Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

Zapalenie pęcherza

54 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 10:34:43

To moze ja sie wypowiem bo walcze z rozstepami non stop odkad urodzilam a to juz poltora roku. czerwone rozstepy sa w stanie zapalnym i moza je nawet czasem calkowicie zlikwidowac ale np laserem. a biale laserem nie usuniesz ale zmniejszysz i beda w kolorze skory.ja mam juz biale,mam praktycznie wszedzie procz rak i glowy:) no i gory plecow:) A mam 20 lat. na dzien dzisiejszy mam masc na blizny cepna i derma roller ktorym sie kuje z mascia emla zeby nie bolalo do krwi. stosuje tez kapsulki z wit A i E oraz oliwe z oliwek i rozne balsami. do tego stosuje mikrodermabrazje domowa czyli szoruja sie syrenka lub DELIKATNIE pumeksem. podjelam takie radyklane sposoby miesiac temu ale na efekty poczekam do roku poniewaz tyle sie regeneruje skora.

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 10:35:28

czesc kiedys w szpitalu dr polecil mi oOlejek Organicare,mialam bialo-perlowe rozstepny przy rozciaganiu skory byly wypuklenia:( po 3-4 miesiacach nic niebylo widac trzeba systematycznie uzywac ja uzywalam 7 razy w tygodniu po pare razy dzienie.oglodajac film smarowalam co 15-20 minut przed snem 2 razy i zadzialalo

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 10:36:13

Cytat
mag23
Cytat
j_ulka
mag23

no ja mam właśnie takie białe (zrobiły mi się już na początku liceum :((( teraz mam 27 lat i w sumie żyje z nimi, próbowałam specyfiku z Erisa Pharamceris ale nie pomogło :(
spróbuje Twojego specyfiku :)

polecam szczerze, bo nic mi tez nie pomagalo
a jeszcze moja rada to zainwestowac w dobra oliwe z olwiek i stosowac zamiast balsamu czy kremu, taka bomba z witamina E baaaardzo poprawia stan skory zarowno na ciele jak i na twarzy (wszystko jedno czy sucha czy tlusta)
albo peeling z miodu, cukru i oliwy - boski, nie trzeba stosowac juz zadnych nawilzaczy :)


Chodzi o to:

No peeling z cukru znam i stosuję :) i z kawy też :)

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 10:37:22

Cytat
mag23
Cytat
j_ulka
mag23

no ja mam właśnie takie białe (zrobiły mi się już na początku liceum :((( teraz mam 27 lat i w sumie żyje z nimi, próbowałam specyfiku z Erisa Pharamceris ale nie pomogło :(
spróbuje Twojego specyfiku :)

polecam szczerze, bo nic mi tez nie pomagalo
a jeszcze moja rada to zainwestowac w dobra oliwe z olwiek i stosowac zamiast balsamu czy kremu, taka bomba z witamina E baaaardzo poprawia stan skory zarowno na ciele jak i na twarzy (wszystko jedno czy sucha czy tlusta)
albo peeling z miodu, cukru i oliwy - boski, nie trzeba stosowac juz zadnych nawilzaczy :)



Jeśli ta zachwalasz to ja też a jaka jest cena tego specyfiku?

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 10:38:14

aha i nie ludzcie sie moje drogie ze wam znikna biale rozstepy po jakis kremach. nawet jakby kosztowaly 1000zl to ich nie usuna,moge delikatnie zmniejszyc ale tal delikatnie bo to jest uszkodzenie skory wlasciwej a krem tak daleko nie potrafi dojsc samym wcieraniem

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 10:40:09

DERMA ROLLER co to takiego. Miała któraś?

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 10:40:17

Cytat
maadlin
Laser to bardzo drogie rozwiązanie. Sama ma po ciąży i duużo sie tym interesowałąm.
Istnieje coś takiego jak mikrodermabrazja ale usunie rozstępy świeże, te białe stare rozstępy spłyci i poprawi wygląd skóry dermabrazja. Istnieje także peeeling chemiczny np kwasem glikolowym. Nie jeden zabieg ale conajmniej 4 !
Domowymi sposobamy do spłycania i poprawiania wyglądu skóry jest oliwa z oliwek lub inny dobry olej np lniany czy słonecznikowy. Przyda się także KUJAWSKI. Podgrzewamy do ciepła NIE GORĄCA i wcieramy na 20min przed kąpielą. W kapieli używamy peelingów oraz nawilżających żeli np z olejkami DOVE.
Po kąpieli i rano wcieramy w skóre olejek taki dla dzieci. Możemy go używam na zmianę z masłem kakaowym.
W walce z rozstepami najważniejsza jest SYSTEMATYCZNOŚĆ i CIERPLIWOŚĆ ORAZ CODZIENNE NAWILŻANIE i złuszczanie naskórka !

