Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

operacja oczu

21 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 46
Ostrzeżenia: 4/5

a jak jest z dentystą? trzeba ściągać kolczyk idąc na wizytę? - pytam o takie bzdury bo w moim otoczeniu nikt kolczyka w języku nie miał...

Mialam kolczyk przez 5 lat, wyciagnelam jakos 2 lata temu bo strasznie zeby mi sie zjechaly od kolczyka...

Nie, nie trzeba ściągać do dentysty, to nie jest żaden problem, ja słyszałam, że niszczy szkliwo, ale moja dentystka nic nie mówiła na ten temat, mam kolczyk 6. rok i jest ok ;-)

niezweryfikowana
Posty: 46
Ostrzeżenia: 4/5

Cytat
Alicja90z
Mialam kolczyk przez 5 lat, wyciagnelam jakos 2 lata temu bo strasznie zeby mi sie zjechaly od kolczyka...

Alicja, co znaczy zjechały?

Cytat
swiety_spokoj
a jak jest z dentystą? trzeba ściągać kolczyk idąc na wizytę? - pytam o takie bzdury bo w moim otoczeniu nikt kolczyka w języku nie miał...

Mojej dentystce nie przeszkadza mój kolczyk:) więc to zależy. Jeżeli chodzi o jedzenie to każdemu inaczej się goi. Jeść nie możesz nabiału, jogurtów, ostrego, gorącego, ale przez kilka dni. Seplenić raczej na początku będziesz, ale to minie. Ja juz zapomniałam, że go mam wogóle:)

zalezy... moj chlopak jak robi to mu puchlo i nic prawie nie jadl a siostra zrobila i bylo wszystko ok;-) -- ale teraz pleni troche :D na dodatek wkurza mnie jej tik przez kolczyka ciagle go miętoli i obija go o zęby wrrr wkurza mnie to

ja po 2 dniach moglam juz jesc ale jezyk mialam opuchniety prawie tydzien czasu i okropnie seplenilam ;/

Ja mam 2 i żyje:D nie było tak źle. Jak masz jakieś pytania pisz na priv:)

Cytat
swiety_spokoj
Cytat
Alicja90z
Mialam kolczyk przez 5 lat, wyciagnelam jakos 2 lata temu bo strasznie zeby mi sie zjechaly od kolczyka...

Alicja, co znaczy zjechały?

metalowe kolczyki niszczą szkliwo. ale większość koczyków teraz ma plastikowe kuleczki więc nie ma się co bać. ;)

Cytat
madzix911
Ja mam 2 i żyje:D nie było tak źle. Jak masz jakieś pytania pisz na priv:)

hehe te na avku to Twoje?:D zawsze sie zastanawialam:D

Cytat
alochaaaaa
Cytat
madzix911
Ja mam 2 i żyje:D nie było tak źle. Jak masz jakieś pytania pisz na priv:)

hehe te na avku to Twoje?:D zawsze sie zastanawialam:D
tak moje:)

tylko te plastikowe kuleczki nie za długo wytrzymuja ja je ciągle przegryzałam wiec juz wolałam metalowy :P ja mam juz z 6 lat i nie żaluje :D Szczrze to nie pamietam juz czy bolało czy nie :P

Idź do studia Street Tattoo przy Ratusz Arsenał do Morbida - mam u niego wiele przekłuć i polecam. Bardzo uczciwy, rzeczowy i profesjonalny piercer :)

I nie zastanawiaj się nad innymi, po prostu idź do niego :) On Ci wszystko wytłumaczy.

Ja robilam z jakies 6,7 lat temu na Bemowie,kolo carefourra.Tam jest taki pasaż pawilonow i tam bylo studio tatuaży i kolczykowanie.Ale nie wiem czy do tej pory tam jest to studio.Troche czasu minęlo.Robilam u tego kolesia najpierw pępek a po 2 tyg jezyk :D razem z kolezanka.Stare czasy haha.

Jeśli pozwolicie to sprostuję pewne informacje podane tu przez niektóre z Was, wydaje mi śię, że nadaję się do tego ponieważ od ponad 12 lat się zajmuję kolczykowaniem ciała i innymi modyfikacjami.
Mianowicie :
- to jest bzdura, że się sepleni, seplenienie się to wada wymowy, którą leczy logopeda a nie efekt przekłucia języka, jeśli człowiek się pierdół nasłucha o tym to zostają one w podświadomości i tak się właśnie dzieje, nie należy obchodzić się z językiem jak ze zgniłym jajem. Nie zwracać uwagi przy mówieniu, nie starać się mówić wyraźnie. Traktować tak jakby go nie było albo by był od 100 lat.
- żadne papki, kiśle, budynie czy przeciery !!!! Jeść należy normalnie nawet jak boli, każdy organizm bez znaczenia w jakim jest stopniu rozwoju, potrzebuje odpowiedniej ilości wartości odżywczych, nie twierdzę, żę jak zjecie kaszkę dla dzieci czy litr kiślu to organizm nie otrzyma żadnych wartości odżywczych, otrzyma, owszem ale dużo mniej niż jakbyście jadły normalny obiad czy śniadanie czy kolację nawet przez 2 godziny. Jeść normalnie, długo, ile dacie radę ale żadne przeciery!!
- kostek lodu z szałwii czy rumianku (osobiście polecam rumianek, jest łagodniejszy i mniej gorzki) się nie ssie !!! Kostki mają się same rozpuszczać. Od ssania język pracuje, tak ? Więc owszem lód zadziała tak, żę będzie się ta opuchlizna zmniejszała ale jak już zjecie(wyssacie) tę kostkę lodu i wróci do jamy ustnej naturalna ciepłota to język na bank dopuchnie do wielkości przed lodem jeśli nawet nie bardziej napuchnie, a jak kostka lodu leży na języku i sięsama rozpuszcza to w momencie gdy po jej zjedzeniu wraca naturalna ciepłota do jamy ustnej to język może napuchnąć do wielkości przed kostką lodową a z reguły puchnie mniej, bo sobie tylko leżał i był chłodzony, nie męczył się
- na Bemowie obok Carefura nie ma już tego studia.
- jeśli któraś z Was z Warszawy lub okolic jest zainteresowana kolczykowaniem ciała, play piercingiem czy innymi modyfikacjami ciała zapraszam na PW, ponieważ tu reklamować nie można :)

Udzielę odpowiedzi na każde pytanie, na miarę moich możliwości

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

włoski odbyt