Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

zakupy internetowe

45 sekund temu

Projekt wnętrza

38 minut temu

usługi stomatologiczne

41 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 10:21:42

laserowe usuwanie działa na stare (blade) rozstępy? Ile kosztuje?

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 10:22:27

Cytat
trendona
Nie dziewczyny źle myślicie laser działa ale goi sie około miesiaca te rany po laserze i 1 sesja nie pomorze trzeba z 3-4 to koszt ok 4000 tys złotych a wiecie ze jak tak zrobie to marzec kwiecień maj czerwiec b ede miała z głowy i lipiec skóra będzie się łuszczyc itp. nie ma szans się pokazac w mini na te wakacje z gołymi nogami

mag23 to sie troszku widzę nie znasz na rozstępach bo czerwone rozstępy usuniesz a zagojonych białych będziesz miała taki jak ja teraz problem

zaczerpnij lektury, czerwone moze i usuniesz byle czym, ten preparat jest przeznaczony glownie na zagojone juz rozstepy
ale ja sie klocic nie bede, bo po dwoch opakowaniach nie mam juz nawet wspomnien o moich starych rozstepach (bialych o dziwo!) lol

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 10:24:01

Ja stosuję gruboziarniste mocne peelingi 2 razy w tygodniu. Skóra jest po nich lepiej wygładzona. Po czymś takim zafunduj sobie masaż jakimś dobrym preparatem nawilżającym np. balsamem Dove albo jakimś lepszym produktem jak Vichy. Skóra wygląda o wiele lepiej i można tym trochę spłycić te rozstępy. Niestety nie zginą :/

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 10:24:02

Jeżeli masz czerwone to chyba dość świeże.

ja mam bardziej takie:


mag23

naprawdę ten specyfik działa???



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-28 10:25 przez j_ulka.

zweryfikowana
Posty: 847
Ostrzeżenia: 1/5

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 10:25:15

na dzień kobiet 16 st a za oknem aktualnie śnieg . Naaaaa pewno ;]

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 10:26:23

mi lekarz kazal stosowac na miejsca zmienione, tzm mikrodremabrazję , złuszczanie naskorka codzien po kompieli, bo to pobudza ukrwienie skory ktora szybciej sie regeneruje...
a pozatym kazal mi kupic krem z alg morskich, z wloch w sklepie ziolowym okolo60zl ale nie pamietam juz nazwy..;/
i dodatkowo kremy nawilzające powiem wam ze widac reultaty..!
a jestem juz po 2 porodach i schudlam po kazdym porodzie ponad15kg! i rozstepy mialam na tyłku, piersiach, brzuchu, nogach nawet na rekach!;/

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 10:27:29

Cytat
j_ulka
Jeżeli masz czerwone to chyba dość świeże.

ja mam bardziej takie:
[attachment 679585 rozstepy1.jpg]

mag23

naprawdę ten specyfik działa???

ja stosowalam na zagojone juz i dziala, wiadomo, ze nie usunie ich calkiem, ale na plus jest to, ze dzialanie jest trwale, a nie jak w przypadku wiekszosci kosmetykow modelujacych, ktore dzialaja tylko podczas kuracji, a potem wszystko wraca
bardzo splyca i zweza, robia sie w kolorze skory

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 10:29:07

Laser to bardzo drogie rozwiązanie. Sama ma po ciąży i duużo sie tym interesowałąm.
Istnieje coś takiego jak mikrodermabrazja ale usunie rozstępy świeże, te białe stare rozstępy spłyci i poprawi wygląd skóry dermabrazja. Istnieje także peeeling chemiczny np kwasem glikolowym. Nie jeden zabieg ale conajmniej 4 !
Domowymi sposobamy do spłycania i poprawiania wyglądu skóry jest oliwa z oliwek lub inny dobry olej np lniany czy słonecznikowy. Przyda się także KUJAWSKI. Podgrzewamy do ciepła NIE GORĄCA i wcieramy na 20min przed kąpielą. W kapieli używamy peelingów oraz nawilżających żeli np z olejkami DOVE.
Po kąpieli i rano wcieramy w skóre olejek taki dla dzieci. Możemy go używam na zmianę z masłem kakaowym.
W walce z rozstepami najważniejsza jest SYSTEMATYCZNOŚĆ i CIERPLIWOŚĆ ORAZ CODZIENNE NAWILŻANIE i złuszczanie naskórka !

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 10:29:42

mag23

no ja mam właśnie takie białe (zrobiły mi się już na początku liceum :((( teraz mam 27 lat i w sumie żyje z nimi, próbowałam specyfiku z Erisa Pharamceris ale nie pomogło :(
spróbuje Twojego specyfiku :)

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 10:30:24

Gdy znajde dobrze płatną prace,to zaoszczedze na lasery :):) jeszce tylko 3 lata :)

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 10:31:27

Cytat
Tala8989
laserowe usuwanie działa na stare (blade) rozstępy? Ile kosztuje?


zależny jaka powierzchnia

zweryfikowana
Posty: 2.820
Ostrzeżenia: 1/5

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 10:32:10

tez mam, na udach z przodu i na posladkach troche z boku :/ nie wiem nawet skad mi sie to paskudztwo wzielo, bo nigdy nie bylam gruba ani nie schudlam jakos tragicznie, zawsze bylam taka sama !no ale mam... stosowalam serum z perfecty ale szczerze to nic to nie dalo wiec dalam sobie spokoj i zyje z nimi w zgodzie:C

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 10:32:42

Cytat
j_ulka
mag23

no ja mam właśnie takie białe (zrobiły mi się już na początku liceum :((( teraz mam 27 lat i w sumie żyje z nimi, próbowałam specyfiku z Erisa Pharamceris ale nie pomogło :(
spróbuje Twojego specyfiku :)

polecam szczerze, bo nic mi tez nie pomagalo
a jeszcze moja rada to zainwestowac w dobra oliwe z olwiek i stosowac zamiast balsamu czy kremu, taka bomba z witamina E baaaardzo poprawia stan skory zarowno na ciele jak i na twarzy (wszystko jedno czy sucha czy tlusta)
albo peeling z miodu, cukru i oliwy - boski, nie trzeba stosowac juz zadnych nawilzaczy :)

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 10:33:56

Cytat
mag23
lierac phytolastil solute - bardzo splyca i uniewidocznia rozstepy, trzeba stosowac dwa razy dziennie
kosztuje okolo 70-80zl za 75ml w zaleznosci od apteki
nic lepszego nie znalazlam do tej pory
ale dziala tylko na wygojone rozstepy, na czerwone nic nie pomoze

Lece do apteki po ten specyfik :d

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Fenomenalne ćwiczenia