Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 11:20:53

nie każdą stać na laser, moja tesciowa była dwa razy wydała 4 tysiące na dwa zabiegi i kobieta tam pracująca powiedziała, że jeszcze by musiała przyjsc z 3-4 razy ;| to suma sumaru niektórzy tyle w roku nie zarabiają.

NAJLEPIEJ SIE Z NIMI ZAPRZYJAŹNIĆ ;)

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 11:24:13

Jeśli chcesz , to idz do specjalistycznej kliniki, wyrzuć z portfela mnóstwo kasy ale...znaczących efektów już nie uzyskasz...

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 11:27:09

hmm ciężko powiedzieć ja na bliznę maiłam laser po bliźnie prawie nie ma śladu myślę że działa laser

ale jak już stwierdziłam na laser za późno na teraz :P

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 11:28:32

na rozstępy najlepsze są kwasy, derma roller i okłady z alg. O wiele tańsze niż laser, dłużej trzeba się męczyć ale praktycznie taki sam efekt. Tylko zanim ktoś zabierze się za kwasy niech porządnie o tym poczyta i podszkoli się, a nie że kupi na all kwasa, posmaruje a potem płacz i lament bo poparzona skóra :)
Ja chyba wszystkiego próbowałam już w walce z tym paskudztwem i działa tylko to co wymieniłam wyżej :)

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 11:30:13

Cytat
martischa
na rozstępy najlepsze są kwasy, derma roller i okłady z alg. O wiele tańsze niż laser, dłużej trzeba się męczyć ale praktycznie taki sam efekt. Tylko zanim ktoś zabierze się za kwasy niech porządnie o tym poczyta i podszkoli się, a nie że kupi na all kwasa, posmaruje a potem płacz i lament bo poparzona skóra :)
Ja chyba wszystkiego próbowałam już w walce z tym paskudztwem i działa tylko to co wymieniłam wyżej :)

To najlepiej na kwasy do kosmetologa by było porządnie zrobione ;D
Ale wiecie co kwasy owocowe hmm nie lepszy piling chemiczny?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-28 11:31 przez trendona.

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 11:35:19

rozstępy można usuną do 6 miesięcy od ich powstania, później możne zrobić by były mniej widoczne. Polecam preparaty w ampułkach do wcierania bądź z użyciem ultradźwięków,masaże lub jest teraz taki nowy zabieg w gabinetach nie wiem jak on dokładnie się nazywa ale takim walcowatym urządzeniem wytwarzającym drgania i ultradźwięki się mocno masuje oczywiście po peelingu :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 11:37:35

Cytat
trendona
Cytat
martischa
na rozstępy najlepsze są kwasy, derma roller i okłady z alg. O wiele tańsze niż laser, dłużej trzeba się męczyć ale praktycznie taki sam efekt. Tylko zanim ktoś zabierze się za kwasy niech porządnie o tym poczyta i podszkoli się, a nie że kupi na all kwasa, posmaruje a potem płacz i lament bo poparzona skóra :)
Ja chyba wszystkiego próbowałam już w walce z tym paskudztwem i działa tylko to co wymieniłam wyżej :)

To najlepiej na kwasy do kosmetologa by było porządnie zrobione ;D
Ale wiecie co kwasy owocowe hmm nie lepszy piling chemiczny?

no niby tak tylko, że jeden zabieg u kosmetyczki to koszt od 100-200 zł, a ja za tyle kupię sobie kwasów, neutralixzatorów, alg na kilka zabiegów :)
Godzinami siedziałam na Laboratorium Urody i sama sobie robiłam kwasy :)

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 12:03:25

najskuteczniejsze metody na usuniecie rozstepów to laser, dermobrazja, mezoterapia.

Zabiegi mezoterapi sa bardzo drogie i wiekszosc dziewczyn z tego wzgledu robi je sama w domku. Ja własnie czekam na swoj derma roller, który bedzie miał az 540igieł. Rozstepy mam na brzuchu, piersiach, udach, boczkach i moze jeszcze gdzies :P


o własnie przyszedł:) (roller)- na LU jest cały water o rollowaniu ciała
jesli jest tu jakas dziewczyna która sie rolowała, to moze zdradzi co stosowała po rolke i po rolce? czytam ten watek na LU, ale odpowiedzi znalesc nie moge., bo wiekszosc dziewczyn uzywa rollera na twarz, wiem ze bardzo pomocna jest surowa wit A, E:) ale zastanawiam sie czy klasc je pod rolke czy po rolce... co jeszcze zastosowac???? po miedzy zabiegami moge klasc kwas?? zaczac od jakiego?? tca odpada;/ za silny... moze aha?
Laski chciałam nadmienic ze w Bielsku-Białej p dr Ptak za m zabiegi kasuje podobno 1200zł... za rozstepy na brzuchu ( powierzchnia od dołu brzuszka do pepka), mam zamiar sie wybrac, ae w sierpniu, poniewaz jest własnie promocja i taka niska cena... była w zeszłym roku, mam nadzieje ze i w tym bedzie :)
chodzi mi o laser



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-28 12:33 przez moja0022.

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 13:34:00

Cytat
moja0022
najskuteczniejsze metody na usuniecie rozstepów to laser, dermobrazja, mezoterapia.

