Obecnie rozmawiamy o:

Drukarnia

11 minut temu

Samochód.

29 minut temu

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10

+18 Jak wyglądają piersi kobiet

28 mar 2012 - 10:19:52

Mi się nigdy do końca nie podobały moje piersi. Najpierw uważałam, że są za małe (nosiłam B), potem zaszłam w ciążę, urodziłam dziecko, karmiłam je krótko, bo nie miałam innego wyjścia (nie będę już opowiadać dlaczego). Miałam nadmiar pokarmu i po ciąży mój biust był po prostu wielki jak dwa olbrzymie, nabrzmiałe, bolesne silikony, ale piękny! Taki właśnie bym chciała mieć - bez dysproporcji (lewa pierś jest trochę większa) i o nieco bardziej okrągłym kształcie. Ale lecę dalej - po ciąży byłam chudziutka i gdy przestałam karmić, to mój biust po prostu stał się mały (choć nie jest obwisły i całe szczęście, bo patrząc na te kobiety, które urodziły dzieci,to jestem przerażona... sama mam tylko drobne rozstępy, które wcale nie rzucają się w oczy). Musiałam więc przytyć, teraz ważę normalnie i noszę C (zmierzyły mnie pani w sklepie, bo przez te wszystkie zmiany już sama nie wiedziałam jaki noszę rozmiar). Przyglądając się swoim piersiom mam wrażenie, że część z tych kobiet na zdjęciach po prostu nie umie dobrać stanika, bo niektóre mają naprawdę duże i piszą, że noszą C, a niektóre mają małe i piszą to samo (nieraz widzę dziewczynę, której odstają miseczki, bo oczywiście jest uparta, że nosi C, choć nie nosi)... C to taki średni rozmiar i uważam, że taki wsam raz, choć czasami marzy mi się taki duuuży rozmiar jaki miałam karmiąc piersią np D lub większy :) ale cóż, co ja mogę zrobić?
Macie na fotkach przykład, że nie tylko duże biusty robią się obwisłe, ale też małe.
Część z tych dziewczyn ma naprawdę ładne piersi, ale niektóre mają po prostu okropne, choć nawet nie urodziły.
A ja? Czy lubię teraz swój biust? W staniku to zawsze go lubiłam, bo ma dość sporą objętość więc dobrze wygląda przy dekoltach itp, ale bez stanika lubię go średnio ze względu na kształt (podobają mi się okrągłe piersi). Chociaż mój mąż mówi, że są duże, jędrne i ładne, a nawet go o to nie pytam więc może trochę przesadzam :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

+18 Jak wyglądają piersi kobiet

30 mar 2012 - 20:47:41

MuchaKolorowa zapewniam Cię, że Ty też nie znasz się na rozmiarach biustonoszy. A te panie w sklepach co Cię mierzyły to jakieś niekumate bo nie wierzę, że zmierzyła Cię porządna braffiterka. Bo gdyby tak było to byś wiedziała, że sama literka nic nie znaczy. Liczy się obwód i literka.
Zauważ, że na ilustracji są pokazane miseczki DD ale z różnym obwodem więc jak widać sama literka nic nie mówi.

A tak swoją drogą miseczka D (praktycznie przy każdym obwodzie) to wcale nie jest duży biust, powiedziałabym, że przeciętny z tendencją do małego :)

Jak chcesz poznać swój prawdziwy rozmiar to sprawdź tu:
http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index.php?pod=71&w=96



+18 Jak wyglądają piersi kobiet

31 mar 2012 - 16:53:12

Cytat
MuchaKolorowa
Musiałam więc przytyć, teraz ważę normalnie i noszę C (zmierzyły mnie pani w sklepie, bo przez te wszystkie zmiany już sama nie wiedziałam jaki noszę rozmiar). Przyglądając się swoim piersiom mam wrażenie, że część z tych kobiet na zdjęciach po prostu nie umie dobrać stanika, bo niektóre mają naprawdę duże i piszą, że noszą C, a niektóre mają małe i piszą to samo (nieraz widzę dziewczynę, której odstają miseczki, bo oczywiście jest uparta, że nosi C, choć nie nosi)... C to taki średni rozmiar i uważam, że taki wsam raz, choć czasami marzy mi się taki duuuży rozmiar jaki miałam karmiąc piersią np D lub większy :) ale cóż, co ja mogę zrobić?

Zacznijmy od tego, że C czy D to nie jest rozmiar piersi, sama litera, bez obwodu, nic nie znaczy, 85A jest miseczką sporo pojemniejszą niż niż np. 65D. To po pierwsze.

Po drugie: prawidłowo dobrane 65C czy 75C to są bardzo niewielkie piersi:
http://balkonetka.pl/katalog/size/75C

Podobnie jak 60D czy 70DD:


Średnie to są te, jak widać miseczkowo dość odległe od „C” (6-7 miseczek więcej):




A po trzecie żadna prawidłowo „ostanikowana” kobieta nie nosi jednego tylko rozmiaru stanika, tylko kilka (średnio 3-4 różne rozmiary), w zależności od producenta, modelu, kroju biustonosza… ;)

+18 Jak wyglądają piersi kobiet

31 mar 2012 - 16:54:40

...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-31 16:59 przez takaona.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Domowy salon piękności :-)