Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 8 9 10 -->

Witajcie !

Nie bez powodu taki tytuł posta.
Od 8 lat walcze z tradziem. Kiedys to były małe krostki, które wyskakiwały sporadycznie. Im robiłam sie starsza mój trądzik wzmagał sie. Zaczął pojawić sie na szyi, dekoldzie, plecach ( to nie były krostki tylko tzn. wrzody - guzy wypełnione ropą). Leczenie u dermatologa nie pomagało, byłam u różnych lekarzy, wszędzie to samo. Zostałam przebadana od A do Z ( hormony tez ) wszystko wyszło Ok.
Zaczęły robić mi sie blizny i dziury - miałam 6 zabiegów mikrodermabrazji w Prywatnej Klinice Dermatologicznej - efekt był chwilowy ...

Poźniej z powodów finansowych oraz zniechęcenia do tego wszystkiego przestałam sie leczyć.

Na dzień dzisiejszy, moja twarz wygląda jak ... Nie umiem tego okreslić ..
Mam mase podskórnych krost, mase dziur ( nie mylić z bliznami). Policzka maja nierówną powierznie, wygladam jak kostka brukowa !

Na każdym kroku słyszę niemiłe komentarze w moją strone. Ludzie zaczepiają mnie i pytają co mi sie stało ;(( jestem w depresji. Przestałam wychodzić z domu, spotykać sie z ludzmi. Wszyscy mi dokuczaja, nawet płeć przeciwna. Jestem dośc ładna dziewczyną, tylko moja twarz - odstrasza wszystkich.

Prosze !! Doradzcie mi coś ... jestem załamana
- nie piszcie mi o dermatologach i zabiegach, gdyż na dzien dzisiejszy nie stać mnie na to. Nie pracuje, nie mam pieniedzy... Zwyczajnie nie stać mnie ;((

P.S obecnie stosuje Effaclar Duo - na razie miesiąć - zero efektów.

23.01.2012 - wrzuciałam zdj ;(- na zywo jest 100 razy gorzej ;(((

25.01.2012 - zdj nr 2 - twarz wyglada troszke lepiej .. Podejrzewam ze poprzedni stan mojej twarzy zdj nr 1 - był spowodowany, spuchnieciem twarzy - poprzez tworzenie sie nowych wrzodów (strzałki)





Zmieniany 5 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-26 12:14 przez Czarnulka900.

bardzo Ci wspolczuje,moja znajoma tez ma podobny problem i przyjmuje zastrzyki jest troche poprawy.

wydaje mi się, że powinnaś zacząć od wewnątrz organizmu. Mi najbardziej pomogła zielona herbata z fusów, piłam i do tej pory piję ok 3-4 kubków dziennie. Co prada nie miałam aż takiego trądziku nigdy, ale po odstawieniu tabletek moje czoło zaczęło zamieniać się w tatry i właśnie ta herbata oczyściła mi organizm i już nie mam problemów. Powinnaś też czym prędzej iść do apteki i kupić drożdze piwne (koszt ok 13 zł za 200 tabletek) codziennie jedz ok 14 i odstaw kosmetyki z alkoholem. To podstawowy błąd osób z trądzikiem, że wysuszają skórę, a trzeba ją także nawilżać najlepsze będą kosmetyki z aloesem.

zweryfikowana
Posty: 311
Ostrzeżenia: 1/5

Miałam podobnie, stany z wrzodami na całym ciele... Zastosowałam dietę zgodnie z grupą krwi i pomogło. Pojawiają się tylko pojedyncze zmiany jak coś podjem ale nic po za tym. Polecam Ci to spróbować bo nic nie kosztuje, zmiana stylu żywienia wyjdzie Ci tylko na dobre

dziury ci już niestety zostaną.. ja mam sama, czasem aż mi się płakać chce no ale cóż blizny wyleczyłam oparami z rumianku cera po tym poprawiła mi się o jakieś 80%,

ja biorę antybiotyk , nazywa się tetralisal , opakowanie kosztuje 30 zł , a dawka miesięczna to dwa opakowania . czyli 60 zł . + fakt że efekt widać po około 3 miesiącach łykania tabletek. mi pomogło.
ale nie ma co się łudzić że wyleczysz trądzik zwykłymi kosmetykami kupionymi w kosmetycznym .

