Obecnie rozmawiamy o:

Drukarnia

gorący temat

Jaki fotelik samochodowy

38 minut temu

zabawki dla chłopców

59 minut temu

Urlop w górach

godzinę temu

Domek w górach

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10

izotek i jeszcze raz izotek !!!!leczyłam sie państwowo 4 lata zero efektu poszłam prywatnie 6 miesięcy izoteku buzia jak u niemowlaka!!

bardzo Ci współczuję :(

poszukaj dobrego dermatologa

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

Próbowałaś kremu Qcera? Mi pomaga jak mi coś wyskoczy, dosyć szybko "osusza" krostki a drożdżach faktycznie sporo osób mówi, że dobre, nie testowałam na sobie.

A ja bym poszukała w dwóch miejscach - pasożyty i alergia. Badałaś te dwa obszary?

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 7/5

A myślałyście o zabiegach medycyny estetycznej? Znajoma robiła ostatnio fajny zabieg, podobno nowość na rynku. Opowiadała mi o nim, nazywa się transdermalporacja (wiem, trudne słowo :) z wykorzystaniem urządzenia Dermation i polega na bezinwazyjnym wprowadzaniu w głąb skóry substancji aktywnych, które pomagają skórze w regeneracji. Mówi, że skóra była zupełnie inna już po pierwszym zabiegu, ale zrobiła ich chyba pięć i trądzik kompletnie jej się zagoił, praktycznie nie ma śladu. Sama się niedługo wybieram na taki zabieg, może i mi pomoże :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-04 12:13 przez opopstar.

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 8/5

Jak już wyleczysz krosty to z bliznami można sobie poradzić. Ja na razie jestem po pierwszym zabigu laserem ResurFX. Drugi można dopiero po 3-6 misiącach zrobić. Aktualnie w VIci Clinic w Krakowie jest promocja na ten laser 1+1 zabieg gratis. Postanowiłam spróbować, bo szczegółnie latem nie jest fajne gdy na twarz trzeba nakładać grubą warstwę pudru i fluidu. Jestem dobrej myśli bo słyszałam o tym zabiegu dużo pozytywnych opinii.

Szczerze mówiąc widziałam już gorszą cerę, to tak na pocieszenie. Tutaj będzie potrzebny bardzo dobry dermatolog. Obawiam się, że sama sobie z tym nie dasz rady. Zadbaj o siebie, zdrowo jedz, wyrzuć wszelkie słodycze, biały chleb, smażone, jednym słowem zadbaj o to, aby czysto jeść. Na pewno masz mnóstwo toksyn, które w ten sposób wychodzą do wierzchu. Pij dużo wody niegazowanej.
Oczyścisz i odkwasisz organizm pijąc:
350 ml ciepłej wody,
2 łyżki miodu,
3 łyżki soku z cytryny,
szczypta pieprzu cayenne,
starte kłącze imbiru,
4 nasionka kardamonu.
Pijemy 1 szklankę rano zaraz po przebudzeniu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

La Pelle Wrocław