Ja też mam po ciąży mnóstwo rozstępów...;/ brzuch cały, posladki, uda, boczki, piersi...fuj!!! Zastosuję się do Twoich rad, oby chociaż troszkę "wyładniały" ;p :))) to juz będę bardzo zadowolona;) tylko ta systematyczność...;p a nie wiesz przypadkiem jakie ćwiczenia zastosować, żeby skóra nabrała fajnej sprężystości?? żeby tyłeczek zrobił się jędrny jak przed ciążą i jak zlikwidować ten paskudny sflaczały brzuch?? ;> bo widzę, że mam do czynienia z ekpertką;))))

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 10:43:17

Cytat
trendona
Cytat
mag23
Cytat
j_ulka
mag23

no ja mam właśnie takie białe (zrobiły mi się już na początku liceum :((( teraz mam 27 lat i w sumie żyje z nimi, próbowałam specyfiku z Erisa Pharamceris ale nie pomogło :(
spróbuje Twojego specyfiku :)

polecam szczerze, bo nic mi tez nie pomagalo
a jeszcze moja rada to zainwestowac w dobra oliwe z olwiek i stosowac zamiast balsamu czy kremu, taka bomba z witamina E baaaardzo poprawia stan skory zarowno na ciele jak i na twarzy (wszystko jedno czy sucha czy tlusta)
albo peeling z miodu, cukru i oliwy - boski, nie trzeba stosowac juz zadnych nawilzaczy :)



Jeśli ta zachwalasz to ja też a jaka jest cena tego specyfiku?

ok. 70-80zl
Cytat
j_ulka
Cytat
mag23
Cytat
j_ulka
mag23

no ja mam właśnie takie białe (zrobiły mi się już na początku liceum :((( teraz mam 27 lat i w sumie żyje z nimi, próbowałam specyfiku z Erisa Pharamceris ale nie pomogło :(
spróbuje Twojego specyfiku :)

polecam szczerze, bo nic mi tez nie pomagalo
a jeszcze moja rada to zainwestowac w dobra oliwe z olwiek i stosowac zamiast balsamu czy kremu, taka bomba z witamina E baaaardzo poprawia stan skory zarowno na ciele jak i na twarzy (wszystko jedno czy sucha czy tlusta)
albo peeling z miodu, cukru i oliwy - boski, nie trzeba stosowac juz zadnych nawilzaczy :)


Chodzi o to:
[attachment 679587 Phytolastil_Solute__L921_75ml_2_5oz_21390.jpg]

No peeling z cukru znam i stosuję :) i z kawy też :)

dokladnie ten, ale to jest bardzo mala buteleczka, wiec jesli ktos ma duza powierzchnie do smarowania to na pewno jedna nie starczy
mimo to warto wydac te pare groszy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-28 10:44 przez mag23.

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 10:44:52

Moja kuzynka stosowała jakiś balsam,nie pamiętam,ajk się nazywał,wiem,że kosztował około25 zł,250 ml,no i jej starczał na jakieś 4-5 dni,ale efekt był niesamowity,bo nawet te białe jej zniknęły-wiem,że on pomagał w pozbywaniu się blizn. Ale tylko,jak przestała się smarować pojawiały się nowe,ale faktem jest,że w tym 'pomogła' jej na pewno ciąża:) Jak dowiem się nazwy to napiszę. Myślę,że warty sprawdzenia.

