solarium i żegnajcie kompleksy :)

Mój kompleks - rozstępy.

29 mar 2012 - 20:29:40

również pragnę dołączyć do szcownego grona z rozstępami
i mam faceta od 5 lat który mnie kocha mimo że mam zebrę na dupie

Mój kompleks - rozstępy.

29 mar 2012 - 20:34:43

Cytat
esmeralda98697
Napisze tak - z rozstepami napewno przystojniaka nie wyrwiesz

Buhahahahahahahahahahahahahaha :D

Mój kompleks - rozstępy.

29 mar 2012 - 20:35:01

Też w tym wieku zaczęły mi się pojawiać. Przestały jak miałam około 15 lat. Teraz mam 23 i całe biodra w rozstępach i "boczki", na udach też troszkę, ale mniej je widać. Jakos z nimi żyję i żadnemu z moich facetów one nie przeszkadzały...

Mój kompleks - rozstępy.

29 mar 2012 - 20:37:29

ja mam po ciązy calusieńki brzuch w rozstępach i oboje z moim się z nich śmiejemy :) smarowałam się od 6 tyg ciązy i nic z tego nie wyszło :) tzn wyszły mega rozstępiska :)

teraz smaruje się olejkiem z mothercare na rozstępy i najbardziej pomaga. nie znikają ale ładnie się kamuflują :)

też mam to w d....:)
to jest akurat najmniejszy problem.

Mój kompleks - rozstępy.

29 mar 2012 - 20:43:35

Ja mam duzo rozstepow a w ciazy nie bylam
powiem tak- w znalezeiu przystojniaka mi to nie przeszkodzilo :P
a jemu to w ogole nie przeszkadza
juz bardziej mi chociaz tez praktycznie je zaakceptowalam i zapomnialam o nich

Mój kompleks - rozstępy.

29 mar 2012 - 20:44:48

Cytat
dudus18
Cytat
esmeralda98697
Napisze tak - z rozstepami napewno przystojniaka nie wyrwiesz

Napiszę tak - po pierwszym poście widzę, że ty również kariery na tym forum nie zrobisz...

No,na pewno nie inteligencją ;)

Mój kompleks - rozstępy.

29 mar 2012 - 20:46:47

pociesze Cie, miałam podobny problem gdy zaczełam dorastać... rozstepy najbardziej widoczne miałam na piersiach potem udach. Dzis mam 24 lata i urodziłam synka, po porodzie wyglądam jak tygrysek- taka jestem pasiasta- biust, brzuch, posladki uda i nogi od pupy do kolan po wewnętrznej srtonie. długo miałam kopleksy zupełnie sobie z tym nie radziłam, mój mężczyzna nigdy nie widział w tym problemu jemu zawsze sie podobałam i mam nadzieje dalej podobam. Z czasem zaakceptowałam to, takie mam ciało już. wkładam krótkie spodenki, spódniczki już nie chowam nó jak wcześniej wiadomo ukrywam je pod leginsami czy ciemnymi, kolorowymi rajstopami. Nie stać mnie na zabiegi kosmetyczne walcząće z rostępami codziennie uzywam kremu pantenol na rozstępy i oliwkę po kąpieli, rozstępy dzieki temu bledną i nie są tak widoczne. Grunt zebyś zaakceptowała siebie, jeśli bedziesz myślała o sobie:jestem piekna a rozstepy są częsćią mnie to Twój chlopak nie bedzie ich nawet zauważał bo Ty nie bedziesz zwracała na nie uwagi.

Trzymaj sie :)

Mój kompleks - rozstępy.

29 mar 2012 - 20:47:06

też mam 16 lat i rozstępy na pupie, a na dodatek na nogach. straszne są, ale da się z nimi żyć :) a co do chłopaka to niektórzy nawet nie wiedzą co to jest :)

Mój kompleks - rozstępy.

29 mar 2012 - 20:48:51

Mi się zaczęły robić jak zaczęłam trenować (już nie amatorsko:P)- pod kolanami, na udach od wewnątrz i na tyłku. Za szybko mi mięśnie rozwaliły skórę :/ Zmieniłam klub, tam stwierdzili, że mam ogromny potencjał i jak byłam w młodzikach to biegałam już z juniorami i to nawet tymi starszymi, wrzucili mnie na głęboką wodę jednym słowem, chociaż też nie powinno się tak zrobić, nie wiem dlaczego tak się stało:/
Strasznie mnie to wkurza bo mam wyćwiczoną, umięśnioną sylwetkę, na którą długo pracowałam i... rozstępy:/
A co? Mam swojego ukochanego już parę ładnych lat, moje koleżanki- a brzydkie nie są- rozpływają się na jego widok :D - bo i wysoki (190) i przystojny, inteligentny, zabawny :P brunet ciemniejsza karnacja:P A co myśli o moich rozstępach? Dopóki mu nie pokazałam to nie zdawał sobie sprawy z ich istnienia xD

Mój kompleks - rozstępy.

29 mar 2012 - 20:53:18

ja też mam i też ciężko mi, ale próbuję różnymi maściami itp.

co do koleżanki, która napisała,że nie znajdziesz chłopaka mogę to tylko wyśmiać. ot to zabłysnęła inteligencją. brawo !

a i pamiętam jak kiedyś moja koleżanka powiedziała, że nie chce mieć dzieci, bo będzie miała rozstępy. jak to usłyszałam, to nie wiedziałam, czy płakać czy się śmiać ;|

Mój kompleks - rozstępy.

29 mar 2012 - 21:04:31

Cytat
esmeralda98697
Napisze tak - z rozstepami napewno przystojniaka nie wyrwiesz

Z takim podejściem to Tobie się pewnie trafi jakiś tumok... ;)

Niestety niektórzy mają skłonności genetyczne i tutaj jest cały problem. Ja mam parę rozstępów po ciąży i nauczyłam się z nimi żyć nie przejmując się tym zbytnio. A znalezieniem faceta się nie przejmuj, normalny facet nie będzie miał z tym problemów. Mój mąż póki mu nie powiedziałam co to, to nawet nie wiedział jak to się nazywa:)

zweryfikowana
Posty: 456
Ostrzeżenia: 2/5

Mój kompleks - rozstępy.

29 mar 2012 - 21:20:44

tez mam na tyłku no i co zrobie? ;/;/ ja tłumacze sobie ze wiekszosc dziewczyn je ma ... i w subie przyzwyczaiłam się do nich, czasem tylko mnie wkurzają :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zmęczona twarz - co robić?