Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ostatnio się zastanawiałam nad nostrilem, jednak stanęło na septum :) Po jakim czasie od przekłucia mogę zmienić kolczyk? Boję się, że jak go wyjmę to potem nie będę mogła trafić z powrotem do dziury ;)

hej , mam takie pytanie jeśli kolczyka w języku miała kolo 2 miesięcy a wczoraj wyjełam bo wypadła mi kuleczka i nie włożyłam go już . Czy mi zarosła już dziurka czy jak kupię jutro to będę mieć spowrotem ? dzięki wielkie ;) pozdrawiam

jezyk szybko się goi, ale to kwestia indywidualna takze cięzko stwierdzić. prawdopodobnie będziesz miała problem z założeniem kolczyka

czyli są bardzo małe możliwości że go włoże jutro ?

To zależy. Ja nie nosiłam kolczyka ponad 2 tyg. i włożyłam bez problemu nowy.:)

Jutro spróbujesz to się dowiesz.

tak jak koleżanka napisała wyżej to sprawa indywidualna, mysle że będziesz miała prblem, ja jak miałąm kolczyk w tragusie kilka godzin to mogłąm go normalnie wyjmować na kilka godzin i wsadzać spowrotem i nie miałąm z tym problemu :P podczas gdy koleżanki które miały po kilka miesiecy miały problem :P

Ja musiałam wyjąć kolczyk z języka bo miałam zabiegi dentystyczne i pani stomatolog kazała mi na ten czas wyjąć. W tygodniu byłam na 4 zabiegach. Po tym czasie chciałam włożyć kolczyk spowrotem, ale okazało się, że język mi się zrósł i musiałam przebijać od nowa :(

------------------
converse

A jeśli chodzi o kolczyk wardze to nie wiem jakim cudem ale pierwszy raz słyszę, że nie można pić alkoholu w czasie gojenia, bardziej przekonana byłam, że jest to tylko w przypadku kolczyka w języku. Więc co się stanie jeśli się napiję? Bo nie bardzo się orientuję, a znając siebie to nawet mając kolczyka w wardze pewnie zapomnę, że nie można pić, a jak się spotykam gdzieś ze znajomymi czasem to się napiję ;P.

Shady_95
po prostu wydłuża czas gojenia.
Alkohol również rozszerza naczynia krwionośne, więc takie świeże przekłucie może zareagować np opuchlizną.

Hmm, niby takie oczywiste ale tego nie wiedziałam. Dzięki za pomoc ;)

Hej, słuchajcie mam mały problem. Około 4-5 lat temu przebiłam sobię wargę i ostatnio tj. w maju stwierdziłam, że już mi się on zwyczajnie znudził i tu następuje moje pytanie, czy ta dziura wymaga więcej czasu na wygojenie się ze względu na staż noszenia piercingu czy jednak mogę zapomnieć, że będzie ona mało widoczna? Chciałabym zrobić sobie monroe ale nie chciałabym później wyglądać jak ser szwajcarski ...

zweryfikowana
Posty: 303
Ostrzeżenia: 1/5

ja miałam w pępku,najgorsza rzecz jaką mogłam zrobić ;) ale na szczęście dziurka zarosła ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Solarium