Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

IDEALNE CIAŁO - dyskusja

24 sty 2012 - 09:32:32

ALE się rozmarzyłam zeby miec takie ciałko:D oczywiscie numer 1,2

IDEALNE CIAŁO - dyskusja

24 sty 2012 - 09:35:27

Cytat
j_ulka
Stokrotka2729
parę miesięcy to znaczy ile? jakie ćwiczenia wykonujesz? jaką masz dietę, ja też chciałabym wyćwiczyć swoje ciało, ale mam 6miesięcy (do wesela) i nie wiem czy z moją figurą jest to możliwe, napisz coś więcej ;)

Odchudzałam się od kwietnia do września.
Ćwiczenia aerobowe (sprawdź w necie, do tego przyda się pulsometr)
Podobno można je wykonywać trzy razy w tygodniu, ja robiłam codziennie. Do tego godzinny spacer szybkim krokiem i jak najwięcej ruchu na każdym kroku.
Dieta: Jadłam 5 posiłków dziennie, odstawiłam słodycze, jadłam gotowane rzeczy zamiast smażonych (poczytaj o indeksie glikemicznym, przyda się podczas odchudzania i ustalania swojej diety)
Na ostatni posiłek nie jedz pieczywa, ani żadnych produktów, które zawierają węglowodany.
W 6 miesięcy można zdziałać cuda i to w zdrowy sposób.

IDEALNE CIAŁO - dyskusja

24 sty 2012 - 09:35:44

z przodu jak 1 bym chciala wygladac,ale tylu za chiny takiego nie chce ;d

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

IDEALNE CIAŁO - dyskusja

24 sty 2012 - 09:37:56

jakiś czas temu na FB było takie zdjęcie i pytali, która lepsza. No i praktycznie wszyscy faceci wybierali jedynkę, dziwili się jak można chcieć wyglądać jak dwójka. A mnóstwo kobiet zwyzywało jedynkę od grubasów i wybierało dwójkę. Dlatego uważam, że w tej kwestii (jak i w wielu innych) faceci są mądrzejsi i myślą bardziej logicznie :D



IDEALNE CIAŁO - dyskusja

24 sty 2012 - 09:40:39

Zdecydowanie nr.2 ;)
Bez żeber na wierzchu ,mułów ,patyczków i kaloryfera :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-24 09:41 przez Nelii.

IDEALNE CIAŁO - dyskusja

24 sty 2012 - 09:42:21

Myślę, że panie ze zdjęć 1 i 2 mają ciała idealne (; choć mi raczej bliżej do 2 niż do 1. Trzeba to jakoś wypośrodkować, przesada w każdą stronę jest niewskazana :)

IDEALNE CIAŁO - dyskusja

24 sty 2012 - 09:42:51

Stokrotka2729
dziękuję za odpowiedź, szkoda że nie masz zdjęcia swojej figury chętnie bym podejrzała co nieco ;)
ja chcę się wyszczuplić, schudnąć może 5-6kg ale raczej zależy mi na poprawie sflaczałego ciała, wymodelowaniu ramion, bioder i talii.
Mam nadzieję że uda mi się osiągnąć cel do lipca :)

niezweryfikowana
Posty: 168
Ostrzeżenia: 1/5

IDEALNE CIAŁO - dyskusja

24 sty 2012 - 09:56:19

Mi się podoba zdj2 :)

myślę że w sumie moje ciało jest prawie takie jak to na zdjęciu, tylko że jestem mega blada i to już tak ładnie nie wygląda :(

plus ostatnio zauważyłam że zaczyna odkładać mi się trochę na brzyszku, ale od marca na siłownię, trzeba zło zwalczać w zarodku :D

niezweryfikowana
Posty: 237
Ostrzeżenia: 2/5

IDEALNE CIAŁO - dyskusja

24 sty 2012 - 09:58:22

jaaa Kim serce jak ją widzę to mi się ryczeć chce. Ona jest przeboska jak dla mnie ! Ma wielki zadek ale mi się to tak podoba, że masakra :D Dla mnie jest piękna, jej twarz, jej ciał - WSZYSTKO ! serce



IDEALNE CIAŁO - dyskusja

24 sty 2012 - 10:01:29

Cytat
martischa
jakiś czas temu na FB było takie zdjęcie i pytali, która lepsza. No i praktycznie wszyscy faceci wybierali jedynkę, dziwili się jak można chcieć wyglądać jak dwójka. A mnóstwo kobiet zwyzywało jedynkę od grubasów i wybierało dwójkę. Dlatego uważam, że w tej kwestii (jak i w wielu innych) faceci są mądrzejsi i myślą bardziej logicznie :D

Faceci wybierają może nie tyle co o większych rozmiarach ale taka, która ma piersi i pupę, czyli ma za co złapać. Jesli do tego jest szczupła to ideał, ale jesli nie to wydaje mi się że są podzieleni, jedni lubią więcej drudzy mniej. Ja osobiście zakochałam się w tej figurze choć na swoją równiez nie mam co narzekać.

IDEALNE CIAŁO - dyskusja

24 sty 2012 - 10:05:05

Jak dla mnie Kim na 1 fotce wygrywa. Krągłości+lekko wyrzeźbione ciało na siłowni jest wg mnie przepisem na sukces;)

IDEALNE CIAŁO - dyskusja

24 sty 2012 - 10:06:30

moich kilka insp :)



IDEALNE CIAŁO - dyskusja

24 sty 2012 - 10:11:09

Cytat
j_ulka
Stokrotka2729
dziękuję za odpowiedź, szkoda że nie masz zdjęcia swojej figury chętnie bym podejrzała co nieco ;)
ja chcę się wyszczuplić, schudnąć może 5-6kg ale raczej zależy mi na poprawie sflaczałego ciała, wymodelowaniu ramion, bioder i talii.
Mam nadzieję że uda mi się osiągnąć cel do lipca :)

Ja się nie upubliczniam;)
Jak coś mogę napisać na priv co robiłam, żeby ciało po odchudzaniu nie było jak balonik bez powietrza.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

GRUSZKI- dziewczny z ta figura laczmy sie ; )