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 10:45:16

jeju. ja sie tak bałam w ciąży, że bede mieć rozstępy ale na szczęście żaden się nie pojawił nigdy. uff...walczcie dziewczyny i nie dajcie się tym paskudztwom!pozdrawiam

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 10:47:29

Cytat
pati198822
Cytat
maadlin
Laser to bardzo drogie rozwiązanie. Sama ma po ciąży i duużo sie tym interesowałąm.
Istnieje coś takiego jak mikrodermabrazja ale usunie rozstępy świeże, te białe stare rozstępy spłyci i poprawi wygląd skóry dermabrazja. Istnieje także peeeling chemiczny np kwasem glikolowym. Nie jeden zabieg ale conajmniej 4 !
Domowymi sposobamy do spłycania i poprawiania wyglądu skóry jest oliwa z oliwek lub inny dobry olej np lniany czy słonecznikowy. Przyda się także KUJAWSKI. Podgrzewamy do ciepła NIE GORĄCA i wcieramy na 20min przed kąpielą. W kapieli używamy peelingów oraz nawilżających żeli np z olejkami DOVE.
Po kąpieli i rano wcieramy w skóre olejek taki dla dzieci. Możemy go używam na zmianę z masłem kakaowym.
W walce z rozstepami najważniejsza jest SYSTEMATYCZNOŚĆ i CIERPLIWOŚĆ ORAZ CODZIENNE NAWILŻANIE i złuszczanie naskórka !

Ja też mam po ciąży mnóstwo rozstępów...;/ brzuch cały, posladki, uda, boczki, piersi...fuj!!! Zastosuję się do Twoich rad, oby chociaż troszkę "wyładniały" ;p :))) to juz będę bardzo zadowolona;) tylko ta systematyczność...;p a nie wiesz przypadkiem jakie ćwiczenia zastosować, żeby skóra nabrała fajnej sprężystości?? żeby tyłeczek zrobił się jędrny jak przed ciążą i jak zlikwidować ten paskudny sflaczały brzuch?? ;> bo widzę, że mam do czynienia z ekpertką;))))

Nie jestem ekspertką , aczkolwiek próbowałam wszystkiego na rozstępy bo mam 21 lat i nie wyjdę na plaze :( Mam na brzuchu, pod kolanami na udach i piersiach tak jak Ty i na boczkach.
Zasięgłam porad kosmetyczki i nawet wybieram się z tym do dermatologa bo moim problemem jest też okrutna pomarszczona skóra przy skłonach na brzuchu!
Na pewno pomagają brzuszki bo kształtują mięśnie brzucha przez co skóra wyładnieje i pomoże teżleżenie na boku i machaniem nóżką w dół i w górę na pupę i uda :)
Ogółem oliwa zoliwe to bomba witaminowa i bardzo ładnie wygładza skórę działąjąc tez na rozstępy. Sa tez roli podobne do DERMA ROLLERa tyle że bez igieł do masażu ale nie używam i nie ćwiczę też bo mam za dużo biegania za 1,5 roczną córka i nie mam na to siły :)

A dawno rodziłaś?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-28 10:49 przez maadlin.

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 10:47:38

Cytat
rudamarysia
Moja kuzynka stosowała jakiś balsam,nie pamiętam,ajk się nazywał,wiem,że kosztował około25 zł,250 ml,no i jej starczał na jakieś 4-5 dni,ale efekt był niesamowity,bo nawet te białe jej zniknęły-wiem,że on pomagał w pozbywaniu się blizn. Ale tylko,jak przestała się smarować pojawiały się nowe,ale faktem jest,że w tym 'pomogła' jej na pewno ciąża:) Jak dowiem się nazwy to napiszę. Myślę,że warty sprawdzenia.

no wlasnie wiekszosc kosmetykow tak dziala, ze podczas ciaglego stosowania widac poprawe a jak tylko sie zaprzestanie to caly wysilek idzie na marne

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 10:49:34

Cytat
mag23
Cytat
trendona
Cytat
mag23
Cytat
j_ulka
mag23

no ja mam właśnie takie białe (zrobiły mi się już na początku liceum :((( teraz mam 27 lat i w sumie żyje z nimi, próbowałam specyfiku z Erisa Pharamceris ale nie pomogło :(
spróbuje Twojego specyfiku :)

polecam szczerze, bo nic mi tez nie pomagalo
a jeszcze moja rada to zainwestowac w dobra oliwe z olwiek i stosowac zamiast balsamu czy kremu, taka bomba z witamina E baaaardzo poprawia stan skory zarowno na ciele jak i na twarzy (wszystko jedno czy sucha czy tlusta)
albo peeling z miodu, cukru i oliwy - boski, nie trzeba stosowac juz zadnych nawilzaczy :)



Jeśli ta zachwalasz to ja też a jaka jest cena tego specyfiku?

