Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

polecam kolczyk w języku :D

Cytat
szatanwfilizance
Niestety też poszłam z 4 lata temu przekłuć chrząstkę u kosmetyczki, wszystko pięknie, a po tygodniu kolczyk zaczął się wrastać. Nic miłego, wycierpiałam się okropnie i naprawdę nikomu nie polecam kosmetyczek do kolczyków w takich miejscach.
ja robiłam jakieś 13 lat temu kolczyk w chrząstce u kosmetyczki, bo gdzie indziej miałam wtedy iść;] nie było to tak popularne jak teraz, nawet nie wiedziałam, że to nazywa się piercing :D
i do tej pory w nim chodzę, ucho nie zgniło, kolczyk się nie wrósł, ogólnie żyję i mam się dobrze:D
a ten kolczyk posłużył mi jeszcze do przekłucia sobie samej 4 dziurek :D



pytanie do znawczyń:)
czy się różni helix od forward helix?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-19 01:36 przez pauli05.

Dzisiaj się wybieram na wizytę do kosmetyczki na zdrobienie dwóch dodatkowych przekłuć na płatku ucha.
I oto moje pytanie, które ucho się przebija? Które lepiej? I czy decydować się też na przebicie w chrząstce czy to już za dużo?
Albo na razie pozostawić te trzy obok siebie, a następnym razem chrząstka?

Jak to u Was było?;)

Jeśli zła kategoria to proszę o przeniesienie.

U kosmetyczek nie robi się przekłuć, idź do dobrego salonu tatuażu lub piercingu.

Cytat
Sacrum
U kosmetyczek nie robi się przekłuć, idź do dobrego salonu tatuażu lub piercingu.

U nas kosmetyczka robi.

zweryfikowana
Posty: 534
Ostrzeżenia: 3/5

Cytat
BigLovve
U nas kosmetyczka robi.


pistoletem? czy igłą? bo jak pistoletem to powodzenia
a potem płacz i zgrzytanie zębów bo ziarnina, bo migracja, bo zrosty... blablabla

"U nas" tzn gdzie?

Jeżeli chcesz ryzykować przekłucie u kosmetyczki to może ewentualnie tylko płatek ucha (chociaż ja bym nie ryzykowała), byle robiła to igłami. Jeśli zobaczysz pistolet podziękuj i czym prędzej wyjdź.

Kosmetyczki nie posiadają dostatecznej wiedzy, umiejętności i narzędzi, aby zajmować się piercingiem.

Może ma po prostu kalifikacje, ale to wtedy na takie zwykłe na płatkach.
Miałam na początku trzy kolczyki koło siebie w jednym uchu, potem jeszcze jeden doszedł i dwa w chrząstce. Wszystkie poza dwoma "standardowymi" robiłam sobie sama.

Cytat
Sacrum
"U nas" tzn gdzie?

Jeżeli chcesz ryzykować przekłucie u kosmetyczki to może ewentualnie tylko płatek ucha (chociaż ja bym nie ryzykowała), byle robiła to igłami. Jeśli zobaczysz pistolet podziękuj i czym prędzej wyjdź.

Kosmetyczki nie posiadają dostatecznej wiedzy, umiejętności i narzędzi, aby zajmować się piercingiem.



Co jest nie tak z pistoletami? Pytam serio,sama wybieram się do kosmetyczki przebić uszy w klasycznym miejscu,nie wiedziałam że coś jest z tym nie tak :O

Pistoletem właśnie...poważnie coś jest wtedy nie tak? Z tego co się orientuje to masa ludzi tak przebija i właśnie u tej kosmetyczki, jeszcze nie słyszałam aby coś źle było.

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

w życiu pistolet. ja z głupoty poszłam na szybko na pistolet i mam w uchu dziurę, z której czasem zrobi się rana [na szczęście tylko w środku, nie mam sączącego się czerwonego strupa jak to się czasem zdarza] i po miesiącu nie używania tej dziurki po prostu zarosła. Została dziura, ale nic w to już nie włożę |:

ja mam i w jednym uchu sporo kolczyków i w drugim :) nie wiem na ktorym powinno się przebijac, przebijałam tak jak mi się podobo:D, w chąstce tez mam i teraz w zasadzie nosze kolczyki tylko w 2ch dziurkach standardowych ze tak powiem^^ i w chrząstce:D

a w chrzastce wedlug mnie wyglada swietnie wiec polecam (przekłucie nie boli z tego co pamietam ;))

a 2 przekłucia tyle ze w płatku robiła mi kosmetyczna na kursie kosmetycznym i zyje
(pistoletem xD )



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-15 15:03 przez Guuzik.

Ale słuchajcie przecież jak się małym dzieciom przebija uszy to też pistoletem, sama tak miałam przebijane wieki temu (też pistoletem) i nie raz widziałam jak tak przebijają.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

moc oliwki dla dzieci :)