Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->

+18 Jak wyglądają piersi kobiet

18 lut 2012 - 11:22:36

mozna sie dowartosciowac :)

+18 Jak wyglądają piersi kobiet

18 lut 2012 - 11:23:58

Kazdy facet jakiego pytalam odpowiadal, ze woli MALE, ale OKRAGLE, JEDRNE. I naturalne. Wiekszosc normalnych facetow tak mowi. Tak naprawde dla nich cycki nie sa az tak wazne! Wiec kompleksy sa niepotrzebne.

+18 Jak wyglądają piersi kobiet

18 lut 2012 - 11:26:25

wstydzimy się pokazywać swoje piersi facetom chyba dlatego, ze Panie w telewizji/gazetach mają takie wyretuszowane, piękne, jędrne piersi ;/ gdyby pokazywali nie takie "zrobione" to byśmy się mniej wstydziły, małe niedobrze, duże zwisające też niedobrze, moje po 11 miesiącach karmienia też się zmieniły, moja mama po 3 latach karmienia ma do pasa (może przesadzam ;)) ale na pewno się zmieniają, bo gdy nie ma już mleka to się zmniejszają i przestają być jędrne i wkurza mnie głupie gadanie lekarzy, że od karmienia się piersi nie zmieniają tylko od utraty wagi, a przecież jedno wiąże się z drugim

niezweryfikowana
Posty: 217
Ostrzeżenia: 1/5

+18 Jak wyglądają piersi kobiet

18 lut 2012 - 11:29:09

omg! przeraziłam się.... :|

mój biust naprzeciwko tych zdjęć to niczym silikony pamieli anderson!

zweryfikowana
Posty: 772
Ostrzeżenia: 1/5

+18 Jak wyglądają piersi kobiet

18 lut 2012 - 11:36:07

Czy mi się wydaje, czy faktycznie europejki mają najładniejsze biusty?;p

+18 Jak wyglądają piersi kobiet

18 lut 2012 - 11:45:24

Cytat
milena1988
wstydzimy się pokazywać swoje piersi facetom chyba dlatego, ze Panie w telewizji/gazetach mają takie wyretuszowane, piękne, jędrne piersi ;/ gdyby pokazywali nie takie "zrobione" to byśmy się mniej wstydziły, małe niedobrze, duże zwisające też niedobrze, moje po 11 miesiącach karmienia też się zmieniły, moja mama po 3 latach karmienia ma do pasa (może przesadzam ;)) ale na pewno się zmieniają, bo gdy nie ma już mleka to się zmniejszają i przestają być jędrne i wkurza mnie głupie gadanie lekarzy, że od karmienia się piersi nie zmieniają tylko od utraty wagi, a przecież jedno wiąże się z drugim

Masz racje. Ja ur syna 9 mies temu i piersi nie są takie same jak przed ciążą, nie są już jędrne i są zdecydowanie mniejsze. Ale oglądając te zdjęcia to się trochę podbudowałam bo nie mam aż takich tragicznych hehehhh... :))))

+18 Jak wyglądają piersi kobiet

18 lut 2012 - 12:03:30

Komentarze niektórych z was, naprawdę wskazują na to,że myślicie,że piersi się wybiera, zaś ich nieidealny kształt moze byc wyłącznie wynikiem zaniedbania.
Otóż nie!
Samo wklepywanie kremów, masaże, cwiczenia i bielizna nie zdziałają cudów, kiedy w prezencie od natury dostało się biust daleki od ideału.

Rozumiem specyfike forum, na którym każdy ma prawo do swobodnej wypowiedzi, ale wyobraźcie sobie,że ten watek moga czytac mlode, niepewne siebie dziewczyny będące posiadaczkami biustu, który wygląda własnie tak jak jeden z tych "oblechów" pokazanych na stronie i dla których komentarze"o fuj, co za paskudztwa, ja bym sie nie pokazała zadnemu facetowi" naprawdę mogą byc przykre.

+18 Jak wyglądają piersi kobiet

18 lut 2012 - 18:31:31

Cytat
woman_in_black
Komentarze niektórych z was, naprawdę wskazują na to,że myślicie,że piersi się wybiera, zaś ich nieidealny kształt moze byc wyłącznie wynikiem zaniedbania.
Otóż nie!
Samo wklepywanie kremów, masaże, cwiczenia i bielizna nie zdziałają cudów, kiedy w prezencie od natury dostało się biust daleki od ideału.

