Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Rozstępy stare jak usunąć?

02 cze 2013 - 22:34:04

czesc bardzo cie prosze o szczegoly co toza olejek? moglabys mi poslac jakis link? czy twoje rozstepy byly stare? ,oje maja ponad 10 lat...pozdrawiamserdecznie

Rozstępy stare jak usunąć?

10 mar 2021 - 16:12:20

Dziewczyny ratujcie!

Czy którejś z Was udało się uporać z rozstępami po ciąży i je całkowicie usunąć? Czytam, że się nie da... i trochę się boję, że zostanę z tymi wszystkimi wrzecionowatymi, czerwonymi pasmami. To wygląda fatalnie....

Możecie mi powiedzieć, czy takie kremy jak chociażby https://revaminstretchmark.pl - mogą przynajmniej je zmniejszyć i rozjaśnić? Czy zostają tylko profesjonalne zabiegi, które kosztują krocie?

Rozstępy stare jak usunąć?

11 mar 2021 - 13:03:44

Zazwyczaj proponuję kobietom oliwkowanie skóry różnymi oliwkami do ciała. Efekt nie jest od razu ale po jakimś czasie skóra się napręży i rozstępy pomniejszą się. Dodać jeszcze ćwiczenia i efekt pozbycia się rostępów gwarantowany.

Rozstępy stare jak usunąć?

19 mar 2021 - 11:27:36

Cytat
korinia2
Zazwyczaj proponuję kobietom oliwkowanie skóry różnymi oliwkami do ciała. Efekt nie jest od razu ale po jakimś czasie skóra się napręży i rozstępy pomniejszą się. Dodać jeszcze ćwiczenia i efekt pozbycia się rostępów gwarantowany.

Jakieś konkretne olejki możesz polecić ?

Rozstępy stare jak usunąć?

22 mar 2021 - 08:47:58

Cytat
Nastulka89

Zazwyczaj proponuję kobietom oliwkowanie skóry różnymi oliwkami do ciała. Efekt nie jest od razu ale po jakimś czasie skóra się napręży i rozstępy pomniejszą się. Dodać jeszcze ćwiczenia i efekt pozbycia się rostępów gwarantowany.

Jakieś konkretne olejki możesz polecić ?

Lubię eksperymentować z olejkami i ostatdnio wpadł w moje ręce olejek Hand & Body Cocoa Butter Formula. Najlepiej jest go zamówić na necie np na notino, gdyż nie zawsze jest dostępny w drogeriach.Olejek jest do skóry suchej i jestem mega zadowolona. Oliwkuję więcej tam gdzie mam roztępy. Od razu mówie efekt będzie widoczny mniej więcej po 6 mies. Ćwiczenia dorzuć bo one też są ważne

Rozstępy stare jak usunąć?

19 maj 2021 - 13:08:48

uuu :( niestety z rozstępami bywa tak, że im są świeże tym łatwiej je usunąć i odwrotnie, im starsze tym trudniej usunąć, ale spokojnie. najlpiej zrobisz jak się zapiszesz do jakiegoś gabinetu. ja usuwałam rozstępy laserowo w klinice vesuna z krakowa i zarównoe miejsce jak i metodę polecam. na całe szczęście rozstępy były w miarę świeże, więc udało mi się ich całkowice pozbyć i teraz mam znów piękne uda i brzuch bez żadnych rozstepów.

Rozstępy stare jak usunąć?

21 lut 2022 - 20:50:16

Jak stare to bez zabiegu laserem niestety ani rusz.

Rozstępy stare jak usunąć?

08 mar 2022 - 08:41:15

Cytat
trendona
Dziewczyny niedługo lato a ja miałam już dawno bardzo blade rozstępy teraz schudłam i się mega pogłębiły pomocy co można zrobić by były mniej widoczne?

Jeżeli rozstepy nie sa juz czerwone to raczej nie masz wielkiego wyboru - zabieg i tyle.

Rozstępy stare jak usunąć?

16 mar 2022 - 12:21:28

ze starymi coś ciężko raczej zrobić, wydaje mi się, że tylko laser

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Depilacja laserowa