Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Zapalenie pęcherza

22 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 276
Ostrzeżenia: 1/5

Mój kompleks - rozstępy.

29 mar 2012 - 16:40:08

Cześć dziewczyny, jak miałam z 12 lat zaczęły pojawiać się 1sze rozstępy, teraz mam lat 16 i prawie całą pupę w rozstępach. Są już białe, więc zdaje sobie sprawę z tego, że nic nie wskóram. Niedawno pojawiły się na piersiach, są sine, walczę z nimi. Niestety, mam straszne kompleksy, boje się wyjść na basen, przez to. Boję się, że kiedyś może to "obrzydzać" mojego faceta. Wiem to absurdalne wymysły, ale nie wiem..Zwyczajnie się tego obawiam.
błagam, odpisujcie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-29 16:51 przez endorfina96.

Mój kompleks - rozstępy.

29 mar 2012 - 17:21:34

Napisze tak - z rozstepami napewno przystojniaka nie wyrwiesz

zweryfikowana
Posty: 276
Ostrzeżenia: 1/5

Mój kompleks - rozstępy.

29 mar 2012 - 17:25:00

Cytat
esmeralda98697
Napisze tak - z rozstepami napewno przystojniaka nie wyrwiesz

Skąd ta pewność?

zweryfikowana
Posty: 4.469
Ostrzeżenia: 1/5

Mój kompleks - rozstępy.

29 mar 2012 - 17:26:30

też niestety mam w tym samym miejscu co mój tata to chyba genetyczne

zweryfikowana
Posty: 276
Ostrzeżenia: 1/5

Mój kompleks - rozstępy.

29 mar 2012 - 17:27:30

Myślicie, że serio będzie to przeszkadzało w znalezieniu partnera?

Mój kompleks - rozstępy.

29 mar 2012 - 17:28:27

Zależy jakiego partnera ...

Mój kompleks - rozstępy.

29 mar 2012 - 17:28:59

Cytat
esmeralda98697
Napisze tak - z rozstepami napewno przystojniaka nie wyrwiesz

Napiszę tak - po pierwszym poście widzę, że ty również kariery na tym forum nie zrobisz...

A co do rozstępów... Jeżeli chłopak naprawdę pokocha cię taką jaką jesteś i będzie uwielbiał twój wygląd, że tak powiem "w ubraniu", to myślisz, że po zdjęciu spodni będzie inaczej? Nie rozumiem twoich obaw... Wiadomo, że chcemy się podobać, a rozstępy, nooo nie są najciekawszym elementem naszego "wystroju", ale nie ma już co z nimi zrobić, jeżeli ty je zaakceptujesz to twój chłopak na pewno również :)

Mój kompleks - rozstępy.

29 mar 2012 - 17:29:18

większość facetów nawet nie wie co to rozstępy;)
ja mam 23 lata i też je mam na pupie,udach i jakoś mój facet mnie kocha,już się do nich przyzwyczaiłam,nie łam się

Mój kompleks - rozstępy.

29 mar 2012 - 17:29:19

Haha litości. też mam rozstępy (nie jakieś ogromne ale jednak) i mój facet jakoś ma to w tyłku. W sumie gdybym mu nie powiedziała to by pewnie nawet nie wiedział co to. A do brzydkich nie należy :P

Jak Cię facet pokocha to i tak będziesz dla niego najpiękniejsza.

Mój kompleks - rozstępy.

29 mar 2012 - 17:29:47

Rób pilingi,mikrodembrazje codziennie kremy, maści wcieraj jak najczesciej, ważna jest systematyczność, ja też mam ten problem tyle ze nie mam jeszcze białych, robilam codziennie te zabiegi i widzialam poprawe. Dzisiaj zamówiłam krem no scar podobno też pomaga zobaczymy.
A co do facetów to większość albo nie wie co to rozstępy albo mają to gdzieś nie ma co sie przejmować:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-29 17:33 przez kaktusiara.

Mój kompleks - rozstępy.

29 mar 2012 - 17:31:18

Ja też chętnie się dowiem co polecacie na rozstępy , ja mam ten sam problem tyle ,że na piersiach , a wszystko przez to że najpierw przytyłam trochę a teraz schudłam 6kg w miesiąc , piersi zmalały a na dodatek pojawiły się rozstępy ; /

Mój kompleks - rozstępy.

29 mar 2012 - 17:31:23

proszę cie dziewczyno,ja mam gigantyczne rozstępy na tyłku mimo tego ze jestem szczupła, a mam faceta od ponad 2,5 roku i powiem ci ze on nawet nie wie co znaczy słowo "rozstępy". Chłopak ma cię kochać za to jaka jesteś a nie za twoje rozstępy.

Mój kompleks - rozstępy.

29 mar 2012 - 17:32:10

Cytat
esmeralda98697
Napisze tak - z rozstepami napewno przystojniaka nie wyrwiesz

Żałosne jest to co piszesz...

Ja równiez mam rozstępy dodatkowo nie mam jakiejś ekstra figury (pracuje nad tym) i jakoś nie narzekam na powodzenie...

Pozatym ważne jaki ma charakter, czy ma to coś a nie czy jest "przystojniakiem" i jeśli tylko z powodów rozstępów nie jest z dziewczyną to nikomu nie życzę - takiego "przystojniaka"...

Do autorki:

Nawilżaj skóre i ją pielęgnuj a staną się mniej widoczne...
Przy zadbanym, zgrabnym ciele, rostępy gdzieniegdzie to piskuś!
Powodzonka!

Mój kompleks - rozstępy.

29 mar 2012 - 17:32:20

Cytat
esmeralda98697
Napisze tak - z rozstepami napewno przystojniaka nie wyrwiesz

Aleś walnęła. Widać jak wartościowa z Ciebie osoba.

Autorko, smaruj, masuj, wklepuj i pamiętaj, że jak znajdziesz wartościowego faceta to zupełnie nie będzie mu to przeszkadzać :)

Mój kompleks - rozstępy.

29 mar 2012 - 17:32:40

tez jak byłam mlodsza to zrobily mi sie jakies male chowałam je i nie pokazywałam nigdzie ,pozniej jak zaszlam w ciaze to zrobily mi sie takie ze tamte wczesniejsze to byl pikus
tez jest to moj najwiekszy kompleks zdaje sobie sprawe ze na plaze czy basen z dzieckiem to ja nie pojde ale juz mam na to wyj,....
a faceta napewno znajdziesz
bo sa jeszcze na tym swiecie faceci ktorzy nie patrza na wyglad ,takze nie martw sie,sa naprawde gorsze rzeczy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

UDA - problem biegaczki