Obecnie rozmawiamy o:

świetna restauracja

gorący temat

Prostowanie włosów

godzinę temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

+18 Jak wyglądają piersi kobiet

10 lut 2012 - 18:28:52

ja swój biust lubię. Jestem po dwóch ciążach i karmieniach i biust wygląda ładnie. Nie jest obwisły, zdeformowany czy coś. Jak patrzę na wiele kobiet, nawet młodziutkich dziewczyn jak im się biust wylewa spod pach, z miseczek, jak jest zdeformowany przez źle dobrany biustonosz to masakra. A potem płacą takie, że to od karmienia. A te wielkie sutki aż obrzydzają i nie ważne czy ktoś ma obwisły czy jędrny - sutki na pół cycka są paskudne

+18 Jak wyglądają piersi kobiet

10 lut 2012 - 18:29:04

A ja swoich nie lubię, małe i wypukłe brodawki.
Mam 19 lat i zero szans, że jeszcze się to zmieni. ;)

+18 Jak wyglądają piersi kobiet

10 lut 2012 - 18:31:45

Cytat
martischa
ja swój biust lubię. Jestem po dwóch ciążach i karmieniach i biust wygląda ładnie. Nie jest obwisły, zdeformowany czy coś. Jak patrzę na wiele kobiet, nawet młodziutkich dziewczyn jak im się biust wylewa spod pach, z miseczek, jak jest zdeformowany przez źle dobrany biustonosz to masakra. A potem płacą takie, że to od karmienia. A te wielkie sutki aż obrzydzają i nie ważne czy ktoś ma obwisły czy jędrny - sutki na pół cycka są paskudne

a ja sie zastanawiam (czy tylko ja mam takie myśli)jak taka brodawka na pół cycka wygląda jak stoi? Bo chyba musi to przekomicznie wyglądać oczywiście bez obrazy dla kogokolwiek kto ma duże brodawki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-10 18:32 przez coco-moko.

+18 Jak wyglądają piersi kobiet

10 lut 2012 - 18:33:37

Piersi pokazane na tej stronie nie należą do zbytnio urodziwych. Jednak Tak jak w magazynach są pokazane super wypaśne cycochy tak tutaj działa to w drugą stronę. Porównywanie się z nimi jest więc tak samo bezsensowne:)
Nie wiem czy słyszałyscie o stronie "pokacycki" gdzie polki wstawiają zdjęcia swoich biustów. Nawet nie zdajecie sobie sprawy ile mamy pięknych, naturalnych i polskich biuścików!:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

+18 Jak wyglądają piersi kobiet

10 lut 2012 - 18:33:39

Cytat
coco-moko
Cytat
martischa
ja swój biust lubię. Jestem po dwóch ciążach i karmieniach i biust wygląda ładnie. Nie jest obwisły, zdeformowany czy coś. Jak patrzę na wiele kobiet, nawet młodziutkich dziewczyn jak im się biust wylewa spod pach, z miseczek, jak jest zdeformowany przez źle dobrany biustonosz to masakra. A potem płacą takie, że to od karmienia. A te wielkie sutki aż obrzydzają i nie ważne czy ktoś ma obwisły czy jędrny - sutki na pół cycka są paskudne

a ja sie zastanawiam (czy tylko ja mam takie myśli)jak taka brodawka na pół cycka wygląda jak stoi? Bo chyba musi to przekomicznie wyglądać oczywiście bez obrazy dla kogokolwiek kto ma duże brodawki.

noooja też nie chcę nikogo obrazić. ?No ale niestety estetyczne to nie jest. I też mnie to ciekawi - jak stoi, jak reaguje na zimno i czy da sie karmić taką piersią

+18 Jak wyglądają piersi kobiet

10 lut 2012 - 18:33:48

coco-moko- dzięki, poprawilaś moją samoocene ;))

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

+18 Jak wyglądają piersi kobiet

10 lut 2012 - 18:35:56

a tak w ogóle dobra stronka dla tych, które uważają, że małe cycki nie mogą być obwisłe :D

+18 Jak wyglądają piersi kobiet

10 lut 2012 - 18:36:00

Cytat
ann992
coco-moko- dzięki, poprawilaś moją samoocene ;))

nie ma za co bardzo się cieszę :)

hmm "pokazcycki" haha co jak co ale nazwa mistrz zaraz obejrzę

zweryfikowana
Posty: 1.000
Ostrzeżenia: 3/5

+18 Jak wyglądają piersi kobiet

10 lut 2012 - 18:36:15

kurde, a ja tak marudze że mam małe, ale jak zobaczyłam niektóre to się ciesze że takie mam, chociaż po cześći.

zweryfikowana
Posty: 268
Ostrzeżenia: 1/5

+18 Jak wyglądają piersi kobiet

10 lut 2012 - 18:37:29

kurczę jak sie nazywają te zwierzątka z sawanny? Wyglądają identycznie, takie norki;)



+18 Jak wyglądają piersi kobiet

10 lut 2012 - 18:37:46

hehe patrzac na niektore naprawde mozna sie dowartosciowac;d

+18 Jak wyglądają piersi kobiet

10 lut 2012 - 18:37:59

na szczęście nie miałam nigdy tego kompleksu.
dziewczyny, każdy biust jest po prostu świetny i cudowny sam w sobie :))

+18 Jak wyglądają piersi kobiet

10 lut 2012 - 18:38:10

Cytat
martischa
a tak w ogóle dobra stronka dla tych, które uważają, że małe cycki nie mogą być obwisłe :D

nooo sama myślałam że mały biust to nie ma z czego obwisnąć jakie było moje zdziwienie, ale nie wiem czy któraś z was weszła na bloga dziewczyny ale tam jest kobieta która właśnie miała bardzo mały biust i obwisły i za pomocą dobrze dobranego stanika po chyba 2 albo 4 miesiącach wygląda kompletnie inaczej tu też byłam w szoku że stanik może tak wiele zmienić.
Cytat
enia211
kurczę jak sie nazywają te zwierzątka z sawanny? Wyglądają identycznie, takie norki;)

takie hahahahah



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-10 18:38 przez coco-moko.

+18 Jak wyglądają piersi kobiet

10 lut 2012 - 18:38:45

Cytat
coco-moko
Cytat
paulusia_anusia
Dzieki, juz wiem, ze moja piersi nie sa najgorsze :)

Ale jedna miala wielkie sutki, naprawde ogromne...

ta murzynka w tej zakładce "extra"? W sumie nie wiedziałam że takie duże sutki mogą być na pół cycka

O MÓJ BOŻE! Ja jeszcze nie dotrwałam do zakładki extra, a już mam odcisk na twarzy od przyciskania dłonią z nie dowierzania. Ta z zakłądki "extra" ma ogromne i dodotakowo jakieś blizny/rozciągnięcia. Ja mówiłam o kobiecie która jest na stronie 1-5 nie pamietam dokladnie.
Ale zaskoczyło mnie to, że można mieć jedną pierś dużo dużo dużo mniejszą od drugiej. Wiem, że jedna pierś zazwyczaj jest odrobinę wieksza, ale nie wiedziałam, że róznica może byc tak duza. W każdym badz razie. Moje kompleksy ODFRUNELY!
Jeszcze dzis kupilam dwa push-up, ktore leza idelanie wiec jestem szczesliwa :)

+18 Jak wyglądają piersi kobiet

10 lut 2012 - 18:39:04

o kurcze nieźle...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

rób to a nie będzie zmarszczek!