herbate pije co prawda czerwona
zdrowo sie odzywiam itp :/ to nic nie daje :(( juz nie moge na siebie patrzyć ;(

Cytat
kajussska
ja biorę antybiotyk , nazywa się tetralisal , opakowanie kosztuje 30 zł , a dawka miesięczna to dwa opakowania . czyli 60 zł . + fakt że efekt widać po około 3 miesiącach łykania tabletek. mi pomogło.
ale nie ma co się łudzić że wyleczysz trądzik zwykłymi kosmetykami kupionymi w kosmetycznym .

Też to brałam, efekt była w czasie kuracji, potem wszystko wróciło ze zdwojoną siła :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-16 15:41 przez Czarnulka900.

kochana moze spróboj tabletki anty... wiem ze to moze zła rada.. ale większości pomaga na duzy trądzik.. sama jestem w podobnej sytuacji mam dziurki po tradziku i slady.. cera to moj straszny kompleks .. wstydze się nawiązywać nowe znajomosci.. powiedz mi kochana?? jakto pojawiły ci sie dizurki i slady.. potem samo istnie wyszły czy odrazu po zagojeniu się krosty.. bo ja mimo że nie mam juz krost mam wrażenie jakby dziury mi się robiły czy to mozliwe;(?
CZY TO MOŻLIWE ŻE JAK SIĘ NIE MA JUŻ KROST WYLECZYŁAM POWIECMY DWA MIESIACE TEMUU TO CZY TERAZ MOGĄ WYCHODZIĆ DZIURKI I BLIZNY :(? CZY TO MOZLIWE? CZy poprostu moze wczesniej tego nie zauwazylam?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-16 15:44 przez madziatakasama.

Jak jestes z okolic Lublina to wybierz się do dokrobe Borzeckiego. On przyjmuje na narodowy fundusz wiec nie bedziesz placiła za wizyte a laki wypisuje tanie ale skuteczne wiecej robionych pod pacjanta a nie gotowych. Powodzenia w walce z choraba. A dodam ze mi pomaga jest to lekarz z powołania, sama mam problemy tylko z alergia skórna inaczej z AZS.

http:/ /eligiusz.hg.pl/ usun spacje i spobuj jego ziol na problemy ze skora ma bardzo dobre produkty a to nie jakies cudy tylko ziolowe herbatki i dzialaja, z moja rodzina kilka lat, a co by innego to hormony moga byc jeszcze.

Też mam ten problem. Od jakiś 6(?) lat się z tym męczę :( Strasznie mnie to dołuje, dermatolodzy nie pomagają, a wręcz zaszkodzili- rozwalili mi żołądek tabletkami i od tego czasu kiedy tylko wezmę jakąkolwiek tabletkę strasznie boli mnie brzuch ;/ Od niecałego miesiąca stosuję Acne-stop. Widzę poprawę. Może niewielką, ale widzę.

zweryfikowana
Posty: 1.486
Ostrzeżenia: 1/5

Może wypróbuj jakąś maść na blizny?

Cytat
madziatakasama
kochana moze spróboj tabletki anty... wiem ze to moze zła rada.. ale większości pomaga na duzy trądzik.. sama jestem w podobnej sytuacji mam dziurki po tradziku i slady.. cera to moj straszny kompleks .. wstydze się nawiązywać nowe znajomosci.. powiedz mi kochana?? jakto pojawiły ci sie dizurki i slady.. potem samo istnie wyszły czy odrazu po zagojeniu się krosty.. bo ja mimo że nie mam juz krost mam wrażenie jakby dziury mi się robiły czy to mozliwe;(?

Dziury zrobiły mi sie same.
Za każdym razem jak mi duza guzkowa krosta zejdzie to powstaje taka nierówność i dziurka ... Czoło mam czyste tylko policzka i skronie :(

jak jest tak strasznie i masz mieć z tego powodu depresje może sięgnij po Izotek?

IZOTEK! trochę niszczy wątrobę, ale efekt właściwie murowany, poczytaj i może zaproponuj takie rozwiązanie swojemu dermatologowi?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

biust w lepszej kondycji ;)