Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

weinberger
zamiast soli spróbuj z Octeni Septem.

sączyć się może i parę miesięcy, pępek goi się nawet i pół roku więc póki co bez paniki :)

Witam,

z kilkoma pytaniami zwracam sie do dziewczyn, które mają za sobą przekłucie pępka. Otoz przekłułam go w czwartek w salonie piercingu, a mieszkam stosunkowo daleko od niego i nie mam jak zapytać o rzeczy które teraz mnie nurtują.

Dziewczyny, ile czasu Was bolało to miejsce? Bo ja mam go trzeci dzień i myślę, że z dnia na dzień ból trochę wzrasta (chwilę boli, chwilę nie).

Co ból przypomina? Mnie się wydaję że raz piecze, raz swędzi... czy to dobry objaw?

Ogólnie możecie napisać o swoich kolczykach, z chęcią się coś dowiem.

a przemywasz go?

Jak swędzi to znaczy, że się goi, więc wszystko ok:) Mój przestał boleć po tygodniu:)

u mnie strasznie ropiało pamiętam,a czy boli nie pamiętam juz :(

ja sobie robiłam 9 lat temu i mało już pamiętam:) ale chyba bolało mnie max kilka dni i to nie jakos bardzo. musisz przemywać solą fizjologiczną!

mnie nic nie bolało, przemywaj solą fizjologiczną w aptece jedna ampułka 50 gr kosztuje

tak oczywiscie, przemywam sola fizjologiczna dwa razy dziennie :)

hey :) ja dwa lata temu zrobilam :) niestety nie chcial mi sie zagoic musialam sciagnac, bol tez niestety mi sie nasilal.

mnie nic nie bolało. od razu po przekłuciu wszystko wyglądało na wygojone, dopiero po jakimś tygodniu pojawiło się lekkie zaczerwienienie ale smarowałam trybiotykiem i przeszło bez bólu :)

mnie w ogóle nie bolał. a smarowałam tribioticiem. a teraz mam surface na mostku ( między piersiami ) i piercer powiedział mi, żebym przemywała octeniseptem, tylko to już większy wydatek bo około 25 zł/50 ml.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

mi sie goił pół roku, a mam go juz z 5-6lat

mnie tez trochę bolało, nie pamiętam już dokładnie jaki to był ból, ale chyba tez swędziało jak Ciebie;)
Szybko mi się zagoiło, mojej koleżance strasznie ropiało i nie chciało się goić , w konsekwencji musiała wyjąć kolczyk.

Jak tam samo robiłam kupę lat temu więc nie pamiętam za bardzo ale przemywać trzeba i z tego co pamiętam czyś jeszcze smarowałam wiec u mnie goiło się bardzo dobrze :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ciało co zmienić