Obecnie rozmawiamy o:

Gastroskopia

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->

Jako nastolatka miałam problemy z niewielkim trądzikiem na twarzy, który zniknął jak skończyłam jakieś 16 lat. Za to krosty na plecach nie. Męczyłam się z nimi długi czas, wstydząc się ubrać koszulkę na ramiączka. Dermatolodzy przepisywali mi różne smarowidła, które jedyne co usunęły to kasa z mojego portfela. Krost przeszkadzały mi na tyle, że wstydziłam się rozebrać przy chłopaku. Myślałam, że to się już nigdy nie zmieni. Ponad rok temu sytuacja zaczęła się zmieniać. Trafiłam do DOBREGO dermatologa, który dał mi prócz mazideł antybiotyk i to po nim wszystkie krosty zeszły. Ginekolog też przypisała mi tabletki, które mają wpływ na stan skóry i wydaje mi się, że one ten efekt podtrzymują. Teraz mam ładne plecy, bez ani jednej krosty, a też wyskakiwały mi takie bulwy z ropą. Jedyne co mi zostało po problemach z trądzikiem to blizny, bardzo dużo blizn,w postaci białych kropek, znajdujących się niemal jedna przy drugiej.

Znajdź dobrego dermatologa i odwiedź ginekologa, może tabletki antykoncepcyjne polepszyłyby stan Twojej cery.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-17 21:32 przez martyrusia.

pij herbatę z bratka przynajmniej 3 razy dziennie, dużo wody niegazowanej i moze wybierz sie do kosmetyczki na jakies kwasy mocniejsze jeśli nie masz stanów ropnych bo tabletki Cie wykoncza od srodka...używaj kremów nawilzajacych na dzien bo matujace tylko draznia gruczoly do wydzielania sebum ktore jest przyczyna powstawania tych nieprzyjemnych zmian tradzikowych

Cytat
Czarnulka900
herbate pije co prawda czerwona
zdrowo sie odzywiam itp :/ to nic nie daje :(( juz nie moge na siebie patrzyć ;(
Cytat
kajussska
ja biorę antybiotyk , nazywa się tetralisal , opakowanie kosztuje 30 zł , a dawka miesięczna to dwa opakowania . czyli 60 zł . + fakt że efekt widać po około 3 miesiącach łykania tabletek. mi pomogło.
ale nie ma co się łudzić że wyleczysz trądzik zwykłymi kosmetykami kupionymi w kosmetycznym .

Też to brałam, efekt była w czasie kuracji, potem wszystko wróciło ze zdwojoną siła :(

też tak miałam niestetty, dopuki bierzesz antyiobtyki jest dobrze, jak przestaniesz wszytsko wraca

Hej czarnulka! I jak sobie poradzilas lepiej cos ? Kochana mam ten sam problem lecze nawet sie u psychologa z tego miałam nawet myśli samobójcze z tego powodu . Mam ładna twarz a tak oszpecona nie umiem sie z tym pogodzić

Na wszelkie blizny, pozostałości po trądziku, wgłębienia polecam poczytać o szczoteczce CLARISONIC MIA 2. Jest to drogi sprzed, ale licząc wizyty u lekarzy, kuracje, zabiegi itp to szczoteczka szybko się zwróci.

Proszę tylko uważać na podróbki ! Sprzedawcy piszą, że sprzedają oryginalny produkt w okazjonalnej cenie, a to wprowadzanie klienta w błąd !
Już lepiej kupić używaną szczoteczkę i dokupić nową końcówkę do niej, przynajmniej ja tak zrobiłam i wiele zaoszczędziłam :)!

Dziewczyny ! Głowa do góry !!!!!!
W razie pytań zapraszam do prywatnych wiadomości ponieważ dobrze was rozumiem. Też walczyłam z trądzikiem i wiem jakie to przytłaczające :(




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-31 10:35 przez asia9.

kiedyś widziałam filmik na youtubie dziewczna używała takiej dziwnej szczoteczki do twarzy która była zbudowana z dużej ilości bardzo malenkich igieł i zabieg polegał na tym ze nakłuwała twarz sobie tą maszynką (z tym ze podrkeślam - te igły były maleńkie) i mówiła ze nie jest to jakos bardzo bolesne. podczas takiego zabiegu dodatkowo wstrzykiwana zostala jakas substancja.obie te czynnosci pobudzały kolagen do dzialania i bardzo sie jej poprawiła twarz. niestety nie wiem jak sie nazywa ten produkt bo kiedys z nudów ogladałam ten filmik. no i na pewno był to produkt ze stanów. może uda Ci sie znaleźć w internecie. mysle ze to chyba jedyny ratunek;/
aha i co najwaznniejsze. jak chcesz to wyleczyc to musisz sie leczyc z wysokimi kosztami takiego leczenia. musisz isc do pracy bo takiego problemu za 5 zł domowymi sposobami nie wyleczysz...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-31 10:39 przez mmonie89.

