Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Blizny potrądzikowe

27 mar 2013 - 13:06:38

Mój chłopak miał blizny po tradziku, chodził na mikrodermabrazje i teraz idzie na kwasy, poprawę widać spora :)

Blizny potrądzikowe

01 kwi 2013 - 05:06:53

Właśnie ja się obawiam trochę o kurowanie się kwasem. :|
Jak na chwilę obecną stosuję tonik wybielający, Flosleku. Do tego czasem nałożę krem wybielający przebarwienia. Jednak im dłużej czytam o tym sposobie kuracji, tym bardziej się do niej przekonuję. :]

niezweryfikowana
Posty: 1.221
Ostrzeżenia: 2/5

Blizny potrądzikowe

02 kwi 2013 - 10:40:16

Chcecie robić kwasy w domu? Powodzenia życzę :)

Blizny potrądzikowe

02 kwi 2013 - 10:50:28

Cytat
ona8
ja miałam robiony 3 razy fraxel koszt jednego zabiegu 1800zł bo byłam zdeterminowana bardzo w odzyska niu idealnej cery nawet to kompletnie nie pomogło różnicy w ogóle nie widac wiec ci nie pomoge

o matko, czego tak drogo? Ja za jeden zabieg całej twarzy płaciłam 500 zł, miałam 3 zabiegi i różnicę widziałam i ja i moje otoczenie, powinnam jeszcze ze 2 razy pójść i powinno być cacy, możne chodziłaś do jakiegoś co poczuł kasę i robił ten zabieg za delikatnie, żebyś więcej razy go odwiedziła

Blizny potrądzikowe

16 sie 2018 - 11:28:41

Kilka lat temu przebylam bardzo silny tradzik jedynym wyjściem okazała się wtdy długotrwała kuracja dermatologiczna. Pryszcze zniknęły ale to co po nich pozostało… koszmar  moja twarz przypominała pole minowe!!! Do Vesuny w Krakowie wybrałam się w listopadzie tamtego roku z zamiarem zrobienia czegos z moją buźką. Moja mama korzysta tam z różnych zabiegów na twarz i cialo już od dłuższego czasu i kiedyś poleciła mi to miejsce. Trafiłam do P. Emilii która zaproponowała mi leczenie laserowe blizn. Na początku efektow brak ale z każdym kolejnym zabiegiem widziałam roznicę. W sumie miałam 4 zabiegi i efekt końcowy jest EXTRA!! Po 9 miesiącach od pierwszego zabiegu skóra się wyruwnała jakby wypełniła, dziury nie są już tak widoczne i wreszcie makijaż ich nie podkreśla. Jestem mega zadowolona i wszystkim szczerze polecam. Chciałabym powtorzyć jeszcze na jesień ten zabieg.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

blog! o urodzie!