Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

gorący temat

dieta organizacja

37 minut temu

przestrzeganie diety

54 minut temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

skuteczna dieta

godzinę temu

informacje o żywieniu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 11 12 --> ->|

hah
ja w uszach mialam jak mlodsza mialam po 10 dziurek na jedno uchoo :D robione samemu, albo na ziemniaka przez kolezanki, nie mialam zakazenia ani nic, bo byla czytsa igla, zdenzyfekowane wszystko i rekawiczki ;) i zyje nadal :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-11 23:23 przez kamila1989bdg.

ja mam od niedawna industriala:D jeszcze troche pobolewa uszko, ale warto bylo:)

Niestety też poszłam z 4 lata temu przekłuć chrząstkę u kosmetyczki, wszystko pięknie, a po tygodniu kolczyk zaczął się wrastać. Nic miłego, wycierpiałam się okropnie i naprawdę nikomu nie polecam kosmetyczek do kolczyków w takich miejscach.

hej:) mam 3 kolczyki w jednym uchu a w drugim jednego.. znowu chce mi się coś nowego. nie chcę tragusa, w chrząstce chyba też nie.. ile wy macie kolczyków? doradźie coś..

pooglądaj jakieś zdjęcia na necie, na pewno coś Ci wpadnie w oko :P może zrezygnuj z kolczyków w uchu i zrób w innym miejscu? ;>

ja mam w sumie 12 kolczyków w ciele i to mi starczy, jeśli nie masz pomysłu gdzie to nie rób nic na siłę :P

chcesz gdzies ale nie wiesz gdzie ? To znaczy ze jeszcze słabo chcesz :)

Ja mam w nosie i uszach .

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

ja, po jednym w każdym uchu mam, wystarczy mi :), więc nie doradzę

oglądałam na necie zdjęcia, ale takich "normalnych" jest niewiele. większość to całe uszy zakolczykowane..
myślałam o 4 kolczyku, lub 2 kolczyk w drugim uchu. co wy na to? h/n? :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-12 15:55 przez sara_74.

To ja mam Ci mówić gdzie masz sobie zrobić kolczyk? Chyba żartujesz...

Ja mam tak samo jak Ty 3 w jednym uchu, a w drugim jeden, ale planuję zrobić sobie jeszcze tragusa ;)

niezweryfikowana
Posty: 190
Ostrzeżenia: 3/5

ja mam pięć kolczyków w ogóle, w uszach mam 4, w jednym 3 a w drugim jeden, ale myślę intensywnie nad chrząstką

ja uwielbiam swój w chrząstce :)
ogółem mam 10 dziurek, ale noszę tylko ten w chrząstce i pod nim dwie małe kuleczki, tak na płatku ucha:)
Za czasów 'naście' zrobiłam też w pępku i jest bo jest;p
faza na kolczyki mi minęła, jak nie masz sprecyzowanej koncepcji nie rób an siłę;p
ale tragus mi się marzy, nie powiem, że nie!:D
TRAGUS

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

tunel sobie zrób :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

tatuaz - data