Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jeżeli nie było większych problemów z tym przekłuciem, które w jakiś sposób naruszyły skórę i powstała blizna, to widoczny będzie tylko niewielki ślad.

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

mi kolczyk w nosie zarosl, po 8 latach zachcialo mi sie go wyciagnac i mi go wycieli

Zaczynam miec pewne obawy, moja koleżanka miała dużo piercingu na twarzy ale u niej widac tylko jak stanie się z nią nos w nos. Zapewne miałam nieco grubszą sztangę od niej ale zaczyna mnie to irytować jak każdy się pyta " miałaś tu kolczyka?!" I niestety faktycznie dosyć mocno to u mnie widać i nie dam rady nawet makijażem przykryć, ewentualnie pozostanie mi septum, jak je kiedyś będę chciała wyciągnąć to chociaż śladu nie będzie widać ;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-10 18:40 przez Lunaris.

Hej! Mam ważne dla mnie pytanie ;)
Otóż, chcę zrobić nowy kolczyk w okolicy nosa.
Interesuje mnie septum lub klasyczne, nostril (ale z kolczykiem okrągłym). I teraz interesuje mnie to, który boli mniej ?



Wiem, wiem, zawsze muszę nastawić się na jakiś ból, ale słyszałam różne historie o tych kolczykach.
Dodam, że nie jestem jakąś panikarą - mam 10 kolczyków w uszach i jeden w języku oraz 2 tatuaże.

każdy inaczej reaguje więc nie da się powiedzieć czy coś poczujesz, jak bardzo poczujesz.
Na pewno poleci Ci jak nie z jednego to z obu oczy łza, uszkadzane są kanaliki łzowe przy przekłuciach obu.

Tak, tak.
Tylko slyszałam różne, historie o septum. Najczęściej, że ból w tym miejscu jest taki, że ciężko wytrzymać..
Zastanawiam się czy to prawda.

Każdy z moich znajomych, który robił septum, mówił, że napiernicza jak diabli ;D Samo gojenie też nie jest przyjemne.

ja robiłem sobie septum sam 2 razy i nie było bolesne tylko nieprzyjemne a z gojeniem żadnych problemów nie ma

co sądzicie o piercingu w miejscach na tzw. dołeczki?

Ja zawsze chciałam mieć kolczyk w wardze, ale niestety praca mi nie pozwala ;/

Cytat
minnie32
co sądzicie o piercingu w miejscach na tzw. dołeczki?
niektórym bardzo pasują i dodają uroku, ale u siebie nie widzę jakoś tego :)

Cześć dziewczyny :) parę dni temu przekłułam nos w salonie kosmetycznym. po dwóch dniach zmieniłam kolczyk z leczniczego na ten "z kuleczką", pochodziłam w nim jeden dzień, bo od środka zrobiła mi się jakaś gólka, tak jakby mi w środku nos spuchł i ten kolczyk zrobił się za krótki, więc z powrotem zmieniłam na leczniczy. Myślałam, że mój nosek wróci do normalnego stanu, lecz niestety tak się nie stało...co robić???? proszę o pomoc :*

Co to jest kolczyk leczniczy? I czym Ci przekłuli ten nos?

Za szybko zmieniłaś kolczyk, bo dziurka się jeszcze nie zagoiła, rozrapałaś coś i nos spuchł. Druga opcja, to może masz uczulenie na tworzowo z jakiego wykonany jest kolczyk?

kochana nie potrzebnie odrazu zmieniałas kolczyk , mysle , że najpierw musi sie zagoic rana (tak z miesiac ) a potem dopiero mozesz zmienic kolczyk :)

przemywaj woda utleniona i smaruj mascia tribiotic , i nic wiecej nie kombinuj przy nosku :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ujędrnianie ciała.