Obecnie rozmawiamy o:

usługi stomatologiczne

gorący temat

Sklep internetowy

34 minut temu

Biznes

38 minut temu

tabernakula sklep

58 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

polecam kolczyk w języku :D

Cytat
szatanwfilizance
Niestety też poszłam z 4 lata temu przekłuć chrząstkę u kosmetyczki, wszystko pięknie, a po tygodniu kolczyk zaczął się wrastać. Nic miłego, wycierpiałam się okropnie i naprawdę nikomu nie polecam kosmetyczek do kolczyków w takich miejscach.
ja robiłam jakieś 13 lat temu kolczyk w chrząstce u kosmetyczki, bo gdzie indziej miałam wtedy iść;] nie było to tak popularne jak teraz, nawet nie wiedziałam, że to nazywa się piercing :D
i do tej pory w nim chodzę, ucho nie zgniło, kolczyk się nie wrósł, ogólnie żyję i mam się dobrze:D
a ten kolczyk posłużył mi jeszcze do przekłucia sobie samej 4 dziurek :D



pytanie do znawczyń:)
czy się różni helix od forward helix?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-19 01:36 przez pauli05.

Dzisiaj się wybieram na wizytę do kosmetyczki na zdrobienie dwóch dodatkowych przekłuć na płatku ucha.
I oto moje pytanie, które ucho się przebija? Które lepiej? I czy decydować się też na przebicie w chrząstce czy to już za dużo?
Albo na razie pozostawić te trzy obok siebie, a następnym razem chrząstka?

Jak to u Was było?;)

Jeśli zła kategoria to proszę o przeniesienie.

U kosmetyczek nie robi się przekłuć, idź do dobrego salonu tatuażu lub piercingu.

Cytat
Sacrum
U kosmetyczek nie robi się przekłuć, idź do dobrego salonu tatuażu lub piercingu.

U nas kosmetyczka robi.

zweryfikowana
Posty: 534
Ostrzeżenia: 3/5

Cytat
BigLovve
U nas kosmetyczka robi.


pistoletem? czy igłą? bo jak pistoletem to powodzenia
a potem płacz i zgrzytanie zębów bo ziarnina, bo migracja, bo zrosty... blablabla

"U nas" tzn gdzie?

Jeżeli chcesz ryzykować przekłucie u kosmetyczki to może ewentualnie tylko płatek ucha (chociaż ja bym nie ryzykowała), byle robiła to igłami. Jeśli zobaczysz pistolet podziękuj i czym prędzej wyjdź.

Kosmetyczki nie posiadają dostatecznej wiedzy, umiejętności i narzędzi, aby zajmować się piercingiem.

Może ma po prostu kalifikacje, ale to wtedy na takie zwykłe na płatkach.
Miałam na początku trzy kolczyki koło siebie w jednym uchu, potem jeszcze jeden doszedł i dwa w chrząstce. Wszystkie poza dwoma "standardowymi" robiłam sobie sama.

Cytat
Sacrum
"U nas" tzn gdzie?

Jeżeli chcesz ryzykować przekłucie u kosmetyczki to może ewentualnie tylko płatek ucha (chociaż ja bym nie ryzykowała), byle robiła to igłami. Jeśli zobaczysz pistolet podziękuj i czym prędzej wyjdź.

Kosmetyczki nie posiadają dostatecznej wiedzy, umiejętności i narzędzi, aby zajmować się piercingiem.



Co jest nie tak z pistoletami? Pytam serio,sama wybieram się do kosmetyczki przebić uszy w klasycznym miejscu,nie wiedziałam że coś jest z tym nie tak :O

Pistoletem właśnie...poważnie coś jest wtedy nie tak? Z tego co się orientuje to masa ludzi tak przebija i właśnie u tej kosmetyczki, jeszcze nie słyszałam aby coś źle było.

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

w życiu pistolet. ja z głupoty poszłam na szybko na pistolet i mam w uchu dziurę, z której czasem zrobi się rana [na szczęście tylko w środku, nie mam sączącego się czerwonego strupa jak to się czasem zdarza] i po miesiącu nie używania tej dziurki po prostu zarosła. Została dziura, ale nic w to już nie włożę |:

ja mam i w jednym uchu sporo kolczyków i w drugim :) nie wiem na ktorym powinno się przebijac, przebijałam tak jak mi się podobo:D, w chąstce tez mam i teraz w zasadzie nosze kolczyki tylko w 2ch dziurkach standardowych ze tak powiem^^ i w chrząstce:D

a w chrzastce wedlug mnie wyglada swietnie wiec polecam (przekłucie nie boli z tego co pamietam ;))

a 2 przekłucia tyle ze w płatku robiła mi kosmetyczna na kursie kosmetycznym i zyje
(pistoletem xD )



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-15 15:03 przez Guuzik.

Ale słuchajcie przecież jak się małym dzieciom przebija uszy to też pistoletem, sama tak miałam przebijane wieki temu (też pistoletem) i nie raz widziałam jak tak przebijają.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

moc oliwki dla dzieci :)