Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

lżejsza o 15 kg

01 lut 2012 - 12:28:57

Hej dziewczyny. Zaczęłam na początku stycznia dietę, jestem lżejsza o 5 kg, nie katuję się, ćwiczę. Zostało mi jeszcze 10, jeśli efekty mnie zadowolą, skończę na tym, jeśli nie dalej będę walczyć... motywacji mi nie brakuje, chętnie ćwiczę :) Mam pytanie dla dziewczyn, które sporo schudły.. jak z waszym biustem, zmniejszył się? mam małe c i już widzę, że są ciut mniejsze.. to w miarę normalne ale przy tak dużej utracie kg jaką planuję, boję się miseczki A ;) jak było z tym u was? Następne pytanie to czy systematyczne ćwiczenia zapobiegną zwisającej skórze? Chce żeby była jędrna i bez skazy, w kończy po coś się poświęcam :) Jak się wspomagałyście, jakieś kremy, czy same ćwiczenia wystarczają? Z góry dziękuję życzliwym osobą za odpowiedzi :) Dodam, że ćwiczę ok 30 minut na pupę, uda i brzuch... Startowałam z wagą 85 kg, przy 176.. głupie 5 kilo a daje kopa do dalszych działań, tym bardziej że w tali jest już mniej 7 cm :)

lżejsza o 15 kg

01 lut 2012 - 12:30:27

Ja pracowałam cieżko przez miesiąc ostatni.. i zgubiłam prawie 3 kg. :D Teraz każde spodnie na mnie wiszą.. nawet pasek do spodni zrobił sie za duży :D

lżejsza o 15 kg

01 lut 2012 - 12:31:35

wow nie wiem jak z biustem, ale gratuluje motywacji

lżejsza o 15 kg

01 lut 2012 - 12:34:01

ponieważ biust składa się z tkanki tłuszczowej,jest szansa,że razem z utratą wagi biust się zmniejszył.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-01 12:34 przez matkapolka30.

lżejsza o 15 kg

01 lut 2012 - 12:34:25

to zależy jak odkłada Ci sie tkanka tłuszczowa. jeśli głownie brzuch, piersi. - góra to pewnie wraz z utrata kilogramów spadnie Ci z biustu.

lżejsza o 15 kg

01 lut 2012 - 12:34:38

hej !
jak byś chciała odchudzać się w zmotywowanej grupie odezwij się do mnie, ;)
jest wątek w którym wszystko jest opisane :)

aaa i gratuluje zgubionych 5kg !!

lżejsza o 15 kg

01 lut 2012 - 12:35:25

ćwicz, masuj się i smaruj kremami. może cudów nie zdziałają ale na pewno nie zaszkodzą. ja tez sporo zrzuciłam i nie jest tak źle. a biust faktycznie się zmniejszył

lżejsza o 15 kg

01 lut 2012 - 12:35:46

pokaż fotki :D

lżejsza o 15 kg

01 lut 2012 - 12:36:18

nie mogłam patrzeć już w lustro, na prawdę... jak już wszystko było za małe, opięte powiedziałam sobie koniec! i tak w tym trwam :) efekty na pewno pokażę na szafie, nie wiem kiedy to będzie ale będzie :)

lżejsza o 15 kg

01 lut 2012 - 12:36:32

Zycze powodzenia i wytrwalosci, tez kiedys schudlam 17 kg :)

lżejsza o 15 kg

01 lut 2012 - 12:36:51

ja schudłam 15 kg bez ćwiczeń na samej diecie. Skóra mi nie wisi i nie wisiała myśle ze 15 kg to za mało żeby coś złego się z nia tsało smarować tlyko balsamami i bedzie ok. co do piersi ja miałam C a teraz A wiec to możłiwe ale pewnie to zależy od organizmu i figury. Zajdziesz w ciąże i spowrotem bedziesz miała C ;p

lżejsza o 15 kg

01 lut 2012 - 12:43:29

Cytat
roleta003
nie mogłam patrzeć już w lustro, na prawdę... jak już wszystko było za małe, opięte powiedziałam sobie koniec! i tak w tym trwam :) efekty na pewno pokażę na szafie, nie wiem kiedy to będzie ale będzie :)
też zaczynałam od takiej wagi jak Ty.
ale ja się wtedy źle czułam ze sobą. masakra

lżejsza o 15 kg

01 lut 2012 - 12:44:22

super jak sie widzi efekty to aż się chce dalej walczyć :) jeśli będziesz dalej ćwiczyła to z pewnością skóra będzie jędrniutka.Moja rada: nie przestawaj ćwiczyć nawet po diecie. Nie przestawaj nigdy :) ćwiczenia i ruch są najważniejsze dla ciała i organizmu.Najlepiej ćwiczyć ogladając telewizję - czas sybciej leci :)i jeszcze jedno ważne jest aby stopniowac trudnosc cwiczen czyli jak jakies cwiczenia które wykonujesz sa zbyt proste to rób trudniejsze

lżejsza o 15 kg

01 lut 2012 - 12:52:36

Ja schudłam 15 i niestety z biustu najwięcej zeszło :P Proporcjonalnie i tak nie jest źle, ale zeszłam z jakiegoś 80E do 75 D i teraz mi się wydaje,że jest malutki :P

lżejsza o 15 kg

01 lut 2012 - 12:55:48

znalazłam sobie stronkę w necie, gdzie dziewczyna pokazuje ćwiczenia i ćwiczy się razem z nią, więc taka forma jak najbardziej mi odpowiada :) tak właśnie planuje, jeśli osiągnę zamierzane efekty, nie przestanę ćwiczyć bo nie chciałabym wrócić do wyjściowej wagi, nabawić się cellulitu itd :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Powiększanie biustu???