ok. 70-80zl
Cytat
j_ulka
Cytat
mag23
Cytat
j_ulka
mag23

no ja mam właśnie takie białe (zrobiły mi się już na początku liceum :((( teraz mam 27 lat i w sumie żyje z nimi, próbowałam specyfiku z Erisa Pharamceris ale nie pomogło :(
spróbuje Twojego specyfiku :)

polecam szczerze, bo nic mi tez nie pomagalo
a jeszcze moja rada to zainwestowac w dobra oliwe z olwiek i stosowac zamiast balsamu czy kremu, taka bomba z witamina E baaaardzo poprawia stan skory zarowno na ciele jak i na twarzy (wszystko jedno czy sucha czy tlusta)
albo peeling z miodu, cukru i oliwy - boski, nie trzeba stosowac juz zadnych nawilzaczy :)


Chodzi o to:
[attachment 679587 Phytolastil_Solute__L921_75ml_2_5oz_21390.jpg]

No peeling z cukru znam i stosuję :) i z kawy też :)

dokladnie ten, ale to jest bardzo mala buteleczka, wiec jesli ktos ma duza powierzchnie do smarowania to na pewno jedna nie starczy
mimo to warto wydac te pare groszy


Dziewczyny prawda jest taka, nie łudźcie się że kremy wam pomogą na stare juz rozstepy nie ma szans poprawia jędrność i może delikatnie spłycą najlepszy jest laser i kropka :)

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 10:52:23

Cytat
Justyna90x
Cytat
mag23
Cytat
trendona
Cytat
mag23
Cytat
j_ulka
mag23

no ja mam właśnie takie białe (zrobiły mi się już na początku liceum :((( teraz mam 27 lat i w sumie żyje z nimi, próbowałam specyfiku z Erisa Pharamceris ale nie pomogło :(
spróbuje Twojego specyfiku :)

polecam szczerze, bo nic mi tez nie pomagalo
a jeszcze moja rada to zainwestowac w dobra oliwe z olwiek i stosowac zamiast balsamu czy kremu, taka bomba z witamina E baaaardzo poprawia stan skory zarowno na ciele jak i na twarzy (wszystko jedno czy sucha czy tlusta)
albo peeling z miodu, cukru i oliwy - boski, nie trzeba stosowac juz zadnych nawilzaczy :)



Jeśli ta zachwalasz to ja też a jaka jest cena tego specyfiku?

ok. 70-80zl
Cytat
j_ulka
Cytat
mag23
Cytat
j_ulka
mag23

no ja mam właśnie takie białe (zrobiły mi się już na początku liceum :((( teraz mam 27 lat i w sumie żyje z nimi, próbowałam specyfiku z Erisa Pharamceris ale nie pomogło :(
spróbuje Twojego specyfiku :)

polecam szczerze, bo nic mi tez nie pomagalo
a jeszcze moja rada to zainwestowac w dobra oliwe z olwiek i stosowac zamiast balsamu czy kremu, taka bomba z witamina E baaaardzo poprawia stan skory zarowno na ciele jak i na twarzy (wszystko jedno czy sucha czy tlusta)
albo peeling z miodu, cukru i oliwy - boski, nie trzeba stosowac juz zadnych nawilzaczy :)


Chodzi o to:
[attachment 679587 Phytolastil_Solute__L921_75ml_2_5oz_21390.jpg]

No peeling z cukru znam i stosuję :) i z kawy też :)

dokladnie ten, ale to jest bardzo mala buteleczka, wiec jesli ktos ma duza powierzchnie do smarowania to na pewno jedna nie starczy
mimo to warto wydac te pare groszy


Dziewczyny prawda jest taka, nie łudźcie się że kremy wam pomogą na stare juz rozstepy nie ma szans poprawia jędrność i może delikatnie spłycą najlepszy jest laser i kropka :)

tak jak wczesniej wspominalam nie bede sie kopac z koniem
jestem zywym przykladem na to, ze dziala
byle czego bym nie polacala :)

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 11:01:57

Justyna90x

jasne że nie usuną ale mogą poprawić wygląd, laser i laser a stać cię na taki zabieg? bo mnie nie, nie mam 4000zł ot tak do wydania ...
karolinaRz0017
gdzie można dostać ten olejek?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-28 11:03 przez j_ulka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Fenomenalne ćwiczenia