Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

transportery taśmowe

16 minut temu

sprawdzony stomatolog

19 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 510
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
justangel
Lepsza blizna niż tandetny kolczyk.
Swoją droga jak Ci blizna przeszkadza to może pomyśl o jakiś sposobach usuwania blizn (w gabinetach kosmetycznych np)

troche mi przeszkadza bo nie lubie takich kolczyków ale ten był w miare jakiś wygladający ;)

Już lepiej zainwestować w laser i zmniejszyć bliznę.

taki jak odpustu. Klasyczne są ładniejsze, ale jak chcesz dluzszy to podejrzewam ze nic lepszego nie bd.

Cytat
xexmx
Cytat
justangel
Lepsza blizna niż tandetny kolczyk.
Swoją droga jak Ci blizna przeszkadza to może pomyśl o jakiś sposobach usuwania blizn (w gabinetach kosmetycznych np)

troche mi przeszkadza bo nie lubie takich kolczyków ale ten był w miare jakiś wygladający ;)

Cóż, jakoś mi się kolczyki w pępku nie podobają: ogólnie dla mnie to tandeta, a już takie duże to całkiem.
Przemyśl sobie czy chcesz kolczyk, bo Ci się kolczyki podobają czy chcesz zasłonić bliznę. Jeśli to drugie to lepiej zainwestuj w usuwanie laserowe czy inne zabiegi. Pewnie i drożej, ale będziesz miała to na czym Ci zależy.

Ja jak zrobiłam sobie kolczyk w pępku to przez 3 dni nie mogłam spać tak mnie cały brzuch rwał a tydzień musiałam spać na plecach:/
Ale nie żałuję mam go od 9 lat:)
I zrobiłabym to drugi raz:)

Zapraszam serdecznie do nowo otwartego Salonu Piercingu Arif , w którym pracuję.
Rewelacyjne ceny, nie tylko przekłucia - również implanty magnetyczne, skaryfikacje, play piercing.
W dniu przekłucia rabat na zakupy w sklepie Arif.
Na pierwsze przekłucie nie zakładamy stali chirurgicznej, która może wywoływać podrażnienia po przekłuciu.
Dbając o Wasze bezpieczeństwo w naszym salonie używamy tylko biżuterii najwyższej jakości (TYTAN G23, Bioplast, PTFE).


Pozdrawiam
Morbid

Hej, szukam jakiegoś fajnego kolczyka, i przez przypaek natknęłam się na plastikowy ;D
Co sądzicie o plastikowym, miała któraś ? Jak się go nosi? Nie połamie się czy coś ?



nie polamie sie.. ja mam w jezyku i mnie zeby nie bola przynajmniej;

a będzie to wyglądało chociaż korzystnie ? czy lepiej zwykły ;]

To nie jest plastik tylko PTFE, specjalne tworzywo, elastyczne i co najważniejsze neutralne dla organizmu, czyli nie uczula.
Pod warunkiem, że kupi się taką biżuterię w sprawdzonym sklepie z akcesoriami do piercingu. Gdzie indziej mogą wcisnąć jakiś tani bubel.

To jest akurat model ciążowy z dłuższym pręcikiem, poza tym jest temat dotyczący kolczyka w pępku i można o to tam pytać



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-05 19:38 przez MorbidSoul.

fuj, kolczyk w pępku, to w ogóle kicz

a mi sie podoba kolczyk w pepku sama zrobilam kilka miesiecy temu i swietnie sie wyglada z nim latem na plazy :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

????????