Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 09:53:03

Dziewczyny niedługo lato a ja miałam już dawno bardzo blade rozstępy teraz schudłam i się mega pogłębiły pomocy co można zrobić by były mniej widoczne?

zweryfikowana
Posty: 857
Ostrzeżenia: 1/5

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 09:55:31

tez sie chetnie dowiem:)

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 09:55:40

Tez mam taki problem..
Zrobily mi sie nawet rozstepny na lydkach .. Wyglada to okropnie, co mam z nimi zrobic zeby nie byly tak widoczne ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-28 09:58 przez naa95.

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 09:55:51

ISTNIEJĄCYCH ROZSTĘPÓW NIE USUNIESZ... możesz je tylko zmniejszyć i to też nie zawsze.
mam ten sam problem, mam rozstępy na udach ale przestałam się tym przejmować bo wszystkie dziewczyny które znam mają takie same :)

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 09:58:15

A mezoterapia, dermabrazja, laser CO2?? Zabiegi z gumy cukrowej lub coś w tym stylu tylko która z tych metod dała by efekt?
Tylko na laser już za późno niestety za rok będę się w to bawić a mi trzeba taką metodę na już ;D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-28 09:59 przez trendona.

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 09:59:50

trendona

nie mam pojęcia, nigdy nie stosowałam, ale czytałam na temat rozstępów i wszyscy mówią że nie da się ich usunąć tylko można zmniejszyć

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 10:01:51

laser i po problemie

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 10:03:39

Cytat
Gabriele
laser i po problemie

wiem że laser skuteczny ale juz za późno na niego bo juz niedługo lato a zalecenia na laser to miesiąc bez wychodzenia na promienie UV

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 10:04:15

trendona

no nie przesadzaj co w kwietniu będziesz się opalać ?

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 10:05:02

lierac phytolastil solute - bardzo splyca i uniewidocznia rozstepy, trzeba stosowac dwa razy dziennie
kosztuje okolo 70-80zl za 75ml w zaleznosci od apteki
nic lepszego nie znalazlam do tej pory
ale dziala tylko na wygojone rozstepy, na czerwone nic nie pomoze



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-28 10:06 przez mag23.

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 10:08:34

Cytat
j_ulka
trendona

no nie przesadzaj co w kwietniu będziesz się opalać ?

hahahaha:D no j ulka, co się dziwisz, na dzień kobiet ma być 16 stopni,a Ciebie dziwi opalanie w kwietniu:D?

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 10:09:28

podobno z takich 'mazidel' dobre sa 'kwasy'- na allegro sa mozna je kupis jak sie ich nie stosowalo dotychczas to lepiej lzejsze stezenia kupowac, stosowane sa na skore, likwiduja blizny, zanieczyszcenia, stymuluja odnawianie sie naskorka, i to sa taklie jak glikolowy, migdalowy i jakies tam inne.

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 10:10:51

Cytat
rudamarysia
Cytat
j_ulka
trendona

no nie przesadzaj co w kwietniu będziesz się opalać ?

hahahaha:D no j ulka, co się dziwisz, na dzień kobiet ma być 16 stopni,a Ciebie dziwi opalanie w kwietniu:D?

heh no ja potrzebuję co najmniej 23 stopni żeby się rozebrać bo jestem zmarzluchem ;)

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 10:15:31

Nie dziewczyny źle myślicie laser działa ale goi sie około miesiaca te rany po laserze i 1 sesja nie pomorze trzeba z 3-4 to koszt ok 4000 tys złotych a wiecie ze jak tak zrobie to marzec kwiecień maj czerwiec b ede miała z głowy i lipiec skóra będzie się łuszczyc itp. nie ma szans się pokazac w mini na te wakacje z gołymi nogami

mag23 to sie troszku widzę nie znasz na rozstępach bo czerwone rozstępy usuniesz a zagojonych białych będziesz miała taki jak ja teraz problem

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 10:18:51

trendona

no w sumie tak, przecież trzeba powtarzać zabieg ;D 4000tys masakra :) chyba nigdy nie odłożę :)

jakie masz te rozstępy?? białe czy takie wielkie czerwone? i gdzie je masz?

moja koleżanka miała 3 duże czerwone na brzuchu (takie około 5cm :O) i była na kuracji z zastrzykami trochę jej zeszły ale zamieniły się w białe - zawsze lepsze to niż czerwone

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Fenomenalne ćwiczenia