Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej dziewczyny :) Sluchajcie mam taki problem. otóż jakiś czas temu bardzo dużo schudłam, w przeciągu 4 miesięcy zgubiłam 8-10 kg, nie wiem teraz dokładnie ile ważyłam wczesniej, ale nosiłam ledwo 38, a teraz 34 . ogólnie dla ciekawskich jakos specjalnie sie nie starałam, rpzyszła wiosna, zaczełam jezdzic na rolkach codziennie bo to moje hobby, potem raz w tygodniu basen, przyszło lato, wstawałam rano nie wiele jadłam, cały dzien nad wodą, pływanie bieganie,siatkówka.. wieczorem rolki, i dalej w plener. wszystko byłoby super, gdyby nie to, że przeszkadza mi nadmiar mojej skóry na brzychu. nie byłam gruba wszędzie, wszystko odkładało mi się na brzuchu, teraz jest szcuzpły z niewielkimi boczkami, ale skóa to skóra... zwisa. chciałabym zapytac, czy macie jakeis sprawdzone sposoby, czy w ogóle jakieś znacie na napięcie skóry? wiczenia to wiaodmo, ale polecacie jakieś kremy cokolwiek ? bo boje się ze kiedys jak zajdę w ciąże bedzie jej jeszcze wiecej, no chyba ze ciąża użyje zapasów ;) z góry dzięki za rady, :)

Jeśli źle umieściłam wątek proszę o przeniesienie.

Masaże, masaże i jeszcze raz masaże z takimi przyrządami z wypustkami.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-20 21:34 przez leelaa.

Cytat
leelaa
Masaże, masaże i jeszcze raz masaże z takimi przyrządami z wypustkami.
a w jaki sposób? bo znając mnie to sobie ją ponaciągam jeszcze bardziej;P

brzuszki rob ,to ci miesnie podciagnie

Mam podobny problem z brzuchem,też kiedyś dość nagle schudłam 8 kg i nie dość,że porobiły mi się rozstępy(na udach i biodrach) to jeszcze skóra na brzuchu tak okropnie wisi,że bez problemu mogę ją wziąć w rękę fuu :/ Z swojej strony mogę polecić ujędrniające serum 3d Eveline na brzuch i biodra, kosztuje ok 17zł a efekty zauważyłam dość szybko,przy regularnym używaniu rzecz jasna.

Masaz nie pomoże jesli skóry jest duzo za dużo:) Poszukaj sobie gabinetu kosmetycznego z zabiegami z fal radiowych, jest to koszt ale to jedyne praktycznie bezbolesne zabiegi które dają najlepsze efekty, lepsze niz laser czy cokolwiek innego:)
Ja mam niestety po porodzie za dużo no ale czekam na drugie dzieciątko, mi w 5 dni spadło 10kg niestety. I własnie na fale na pewno się wybiore po:)

To dziwne, ja kiedyś schudłam 13kg w 2 miesiące (wiem-niezdrowo, ale nie do tego zmierzam) i nie miałam żadnej zbędnej skóry. Ale to zapewne zależy od organizmu, poczytaj w internecie. Może jakieś wypady do SPA się przydadzą? Przyjemne i pożyteczne :)

najlepiej było by jak byś podczas chudnięcia smarowała się balsamem i wykonywała masaż wtedy skóra byłaby napięta przez cały proces chudnięcia.
ciężko powiedzieć czy teraz maszże coś dadzą bo skóra przecież sama nie zniknie, choć pewnie masz jej naprawdę malutko, więc spróbuj, kup oliwkę dla dzieci i co dziennie po kąpieli rób masaż, ale pamiętaj że musi być systematycznie ;)
spróbuj jeszcze masażu wodą na przemian zimną i ciepłą.

hmm, widocznie masz bardzo mało elastyczną skórę. te 10kg rozłożone na 4 miesiące to malutko i skóra sama powinna mieć czas na wchłonięcie się. do tego jeszcze ćwiczyłaś, więc już w ogóle warunki miała wyśmienite.
stosuj balsamy ujędrniające, najlepiej eveline, i nawilżające, a wcierające je rób sobie masaż. do tego może jakieś brzuszki

ale masaż przeciwnie do linii napięciowych skóry- z góry na dół, z dołu do góry, ale nie na boki :)

wg mnie ćwiczenia na brzuch polecam abs i a6w, sama stosuje

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rozstępy pomocy !!! jak zaradzić