Zabiegi mezoterapi sa bardzo drogie i wiekszosc dziewczyn z tego wzgledu robi je sama w domku. Ja własnie czekam na swoj derma roller, który bedzie miał az 540igieł. Rozstepy mam na brzuchu, piersiach, udach, boczkach i moze jeszcze gdzies :P


o własnie przyszedł:) (roller)- na LU jest cały water o rollowaniu ciała
jesli jest tu jakas dziewczyna która sie rolowała, to moze zdradzi co stosowała po rolke i po rolce? czytam ten watek na LU, ale odpowiedzi znalesc nie moge., bo wiekszosc dziewczyn uzywa rollera na twarz, wiem ze bardzo pomocna jest surowa wit A, E:) ale zastanawiam sie czy klasc je pod rolke czy po rolce... co jeszcze zastosowac???? po miedzy zabiegami moge klasc kwas?? zaczac od jakiego?? tca odpada;/ za silny... moze aha?
Laski chciałam nadmienic ze w Bielsku-Białej p dr Ptak za m zabiegi kasuje podobno 1200zł... za rozstepy na brzuchu ( powierzchnia od dołu brzuszka do pepka), mam zamiar sie wybrac, ae w sierpniu, poniewaz jest własnie promocja i taka niska cena... była w zeszłym roku, mam nadzieje ze i w tym bedzie :)
chodzi mi o laser
ja stosuje rolke. robilam juz 2 mocne zabiegi czyli do krwi z emla i rozstepy zmniejszyly sie o jakies 20%. przed rolowaniem nic nie klade procz emle i pozniej ja scieram jak juz zacznie dzialac. roluje a po tym tez wycieram z krwi (jest jej malutko) i klade wit A i E w ampulce i na to folie. chodze tak z ta folia caly dzien. potem zdejmuje folie i smaruje jakims kreme np nivea lub oliwa z oliwek. i dalej folia. po 2 dniach takiego stosowania klade cepan. i jak juz sie zagoi wszystko porzadnie to znow to samo w kolko. efekty bede widziec jak juz wspomnialam za ok pol roku takze narazie musze byc cierpliwa
5
Cytat
martischa
na rozstępy najlepsze są kwasy, derma roller i okłady z alg. O wiele tańsze niż laser, dłużej trzeba się męczyć ale praktycznie taki sam efekt. Tylko zanim ktoś zabierze się za kwasy niech porządnie o tym poczyta i podszkoli się, a nie że kupi na all kwasa, posmaruje a potem płacz i lament bo poparzona skóra :)
Ja chyba wszystkiego próbowałam już w walce z tym paskudztwem i działa tylko to co wymieniłam wyżej :)
popieram,daja taki sam efekt jak laser tyle ze tutaj musisz byc cierpliwa i wlozyc wlasna prace a z laserem jest szybciej



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-28 13:36 przez Funny_Sunny.

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 20:03:36

Aj dziewczyny ja chyba jednak pójdę na mezoteraię teraz zobaczymy efekty będe pisała ;D

zweryfikowana
Posty: 1.032
Ostrzeżenia: 2/5

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 20:12:03

moja kolezanka miala ale zaraz po porodzie gdy rozstepy byly jeszcze czerwone ,efekt rewelacyjny sama bylam w szoku ale kasy trzeba dac niesttey,jesli chodzi o tzw rozstepy ,czyli biale to ciezko bedzie,istnieje jednak taki zabieg, który pozwala znacznie zmniejszyć widoczność pasm,chemabrazji, czyli peelingu chemicznego z wykorzystaniem kwasu trójchlorooctowego (TCA).zaplacila powyzej 600zl

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 20:15:38

Cytat
mag23
lierac phytolastil solute - bardzo splyca i uniewidocznia rozstepy, trzeba stosowac dwa razy dziennie
kosztuje okolo 70-80zl za 75ml w zaleznosci od apteki
nic lepszego nie znalazlam do tej pory
ale dziala tylko na wygojone rozstepy, na czerwone nic nie pomoze



lierac phytolastil solute- ten krem nie jest na białe rozstępy, tylko na istniejące rozstepy a nie przeciw nim. Im szybciej zacznie sie używać tego kremu po powstaniu rozstępów tym lepsze efekty.

Rozstępy stare jak usunąć?

29 lut 2012 - 13:53:55

Funny_Sunny dzieki!!!
co do Lierac Phytolastil - miałam i mi nie pomógł :(.....
co oprócz witaminy A i E mozna zastosować po zabiegu? albo w czasie rolowania?? ktoś wie??:P

Rozstępy stare jak usunąć?

29 lut 2012 - 23:08:11

niestety nie ale ogółem to sterylność po zabiegu jak po mezoterapii i unikać kąpieli słonecznych (solarium) ok. 2 tyg i może hmm masaż

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 1/5

Rozstępy stare jak usunąć?

16 lut 2013 - 11:33:08

Bałabym się samodzielnie wykonywać zabiegi mezoterapii. Przecież w warunkach domowych takie działania mogą się skończyć okropnymi powikłaniami! Jednak w kwestiach zdrowia wolę zaufać specjalistom. Mój lekarz, dr Marek Wasiluk, polecił mi zupełnie inna terapię - metodą radiofrekwencji mikroigłowej. Jest ona podobno dość innowacyjna w Polsce, ale ma dawać niesamowite rezultaty. Czy któraś z Was próbowała? Ja jestem ciekawa i zamierzam zapisać sie na zabieg tego typu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Fenomenalne ćwiczenia