Moja znajoma miała ten sam problem i mimo że ponad 10 lat lekarze leczyli ją na trądzik to okazało się że jest uczulona na rzeczy które jadła np.na jabłko. Idź do lekarza i zrób testy uczuleniowe bo być może w twoim przypadku też tak jest.

Oj nie ! to nie ma żadnych igieł :) !!! to jest szczoteczka z włosiem, który drga przez co lepiej oczyszcza i dostaje się do głębszej warstwy skóry tak przynajmniej z teorii wynika.
Czytałam o Clarisonic i nie jest to cud, ale zauważyłam ze najlepiej sprawdza sie na przebarwienia i wszelakie blizny i "dziury" .

Cytat
anioleeek17
Moja znajoma miała ten sam problem i mimo że ponad 10 lat lekarze leczyli ją na trądzik to okazało się że jest uczulona na rzeczy które jadła np.na jabłko. Idź do lekarza i zrób testy uczuleniowe bo być może w twoim przypadku też tak jest.

ja odkryłam, że jestem nadwrażliwa na mleko:( Lubie mleko i pod względem pokarmowym wszystko jest dobrze, ale mam wiecej niedoskonałosci na twarzy kiedy regularnie pije mleko :(
Gdy ma sie trądzik warto sie przebadać alelgorogicznie, ale to jest bardziej mowa o stanie skóry już po tradziku.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-31 10:44 przez asia9.

ja bym też poszukała na youtubie jak amerykanki sobie radza z takimi problemami. u nich wszystko jest "do przodu".
np



jak pozbyć się blizn potrądzikowych
gdybym miała taki problem pracowalabym gdziekolwiek zeby tylko znaleźc pieniedze na leczenie
a co do szczoteczki - uwazam ze ona moze minimalnie pomoc. bo jest to produkt do oczyszczania twarzy. ale przy takim trądziku to moze tylko "roznieść" krosty. nie u wszystkich clarisonic dobrze sie sprawdza
o udało mi sie znaleźć ten produkt stymulujący pracę kolagenu



jak pozbyć się dziur po trądziku



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-31 11:00 przez mmonie89.

A czy próbowałaś kurację z witaminą A. Poczytaj o tym. Chodzę z córką do dermatologa i to nam poleciła. Kuracja jest długotrwała ale efekt także. Tez ma skutek uboczny bo niszczy wątrobę, ale wystarczy kontrolwać badania i reagować. Dodam,że zeszły jej też blizny po wszystkich próbach wcześniejszego nieudanego leczenia. Nie wiem czy na wszystkie osoby działa to tak samo bo wcześnie o tym nie słyszałam. Trzymam kciuki za Ciebie:)

Cytat
mmonie89
ja bym też poszukała na youtubie jak amerykanki sobie radza z takimi problemami. u nich wszystko jest "do przodu".
np



jak pozbyć się blizn potrądzikowych
gdybym miała taki problem pracowalabym gdziekolwiek zeby tylko znaleźc pieniedze na leczenie
a co do szczoteczki - uwazam ze ona moze minimalnie pomoc. bo jest to produkt do oczyszczania twarzy. ale przy takim trądziku to moze tylko "roznieść" krosty. nie u wszystkich clarisonic dobrze sie sprawdza

Przy trądziku ropnym, różowym itp oczywiste, że niedozwolone jest korzystanie z peelingów, szczotek itp rzeczy które mogą tylko roznieść bakterie.
Tak jak pisałam, clarisonic na blizny i ślady PO trądziku, ale nie w trakcie zaognionych zmian.

moja kolezanka tez od lat walczyla z niemal identycznym trądzikiem, ale jej skora wygladala jeszcze gorzej, leczyla sie wszystkim i u wielu lekarzy, pomogla jej dopiero kuracja izotekiem
tanie to niestety nie jest i dosc cięzka jest ta kuracja, ale jak ją zobaczylam po dlugim czasie wygladala swietnie

Nawet nie wiem jak Ci pomóc

masz problem z kolagenem. nie nadarza Ci sie skóra regenerować

Moja znajoma miała podobnie, niestety bez hormonów i sterydów się nie odbyło bo kompletnie nic nie pomagało, ale to jednak wiąże się z wizytami u dermatologa
Poza tym jeśli ktoś Cię z tego powodu zaczepia to jakiś kompletny idiota/idiotka, ale niestety w dzisiejszym społeczeństwie jest jakaś plaga debili



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-31 11:09 przez rudaa88.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Laser biostymulacyjny