Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mój kompleks - rozstępy.

29 mar 2012 - 17:32:42

Cytat
endorfina96
Cześć dziewczyny, jak miałam z 12 lat zaczęły pojawiać się 1sze rozstępy, teraz mam lat 16 i prawie całą pupę w rozstępach. Są już białe, więc zdaje sobie sprawę z tego, że nic nie wskóram. Niedawno pojawiły się na piersiach, są sine, walczę z nimi. Niestety, mam straszne kompleksy, boje się wyjść na basen, przez to. Boję się, że kiedyś może to "obrzydzać" mojego faceta. Wiem to absurdalne wymysły, ale nie wiem..Zwyczajnie się tego obawiam.
błagam, odpisujcie

jak się facet w tobie zakocha <czy przystojniak czy nie> to już mu nic nie będzie przeszkadzać, tylko będzie cię kochał całą taką, jaka jesteś
potwierdzone
ja też mam rozstępy, mam faceta i on mówi, że to jest takie "moje" i że tą cześć mojego ciała też kocha :)
poza tym powiedział, że gdybym mu o tym nie wspomniała t by nawet nie zauważył ;d

Mój kompleks - rozstępy.

29 mar 2012 - 17:34:19

Cytat
dudus18
Cytat
esmeralda98697
Napisze tak - z rozstepami napewno przystojniaka nie wyrwiesz

Napiszę tak - po pierwszym poście widzę, że ty również kariery na tym forum nie zrobisz...

A co do rozstępów... Jeżeli chłopak naprawdę pokocha cię taką jaką jesteś i będzie uwielbiał twój wygląd, że tak powiem "w ubraniu", to myślisz, że po zdjęciu spodni będzie inaczej? Nie rozumiem twoich obaw... Wiadomo, że chcemy się podobać, a rozstępy, nooo nie są najciekawszym elementem naszego "wystroju", ale nie ma już co z nimi zrobić, jeżeli ty je zaakceptujesz to twój chłopak na pewno również :)

Kurde, normalnie padłam! XD Jesteś moim mistrzem ciętej riposty,ududs18 - szacun, ogromny szacun.

A Ty, Endorfina96 nie przejmuj się tak, większa część facetów nawet nie wie, co to takiego rozstępy. Na Twoim miejscu wybierałabym na plażę po prostu bardziej zabudowane majtki (takie fajnie podkreślają pupę). Przecież nie będziesz faceta wyrywać na gołe dupsko, prawda? Luzik :)

Mój kompleks - rozstępy.

29 mar 2012 - 17:37:50

Cytat
endorfina96
Cytat
esmeralda98697
Napisze tak - z rozstepami napewno przystojniaka nie wyrwiesz

Skąd ta pewność?

OJ dziewczyny, przestancie udawac, ze nie patszycie na wyglad. Kazdy wiwe, ze jwes wazny a roztepy to ohyda

Mój kompleks - rozstępy.

29 mar 2012 - 17:39:09

Cytat
esmeralda98697
Cytat
endorfina96
Cytat
esmeralda98697
Napisze tak - z rozstepami napewno przystojniaka nie wyrwiesz

Skąd ta pewność?

OJ dziewczyny, przestancie udawac, ze nie patszycie na wyglad. Kazdy wiwe, ze jwes wazny a roztepy to ohyda

lepiej nic więcej nie pisz, błagam... a jak już to ze słownikiem w ręce -,-

zweryfikowana
Posty: 276
Ostrzeżenia: 1/5

Mój kompleks - rozstępy.

29 mar 2012 - 17:42:06

Cytat
esmeralda98697
Cytat
endorfina96
Cytat
esmeralda98697
Napisze tak - z rozstepami napewno przystojniaka nie wyrwiesz

Skąd ta pewność?

OJ dziewczyny, przestancie udawac, ze nie patszycie na wyglad. Kazdy wiwe, ze jwes wazny a roztepy to ohyda

cóż, głupota nie boli...

Mój kompleks - rozstępy.

