Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 906
Ostrzeżenia: 2/5

szczupłe chcące schudnąć

25 lut 2012 - 15:26:41

Zastanawiam się które z was są szczupłe, czyli ze zgrabną sylwetką, ale chcące popracować nad swoim ciałem.
Ja ważę 58 kg a chciałabym zejść do 50-52, przy 168 cm. Mam w niektórych miejscach nagromadzony tłuszcz i nie wiem jak się go pozbyć. Ścisła dieta i nie jedzenie nie wchodzą w grę.
Wolałabym jakieś ćwiczenia albo sposób odżywiania rozsądny, który przynosi efekt na dłuższą metę.
Szczególnie denerwują mnie uda, dół pośladków ( nie są jędrne, mam na nich lekki cellulit) oraz środek brzucha, jest na nim spora warstwa tłuszczu i pomimo że ćwiczę, nie widać mięśni, zasłania je ten tłuszcz.

Jeśli ktoś napisze że jestem chora, głupia albo że chcę wpasć w anoreksję, to wyjaśniam, że nie chodzi mi o głodzenie się. Chciałabym po prostu być drobnej budowy, teraz jestem dosyć "ubita".

szczupłe chcące schudnąć

25 lut 2012 - 15:44:11

do swojego wzrostu masz idealną wagę

niezweryfikowana
Posty: 906
Ostrzeżenia: 2/5

szczupłe chcące schudnąć

25 lut 2012 - 15:45:09

Cytat
minuta
do swojego wzrostu masz idealną wagę

Waga może i nie jest zła, ale mam zdecydowanie za dużo tłuszczu i ciało nie jest jędrne, wysportowane, tylko takie miękkie.. ;/

szczupłe chcące schudnąć

25 lut 2012 - 15:47:12

odstaw słodycze, białe pieczywo i makarony. pij dużo wody, jedz warzywa i owoce. na brzuch podziałają brzuszki, skręty na talię, a może spróbuj jogi?

ps. mam dokładnie ten sam problem i jak nie jem słodyczy to chudnę szybciutko, potem przychodzi jedna czekolada i wszystko wraca :( ach ta słaba "silna wolna"



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-25 15:48 przez caravaggio.

szczupłe chcące schudnąć

25 lut 2012 - 15:47:14

mnie się wydaje, że dużo zdziałały by tylko ćwiczenia

szczupłe chcące schudnąć

25 lut 2012 - 15:48:08

Ja chce schudnać:) Może nie tyle schudnac co ujedrnic cialo i je wyrzezbic. mam 170 cm i 55 kg, wlasnie wyciaglam skakanke z szafy i od dzis mam zamiar zaczal wkoncu cwiczyc.

szczupłe chcące schudnąć

25 lut 2012 - 15:48:19

Poćwicz trochę,pobiegaj.
Samo się nie ujędrni i tłuszcz też sam nie zniknie.
Ja jeszcze kilka lat temu przy wzroście 174cm,ważyłam około 52-54kg i czułam się świetnie w swoim ciele:)

niezweryfikowana
Posty: 906
Ostrzeżenia: 2/5

szczupłe chcące schudnąć

25 lut 2012 - 15:51:35

a jakieś konkretne ćwiczenia polecacie? oprócz brzuszków, bo robię codziennie 500 i na razie efekty są słabe. Robię je od tygodnia.
Może znacie jakieś strony z ćwiczeniami albo książki?

szczupłe chcące schudnąć

25 lut 2012 - 15:51:42

ja cie rozumie bo mam to samo najgorzej jest jak sie włąsnie tkanka tłuszczowa zawiąże tak to nazywaja i potem chwila niewuwagi i tłuszczyk coraz bardziej obrasta
ale czy prawidłowo trobisz te brzuszki?czytałam kiedys wypowiedz jakiegos znanego trenera ze duzo ludzi robi brzuszki jnieprawidłowo nawet w siłowniach itd nogi powinny byc zgiete nie wyprostowane i nie schyla sie do samego konca znaczy wzdłuz wyprostowanych nog tylko tak do połowy tylko wtedy jest efekt



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-25 15:53 przez jonasz71.

szczupłe chcące schudnąć

25 lut 2012 - 15:54:53

ja mam to samo, mam 166cm i ważę 56kg, robię brzuszki ale efekty nikłe, mam fałdkę tłuszczu na brzuchu, bardzo denerwującą gdy siedzę ;d na pośladkach i udach zrobiła mi się "skórka pomarańczowa" której wcześniej nie miałam, po wypłacie zamierzam raz w tygodniu (bo tylko w tedy znajdę czas) chodzić na basen+sauna, lub siłownie. A gdy zrobi się cieplej wracam do biegania na świeżym powietrzu. U mnie diety nie wchodzą w grę ponieważ jem w tedy gdy zgłodnieje, nie jem w równych odstępach i o tej samej porze dnia, brak czasu.

szczupłe chcące schudnąć

25 lut 2012 - 15:55:28

z własnego doświadczenia- ćwiczenia kardio czyli rower, bieganie itd. + jakieś abs, a do tego zdrowa dieta, uwierz, efekty są szybkie

niezweryfikowana
Posty: 906
Ostrzeżenia: 2/5

szczupłe chcące schudnąć

25 lut 2012 - 15:57:22

Cytat
jonasz71
ja cie rozumie bo mam to samo najgorzej jest jak sie włąsnie tkanka tłuszczowa zawiąże tak to nazywaja i potem chwila niewuwagi i tłuszczyk coraz bardziej obrasta
ale czy prawidłowo trobisz te brzuszki?czytałam kiedys wypowiedz jakiegos znanego trenera ze duzo ludzi robi brzuszki jnieprawidłowo nawet w siłowniach itd nogi powinny byc zgiete nie wyprostowane i nie schyla sie do samego konca znaczy wzdłuz wyprostowanych nog tylko tak do połowy tylko wtedy jest efekt

Ja robię tak: Leżę na podłodze prostopadle do łóżka, na którym kładę nogi (zgięte). Schylam się tylko troszkę, robie małe serie po 50 i chwilka przerwy. Wtedy głęboko oddycham żeby się rozluźnić.

szczupłe chcące schudnąć

25 lut 2012 - 16:08:36

58 kg ???? podejrzewam ze wiecej tłuszczu to masz na mozgu. oszalałas...

szczupłe chcące schudnąć

25 lut 2012 - 16:12:44

ja też bym chciała byś "bardziej jędrna" ;D mam 168 cm i waże 48-50 kg i ogólnie nie jest tak źle z moją figurą ale mam boczki :(znacie jakieś sposoby na pozbycie się boczków?? :) ćwiczenia lub dietę? piszcie :)

szczupłe chcące schudnąć

25 lut 2012 - 16:16:22

Ja mam tak jak Ty 168cm, waże 54-55kg i tez chcialabym troszke schudnąc. Nie dlatego, ze uwazam sie za grubą tylko po to, zeby miec np ładniejszy brzuch. Dopoki odchudzanie nie staje sie sensem zycia nie widze w tym nic zlego:)


P.S. Moje odchudzanie wyglada tak, ze własnie pochłonęłam babeczke serce

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Długie nogi i proporcje ciała