Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 8 9 10 -->

+18 Jak wyglądają piersi kobiet

10 lut 2012 - 18:10:04

Ostatnio natknęłam się na ciekawego bloga gdy szukałam brafitterki(http://maheda.eu/) I ciekawy wpis na temat tego że większość kobiet wstydzi się swoich piersi i uważa je za brzydkie, autorka umieściła kilka zdjęć ze strony
http://www.007b.com/breast_gallery.php na której to kobiety wstawiają zdjęcia swoich biustów. Powiem że z przerażeniem oglądałam niektóre zdjęcia zawsze myślałam że mój biust dość spory ale pełny rozstępów jest najbrzydszy jaki może być bo przecież patrząc na zdjęcia modelek itp każda ma śliczny, jędrny bez rozstępów biust w dodatku z zawsze stojącymi brodawkami, asymetryczny itp :) I jakie było moje zdziwienie patrząc na galerie gdzie niektóre biusty wyglądają gorzej od mojego i nie ma tam prawie(nie przejrzałam całej galerii tylko parę zdjęć i żadnego nie zauważyłam ale może gdzieś jest) żadnego takiego jakie mają modelki na sfotoszopowanych zdjęciach. Więc takie małe pocieszenie dla dziewczyn które myślały że mają brzydki biust.


Od razu piszę że czasami zdjęcia są masakryczne więc jak ktoś je/pije lub ma słabe nerwy niech nie wchodzi :)




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-10 18:11 przez coco-moko.

+18 Jak wyglądają piersi kobiet

10 lut 2012 - 18:16:39

Fakt, że TAKIE biusty mają kobiety nadal nie jest dla mnie pocieszeniem, bo strasznie cierpię, że nie mam cycków cholera!

+18 Jak wyglądają piersi kobiet

10 lut 2012 - 18:17:40

mieć duże źle małe źle, nie ma idealności

+18 Jak wyglądają piersi kobiet

10 lut 2012 - 18:18:55

powiem że ja sama nie lubiłam swojego biust ale po obejrzeniu tych zdjęć nie lubię go mniej bo sobie myślę kurka dobrze że nie jest zwisający do pępka itp

Cytat
anita03
mieć duże źle małe źle, nie ma idealności

haha zawsze tak jest że nie doceniamy tego co mamy i chcemy tego czego mieć nie możemy czy nie mamy :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-10 18:19 przez coco-moko.

+18 Jak wyglądają piersi kobiet

10 lut 2012 - 18:20:14

bo nie ma to jak biust od matki natury hehe :)

+18 Jak wyglądają piersi kobiet

10 lut 2012 - 18:20:22

Dzieki, juz wiem, ze moja piersi nie sa najgorsze :)

Ale jedna miala wielkie sutki, naprawde ogromne...

+18 Jak wyglądają piersi kobiet

10 lut 2012 - 18:21:29

Dobrze,że ja tam swój lubię ;) Aczkolwiek pogadamy po 1 czy 2 ciąży :D

+18 Jak wyglądają piersi kobiet

10 lut 2012 - 18:22:30

jezu :( ja mam 17 lat i też kilka rozstępów bo kiedyś przytylam dużo, pozniej schudłam, a nawet jak zrzucę 2 kg to pierwsze mi idzie z biustu, ale teraz już nie mam kompleksów :(

+18 Jak wyglądają piersi kobiet

10 lut 2012 - 18:23:41

Cytat
paulusia_anusia
Dzieki, juz wiem, ze moja piersi nie sa najgorsze :)

Ale jedna miala wielkie sutki, naprawde ogromne...

ta murzynka w tej zakładce "extra"? W sumie nie wiedziałam że takie duże sutki mogą być na pół cycka

+18 Jak wyglądają piersi kobiet

10 lut 2012 - 18:24:03

Ja mam może małe piersi,ale za to bardzo mi się podobają,fajny mają kształt i są symetryczne,nigdy bym ich nie powiększyła;))
Matka natura na tych zdjęciach się nie popisała...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-10 18:29 przez dootii.

+18 Jak wyglądają piersi kobiet

10 lut 2012 - 18:24:13

bo o piersi trzeba dbać tak jak i o wszystko inne ,wtedy one odwdzięczą się ładnym wyglądem


o rany właśnie się dowiedziałam że mam trzeci sutek... mój misiek się ucieszy:]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-10 18:29 przez mmm_margareth.

+18 Jak wyglądają piersi kobiet

10 lut 2012 - 18:24:17

ech ja tez mam kompleksy co do swojego biustu.. bardzo chcialabym miec wiekszy... ale chyba musze troche poczekac i zaoszczedzic na jakis zabieg.

+18 Jak wyglądają piersi kobiet

10 lut 2012 - 18:24:41

Jestem w szoku...
Nie jestem zadowolona ze swojego biustu, jestem po ciąży i mam to i owo ale pomimo tego stwierdzam że mogę go śmiało postawić na 1 miejscu:)

Cytat
barbii
ech ja tez mam kompleksy co do swojego biustu.. bardzo chcialabym miec wiekszy... ale chyba musze troche poczekac i zaoszczedzic na jakis zabieg.

Ja też kiedyś myślałam o zabiegu, nawet miałam już na to pieniądze ale mój mąż mi nie pozwolił, stwierdził że mam piękny:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-10 18:26 przez jolkas3.

+18 Jak wyglądają piersi kobiet

10 lut 2012 - 18:26:51

Cytat
jolkas3
Jestem w szoku...
Nie jestem zadowolona ze swojego biustu, jestem po ciąży i mam to i owo ale pomimo tego stwierdzam że mogę go śmiało postawić na 1 miejscu:)

:)

+18 Jak wyglądają piersi kobiet

10 lut 2012 - 18:27:01

Normalne biusty..normalnych kobiet. Piękne piersi mają zazwyczaj 16-latki, które mają gładziutką skórę i nigdy nie były w ciąży, choc i to nie jest reguła. Przeciętna kobieta,która urodziła dzieci,ma już czasem mniej idealne. Moje też nie są,ale mogę śmiało powiedziec,że je lubię,bo choc kiedyś były jędrniejsze i większe o rozmiar, to dzisiaj jestem z nimi w 100% zaprzyjaźniona :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

rób to a nie będzie zmarszczek!