29 mar 2012 - 17:44:09

nie ma się co oszukiwać. prawie każda z nas ma rozstępy albo cellulit. taka już nasza natura:) w sumie z cellulitem staram się od czasu do czasu powalczyć , ale jakoś mi się nie chce;) może dlatego, że moim zdaniem nie jest jeszcze tragicznie. co do znalezienia chłopaka to nie ma reguły;) przede wszystkim nie rób z tego problemu to i on nie zrobi :) myślę, że nawet nie zauważy:) naprawdę mężczyźni widzą o wiele mniej niż my kobiety:) naprawde często kręcą ich nasze okrągłe tyłeczki, które za wszelką cenę staramy się odchudzić. wcieraj kremy, poćwicz, pij więcej wody, a poza tym żyj i zapomnij, że gdzieś masz rozstępy. nie myślmy ciągle, że gdzieś pojawił się jakiś cellulit, gdzieś jest za dużo a gdzieś za mało tłuszczyku, że jestesmy grube;) nikt nie chce być ze smutasem:)

zweryfikowana
Posty: 847
Ostrzeżenia: 1/5

Mój kompleks - rozstępy.

29 mar 2012 - 17:44:18

Cytat
esmeralda98697
Napisze tak - z rozstepami napewno przystojniaka nie wyrwiesz

ale jesteś pusta.

Mój kompleks - rozstępy.

29 mar 2012 - 17:47:33

ajk szukasz wartosciowego chlopaka, to nie bedzie preszkadzalo

Mój kompleks - rozstępy.

29 mar 2012 - 18:07:28

Cytat
endorfina96
Myślicie, że serio będzie to przeszkadzało w znalezieniu partnera?
bzdury, ja tez mam rozstepy na pupie i jakos mam chlopaka, nie sluchaj tych glupot

Mój kompleks - rozstępy.

29 mar 2012 - 18:14:28

Cytat
madzia0702
większość facetów nawet nie wie co to rozstępy;)
ja mam 23 lata i też je mam na pupie,udach i jakoś mój facet mnie kocha,już się do nich przyzwyczaiłam,nie łam się

mam 24 lata. mam rozstępy na biodrach. kkiedyś sporo schudłam i mi się porobiły na biodrach.
a teraz jestem w 7mcu ciąży. mam nadzieję że po urodzeniu nie bedę miała ich dosłownie wszędzie - trochę się boję.

dla kobiet w ciąży to są kremy na i przeciw rozstępom (NP. fissan albo ziajka mamma mia) ale nie wiem czy to pomaga (w ogóle i czy pomaga tym które w ciąży nie są)

zweryfikowana
Posty: 276
Ostrzeżenia: 1/5

Mój kompleks - rozstępy.

29 mar 2012 - 20:00:38

Dzięki za pocieszenie :)

Mój kompleks - rozstępy.

29 mar 2012 - 20:06:38

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-25 23:42 przez panklika.

Mój kompleks - rozstępy.

29 mar 2012 - 20:07:46

też mam niestety, kiedyś stosowałam jakieś kremy i troche pomagało, niestety odpuściłam i znów zrobiły się bardziej widoczne. ogolnie sposobu na to nie znam :(
a co do partnera- mam rozstępy, miałam i partnera, co prawda teraz go brak ale to chyba jednak nie wina rozstępów :P:D

zweryfikowana
Posty: 1.296
Ostrzeżenia: 1/5

Mój kompleks - rozstępy.

29 mar 2012 - 20:10:58

ja też mam rozstępy i to nad tyłkiem na plecach i to dopiero widać :/ Jeszcze w podstawówce za szybko urosłam i właśnie dlatego się pojawiły... Rozstępy to nie koniec świata. A mądry facet nie będzie patrzył na Twój tyłek z rozstępami :)

Mój kompleks - rozstępy.

29 mar 2012 - 20:16:26

Rozstępy? A co to? Zgrywam się, ale wrzuć na luz. Większość facetów naprawdę nie zauważa takich detali. Dowód? Cezary Pazura powiedział:
"Przysięgam wam drogie panie, gdyby nie reklamy w telewizji ja bym do dziś wierzył, ze cellulit to był grecki filozof." Podobnie z rozstępami. Miał rację!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

UDA - problem biegaczki