Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

SPOSÓB NA BRZUCH PO CIĄŻY..

06 gru 2011 - 23:58:03

watek: mniej wiesz lepiej spisz. Poszukaj w swoich postach :)

SPOSÓB NA BRZUCH PO CIĄŻY..

07 gru 2011 - 00:05:17

a bylo tak cokolwiek o nagich zdjeciach???oO no to spoko... a co do tej sprawy to skoro cie tak interesuja sprawy mojego zwiazku to tak jest juz dobrze i sam mi to zdjecie nawet pokazal nie musialam nawet poruszac tego tematu... to jego siestra cioteczna z USA z ktora nie mial kontaktu ... i nie mow mi tylko ze to sciema (ze tak podejrzewasz) bo nie jest
a zdjecie nie bylo nagie tylko legitymacyjne....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-07 00:05 przez blondyneczka_UK.

SPOSÓB NA BRZUCH PO CIĄŻY..

07 gru 2011 - 00:07:08

To co teraz jest niektorym oczywiste za lat 30 moze okazac sie mniej oczywiste...ale bedzie juz za pozno...telewizor,cztery sciany i tesknota.Kazdy moze napisac sobie wlasny scenariusz,zycie jest jedno a maszyny do przenoszenia sie w czasie nie wynaleziono...kazdy ma wybor i sam decyduje o sobie.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

SPOSÓB NA BRZUCH PO CIĄŻY..

07 gru 2011 - 00:10:41

nie napisałam, że podejrzewam tylko wnioskuję a to dwie różne sprawy :)
Mnie nie interesuje stricte co dzieję się w Twoim związku - po prostu odniosłam się do Twojej sytuacji, że wolałam mieć problemy ze swoją fałdą na brzuchu niż takie problemy jak Ty miałaś u siebie odnośnie zdjęć no i zaufania do drugiej osoby :)
ale nie będę już offtopować

SPOSÓB NA BRZUCH PO CIĄŻY..

07 gru 2011 - 00:12:44

ja nie twierdze ze moje zdanie sie nie zmieni... oczywiscie ze moze tak byc ..ale napewno nie bede na sile rodzic dzieci zeby nie byc samej za 30 lat.... bo nie na tym to polega zeby dziecko miec i zeby bylo ono nieszczesliwe i czulo ze przeciez jego rodzice go nie chcieli i zrobili je z czystego egoizmu zeby ktos sie nimi zajal na starosc;/ zastanow sie co mowisz

Cytat
martischa
nie napisałam, że podejrzewam tylko wnioskuję a to dwie różne sprawy :)
Mnie nie interesuje stricte co dzieję się w Twoim związku - po prostu odniosłam się do Twojej sytuacji, że wolałam mieć problemy ze swoją fałdą na brzuchu niż takie problemy jak Ty miałaś u siebie odnośnie zdjęć no i zaufania do drugiej osoby :)
ale nie będę już offtopować
no widzisz jak bym nie grzebala gdzie nie trzeba to bym nie miala takiego problemu i nie przespanej nocy a dowiedzialabym sie na nastepny dzien i od razu miala odpowiedz na swoje pytanie '' kto to jest'' wiec wiecej tam nie weszlam i wchodzic nie zamierzam.. tak jak do tej pory bo zawsze mialam zaufanie i nigdy nie grzebalam w jego prywatnosci raz to zrobilam i mam za swoje... przynajmniej cos zrozumialam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-07 00:15 przez blondyneczka_UK.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

SPOSÓB NA BRZUCH PO CIĄŻY..

07 gru 2011 - 00:18:03

Cytat
blondyneczka_UK
ja nie twierdze ze moje zdanie sie nie zmieni... oczywiscie ze moze tak byc ..ale napewno nie bede na sile rodzic dzieci zeby nie byc samej za 30 lat.... bo nie na tym to polega zeby dziecko miec i zeby bylo ono nieszczesliwe i czulo ze przeciez jego rodzice go nie chcieli i zrobili je z czystego egoizmu zeby ktos sie nimi zajal na starosc;/ zastanow sie co mowisz
Cytat
martischa
nie napisałam, że podejrzewam tylko wnioskuję a to dwie różne sprawy :)
Mnie nie interesuje stricte co dzieję się w Twoim związku - po prostu odniosłam się do Twojej sytuacji, że wolałam mieć problemy ze swoją fałdą na brzuchu niż takie problemy jak Ty miałaś u siebie odnośnie zdjęć no i zaufania do drugiej osoby :)
ale nie będę już offtopować
no widzisz jak bym nie grzebala gdzie nie trzeba to bym nie miala takiego problemu i nie przespanej nocy a dowiedzialabym sie na nastepny dzien i od razu miala odpowiedz na swoje pytanie '' kto to jest'' wiec wiecej tam nie weszlam i wchodzic nie zamierzam.. tak jak do tej pory bo zawsze mialam zaufanie i nigdy nie grzebalam w jego prywatnosci raz to zrobilam i mam za swoje... przynajmniej cos zrozumialam

no i spoko :)

SPOSÓB NA BRZUCH PO CIĄŻY..

07 gru 2011 - 12:12:32

Do blondyneczka UK

A kto mowi ze dzieci sie rodzi zeby miec opieke na starosc,faktycznie to czysty egoizm...ktos ma chyba zle doswiadczenia.Zrozumialam ze kolezanka odrazu zaklada ze jej dziecko bedzie nieszczesliwe i niekochane...to moze faktycznie lepiej nie miej dzieci skoro zakladasz ze moglo by cierpiec.Mam nadzieje ze kiedys Twoje zycie ulegnie poprawie,zycze Ci tego...widac ze masz obecnie nie najlepsza sytuacje i zadnej pomocy,postaraj sie cos w swoim zycu zmienic bo bedziesz cierpiec.Przydala by Ci sie rozmowa z kims zaufanym i bliskim...z kims kto moglby Ci pomoc.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Yasumi zabiegi