Rozumiem specyfike forum, na którym każdy ma prawo do swobodnej wypowiedzi, ale wyobraźcie sobie,że ten watek moga czytac mlode, niepewne siebie dziewczyny będące posiadaczkami biustu, który wygląda własnie tak jak jeden z tych "oblechów" pokazanych na stronie i dla których komentarze"o fuj, co za paskudztwa, ja bym sie nie pokazała zadnemu facetowi" naprawdę mogą byc przykre.

zgadzam sie z toba, niektore z wypowiedzi w tym watku sa bardzo dziecinne...
ale uwazam takze, ze jesli od poczatku zadba sie o biust to przez wiele lat mozna cieszyc sie ladnym ;)

+18 Jak wyglądają piersi kobiet

18 lut 2012 - 18:38:50

powiem tak na szczeście na tym świecie każdemu facetowi podoba się co innego, biusty są różne i gusta są różne
najważniejsza jest akceptacja

jak każda z nas chciałabym by po urodzeniu i wykarmieniu dziecka mój biust zbytnio sięnie zmienił, ale wiem,że to pobożne życzenie, jednak faceci nie są takimi krestynami jak się powszechnie uważa i również mają świadomość, że nasze, jak i ich ciało z wiekiem sie zmienia (nie mówię tu o 15 letnich chłopcach).

natomiast niektóre komentarze, które tu przeczytałam świadczą o bardzo małym pomyślunku niektórych, których nicków , z litości nie wymienię

zweryfikowana
Posty: 304
Ostrzeżenia: 1/5

+18 Jak wyglądają piersi kobiet

18 lut 2012 - 18:41:48

Cytat
mmm_margareth
bo o piersi trzeba dbać tak jak i o wszystko inne ,wtedy one odwdzięczą się ładnym wyglądem


o rany właśnie się dowiedziałam że mam trzeci sutek... mój misiek się ucieszy:]

jak to 3 ; D?

+18 Jak wyglądają piersi kobiet

18 lut 2012 - 18:44:30

te wielkie sutki gapią się tak na mnie O.O

nie no. tak na poważnie to też nieraz zastanawiałam się nad swoim biustem. odkąd sięgam pamięcią, lewą pierś miałam większą niż prawą. nie jest to jakaś wielka różnica, ale jest wyczuwalna. w prawej miseczce zazwyczaj noszę wkładkę, żeby wyrównać tą różnicę. dziwnie się z tym czuję. zawsze po kąpieli zastanawiam się, jak takie rzeczy się dzieją, no ale to natura, z nią nie da się walczyć. z tego co wiem, każda kobieta ma asymetrię piersi, z tymże każda w mniejszym lub większym stopniu. ostatnio nawet polubiłam swoje piersi. wyglądają dobrze, bo dobrze je ubieram, wreszcie znalazłam swój prawidłowy rozmiar stanika i jestem w szoku, że z 75B przeszłam na 70D.
plusy? piersi wyglądają na pełniejsze, nie cierpią, a minusy - trudna dostępność z rozmiarami. Troszkę mi urosły przez branie tabletek antykoncepcyjnych, jednak nie była to aż tak wielka zmiana.
cieszmy się z tego co mamy, bo jak widać na załączonej stronie, bywa tak, że niestety ciężko sobie z tym poradzić...

+18 Jak wyglądają piersi kobiet

18 lut 2012 - 18:45:40

ja mam duży biust bo 95D ale o dziwo jędry i mi się baaardzo podoba :) chodz czasem wydaje mi się że to silikony :D :d

+18 Jak wyglądają piersi kobiet

18 lut 2012 - 18:49:42

Eh, cycki drażliwy temat dla kobiet. Ja w swoim życiu spotkałam tylko raz ładniejsze od moich ale wiem, że i ja i ta dziewczyna jesteśmy prawie wyjątkami. Ale tak szczerze dziewczyny, często jesteście trochę sobie same winne, źle dobraby biustonosz, zero ruchu, masaży (nawet te pompki na prawdę dużo dają) o piersi trzeba dbać a nie na nie ciągle narzekać. A wielkość aż tak ważna nie jest.

+18 Jak wyglądają piersi kobiet

18 lut 2012 - 18:52:07

Oooooo kurczę, ale ja mam ładny biust !

Najczęściej jedynymi innymi kobietami, które oglądamy nago są modelki w tv, czy w internecie. One nie tylko mają bardzo zadbane ciało, jak również często korygowane chirurgicznie lub poprawiane komputerowo. To właśnie przez to, dziewczynki myślą, że mają okropne ciało, bo tak różne od pań z tv, a chłopcy twierdzą, że wszystkie kobiety na świecie na pewno mają piękne piersi, tylko ich koleżanki są inne, brzydkie. Gdyby w mediach zaprzestać promowania "poprawionego" ciała, a pokazywać takie, jak na w/w stronie, na pewno wiele młodych dziewczyn miałoby mniej kompleksów, byłoby więcej tolerancji, a nawet zmniejszyłaby się liczba poważnych skutków presji otoczenia - depresji i samobójstw.

zweryfikowana
Posty: 3.549
Ostrzeżenia: 1/5

+18 Jak wyglądają piersi kobiet

18 lut 2012 - 18:52:29

wszystko super.. ja bym tak kochała swoje piersi gdybym je w ogóle miała :( i nie przesadzam tu wcale. noszę A przy sporej wadze...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Aparat ortodontyczny stały metalowy - kolorowe ligatury