Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Blizny potrądzikowe

20 mar 2012 - 21:05:25

nie wiem czy dobrze umiescilam wątek

otórz mam dosc spore dziury na policzkach po trądziku
co mam zrobic zeby sie ich pozbyc ??
głębokosc na moje oko milimetr

prosze o rady tylko te dziewczyny co mialy stycznosc z zabiegami/kremami (ile zabiegow w jakich odstepach, nazwy kremow) itp i im to pomoglo :)
z gory dziekuje

<moderacja - korekta tytułu>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-21 18:46 przez moderator.

Blizny potrądzikowe

21 mar 2012 - 18:37:16

podobno krem no scar pomaga, albo mikrodermabrazja diamentowa ;) ale to już na sam koniec, jak wszystko będziesz miała ładnie wyleczone ;)

Blizny potrądzikowe

16 kwi 2012 - 13:35:26

Cytat
MoniqueJulie
podobno krem no scar pomaga

podobno po nim wyskakują krosty bo zapycha pory

Z doświadczenia mogę powiedzieć, że no-scar nie sprawdził się absolutnie. Po nim wyskakiwało mi jeszcze wiecej krost. Żadne dziurki się nie spłyciły.

Poczytaj o kwasach.

Blizny potrądzikowe

16 kwi 2012 - 13:38:16

] mi mikrodermabrazja nie pomogła na trądzik - nie wiem jak to jest jak już się go pozbędziesz innym sposobem. mi zostały takie niewielkie blizny, prawie niewidoczne. moja koleżanka ma większe i też nie wie jak się ich pozbyć. a dermatolog nie poradzi ci coś?

Blizny potrądzikowe

16 kwi 2012 - 13:44:21

Mi na blizny pomogly kwasy - dokladnie migdałowy. raz robilam u kosmetyczki 10 zabiegów ( lacznie wyszlo ok.900 zł) a potem sama w domu, kupilam kwasy z mazidła pl - najpierw pól roku czytalam o nich na wizażu, bo można na prawde zrobic sobie nimi krzywde jezeli nie masz tzw 'smykałki' i 4 z chemii to nie pokecam samemu robic kwasów. Jezli chcesz poczytac wiecej o nim wpisz w goo gle wizaż kwas migdałowy.
Pozdrawiam :)
ps. po bliznach teraz zostały mi jeszcze przebarwienia :P kwasy na nie nie pomagaja :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-16 13:46 przez MartuchR.

Blizny potrądzikowe

16 kwi 2012 - 13:54:28

MartuchR jakiego stężenia używałaś w domu? Twoje dziury były malutkie czy dość pokaźne? Mogłabyś pokazać zdjęcia przed i po zabiegach?

Migdałowy kwas to kwas najłagodniejszy wiec przy nim mamy najmniejsze ryzyko zrobienia sobie krzywdy. Można go stosować również latem - pozostałe tylko jesienią i zimą :)

Blizny potrądzikowe

16 kwi 2012 - 13:58:39

ja miałam robiony 3 razy fraxel koszt jednego zabiegu 1800zł bo byłam zdeterminowana bardzo w odzyska niu idealnej cery nawet to kompletnie nie pomogło różnicy w ogóle nie widac wiec ci nie pomoge

Blizny potrądzikowe

16 kwi 2012 - 14:01:52

a własnie, oglądałam coś o blznach trądzikowych w polskim programie na TVN Style ;) Też tam jakieś zabiegi robiła dziewczynie :) Wiecie co to było? Chyba w "Urodzie na celowniku" albo w "Klinice urody" jakos tak :)

Blizny potrądzikowe

16 kwi 2012 - 14:02:38

Mikrodermabrazje i pilingi owocowe podobno pomagajaą. Złuszczaj skórę jak najczęściej.

Blizny potrądzikowe

16 kwi 2012 - 14:04:43

ja najpierw podleczyłam cere, tzn oczyściłam organizm pijąc zieloną herbatę, zrezygnowałam z napojów gazowanych i słodyczy. A potem próbowałam maścią cepan, dużo mi nie pomogła ale trochę je spłyciła (strasznie śmierdzi cebulą), a na koniec zafundowałam sobie mikrodermabrazję 5 zabiegów (kupiłam na gruoponie za 39 zł, a normalnie kosztuje 100zł).

Blizny potrądzikowe

16 kwi 2012 - 14:05:10

Wydaję mi się, że to zależy od skóry. Ja używałam no scar i byłam bardzo zadowolona. I polecam kremy vichy, aczkolwiek to nie mały wydatek. ;/ z domowych sposobów stosowałam też maseczkę (drożdże, mleko, cytryna.) Wszystko razem przyniosło efekty.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-16 14:07 przez tynkaa112.

Blizny potrądzikowe

16 kwi 2012 - 14:05:21

Ja stosuje krem z masy perłowej, na blizny po trądziku, i są rezultaty, niestety, trzeba długo go stosować-ponad miesiąc. Koszt kremu ok.50 zł

Blizny potrądzikowe

16 kwi 2012 - 14:06:28

Mikrodermabrazja nie pomoże na głębokie dziury.

Re: Blizny potrądzikowe

16 kwi 2012 - 14:17:01

Moje blizny nie byly duże, troche mniejsze niż te na zdjeciu.

TO NIE JESTEM JA, ZDJECIE Z INTERNETU !





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-16 14:20 przez MartuchR.

Blizny potrądzikowe

16 kwi 2012 - 14:23:12

Mikrodermabrazja i kwasy.
Ale nie porywaj sie na kwasy w domu. Możesz sie oszpecic zamiast upiekszyc.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

moja skóra jest na mnie za duża, poradźcie. ;)