Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

58 minut temu

elektryka sklep

godzinę temu

wakacje last minute

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Długie nogi i proporcje ciała

25 lut 2012 - 18:14:05

Hej dziewczyny ;)
Słuchajcie, otóż szukam w internecie jakiś konkretniejszych informacji na temat tego jak określić długość nóg względem całości ciała.
Ja np. mam 162cm i 80/81 dł. samych nóg (mieszonych do początku kroku, nie do pasa, czy bioder)
Kilka osób mi mówiło, że mam takie długie nogi. Mi się wydaje, że te proporcje są normalne, i nie wskazują na jakieś mega długie nogi.
Nie ukrywam, że bym się ucieszyła, gdyby to była prawda no bo wiadomo, że długie nogi to sam sexapil.
Więc coś próbuję znaleźć na ten temat, ale kiepsko mi idzie. Może wiecie jak wygląda jakaś średnia proporcjonalności w tym temacie?

Chwalcie się swoimi nóżkami ;)

Długie nogi i proporcje ciała

25 lut 2012 - 18:21:11

masz dlugie albo nie masz dlugich...to widac na oko ... niepotrzebne jakies obliczenia, proporcje. bezsensu

Długie nogi i proporcje ciała

25 lut 2012 - 18:21:18

a mierzylas na stojaco do piety? czy wyciagnieta noga wraz z dlugoscia stopy do palców?

Cytat
KuKxD
masz dlugie albo nie masz dlugich...to widac na oko ... niepotrzebne jakies obliczenia, proporcje. bezsensu
z tym sie akurat zgadzam, w sumie widzisz jakie masz i czy sa dlugie czy nie... Czy fakt, ze ktos powie iz przecietne nogi do Twojego wzrostu maja 70 cm, wiec masz az 10 dłuzsze- sprawi, że nagle zaczniesz sie postrzehgac jako bardziej sexy? hehe :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-25 18:22 przez soso.

Długie nogi i proporcje ciała

25 lut 2012 - 18:21:49

Google nie gryzie, wystarczy wpisać "idealna długość nóg" i już wszystko wyskakuje :)

Długość nóg w centymetrach mierzona po wewnętrznej stronie uda.
Dla twojego wzrostu wynosi 81cm :)

Długie nogi i proporcje ciała

25 lut 2012 - 18:25:22

mi się wydaje, ze nie są długie, bo ja przy 160 mam 78/9 i wydają mi się krótkie

Długie nogi i proporcje ciała

25 lut 2012 - 18:28:28

Są ok, ja też takie mam.

Długie nogi i proporcje ciała

25 lut 2012 - 18:37:30

ja przy wzroście 176 mam 93cm nogi ( od pięty do krocza) :)

Długie nogi i proporcje ciała

25 lut 2012 - 18:37:37

Ja mam ok 174 cm wzrostu a moja długość to prawie 90cm. Ponoc mam idealne nogi..Wszystko zalezy od calego Twojego ciala, mam kolezanke ktora ma dlugieee nogi, ale ma krotki tułów, szczerze to nie wygląda to seksownie :D



Długie nogi i proporcje ciała

25 lut 2012 - 18:41:37

Mierzyłam normalnie na stojąco, a ocenic mi jest trudno. Ja na siebie trochę inaczej patrzę niż inni, moim zdaniem w ogóle ja jestem brzydka za chuda niezgrabna itp. tak szczerze, ale staram się wmówić sobie, że jestem w porządku, aby nie katować swoim narzekaniem innych.
Po za tym miło mi się robiło jak ktoś obcy mi coś takiego powiedział, więc starałam się znaleźć swój atut i odkompleksić no hehe ;););p


Dziękuję dziewczyny za pomoc :) Pozdrawiam :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Brzuszek po ciąży ;(