Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

33 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 1/5

Mi to się w ogóle nie podoba a szczególnie na twarzy, jakoś ujmuje kobiecej urodzie

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 2/5

Witam,ja miłam w nosie w języku ale i tak wyciagnełam ale tyle bólu co ja wycierpialam to nie wiem czy bym sie teraz odważyła.

ja mam kolczyk w nosie juz jakies 10 lat. Tak jestem do niego przyzwyczajona, że zapomnialam o nim całkiem pisząc znaki szczególne w sobie :P

niezweryfikowana
Posty: 142
Ostrzeżenia: 5/5

Moja koleżanka ma kolczyk w wardze i ciągle pytają ją (nawet obce osoby na ulicy)czy jej to nie przeszkadza ;) A ja ciągle zastanawiam się nad tatuażem na karku.

Cytat
linka212
Moja koleżanka ma kolczyk w wardze i ciągle pytają ją (nawet obce osoby na ulicy)czy jej to nie przeszkadza ;)
Ja z czymś takim spotkałam się raz - profesor na uczelni zapytał mnie, czy nie przeszkadza mi w całowaniu :P Poza tym mam kilka kolczyków w innych miejscach i ludzie odnoszą się do nich pozytywnie, nawet w mojej pracy ;)

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

Ja myślę, że akurat piercing nie jest żadnym problemem, ponieważ zawsze można wyjąć kolczyki

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Ja też jestem chyba tradycjonalistką pod tym względem, bo uznaję kolczyki wyłącznie w uszach :)

niezweryfikowana
Posty: 26
Ostrzeżenia: 5/5

Ciekawą opcją będzie znieczulająca maść Swiss Medical. Najelepsze ceny maja na zenn.pl Co ciekawe jest dostępna bez recepty a zawartość lidokainy jest wyższa niż w przypadku tych maści, które lekarz przepisuje. Zastosowanie jest szerokie bo przydaje się przed zabiegami kosmetycznymi, jak tez można do użyć przed zastrzykiem, żeby nie bolało.

niezweryfikowana
Posty: 42
Ostrzeżenia: 6/5

Cytat
aneczka-krk
Ja też jestem chyba tradycjonalistką pod tym względem, bo uznaję kolczyki wyłącznie w uszach :)
To tak samo jak mój facet. No cóż, a czasem chciałoby się odrobiny szaleństwa :P

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 2/5

Mam kolczyk w języku już koło 10 lat i jakoś nie czuję potrzeby wyciągnięcia go. Gdybym miała sie kolejny raz zdecydować to tez bym go zrobiła. Lubie to uczucie, a dziwnie się czuję nawet jak wyjmuję go do czyszczenia. Poszłam z koleżanką która przebijała nos i samo jakoś wyszło, że też sobie zrobiłam :)

Cytat
karavv
Ja mam tatuaż na pupie ;)

Tatuaże to nie ten wątek

Cytat
olaberp
Witam,ja miłam w nosie w języku ale i tak wyciagnełam ale tyle bólu co ja wycierpialam to nie wiem czy bym sie teraz odważyła.

Ja sobie sama przebiłam nos w kilka minut, nie powiedzialabym ze to jakis wielki ból

Zrobilam sobie jakiś czas temu medusę i niczego nie żałuję :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak szybko schudnąć? Wesele za 2 tygodnie!