Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SPOSÓB NA BRZUCH PO CIĄŻY..

01 gru 2011 - 13:12:53

Gdyby to wszystko było takie proste to nie byłoby specjalistów np. medycyny estetycznej i skoro eksperci w tej dziedzinie twierdzą, że na pewne rzeczy nie mamy wpływu i ciało po ciąży nie wygląda tak jak przed to chyba coś w tym musi być...a co facetów to z pewnością są rożni, i gratuluję tym kobietom, które mają w domu tych fantastycznych, kochających mężów, którzy widzą tylko swoje żony...pozdrawiam Szafowiczki

SPOSÓB NA BRZUCH PO CIĄŻY..

01 gru 2011 - 18:53:29

Ja takiego brzucha pozbyłam się w zaledwie 8 miesięcy, od początku nosiłam obcisłe babcine majtasy(czyt.biel. wyszczuplająca)takie sięgające ciut wyżej niż talia, smarowałam zwykłymi balsamami by skórę nawilżyć i sporo ćwiczyłam i tym sposobem mam płaski brzuszek:) takiemu problemowi najlepiej zaradzać od samego początku bo póżniej jest ciężko...

SPOSÓB NA BRZUCH PO CIĄŻY..

06 gru 2011 - 23:10:27

Jestem 5 miesięcy po porodzie a mój brzuszek jest prawie taki jak przed ciążą, a oto co robiłam:
-całą ciąże rano i wieczorem smarowałam brzuszek kremem Mustela przeciw rozstępom (wiem, że większość osób twierdzi, że jak mają być rozstępy to będą...ale rozstępów nie mam a skóra po urodzeniu córeczki była w dość dobrej kondycji, tzn. dość szybko "ściągała" się)
-po porodzie smarowałam brzusio nadal kremem Mustela (jeszcze jedna tubka) a potem kupiłam sobie Nivea Q10 ujędrniający
-po okresie połogu zaczęłam delikatne ćwiczenia a gdy się wzmocniłam zaczęłam robić normalne brzuszki itp (wszystko w granicach rozsądku)
-od 4 miesiąca po porodzie zaczęłam ćwiczyć zestaw A6W (daje super efekty ale nudzi się na maksa więc wróciłam do brzuszków+ inne ćwiczenia)
-do tego lekka dieta :) ostatnio przez 40 dni byłam na diecie Dukana, zrzuciłam 8,5kg teraz przechodzę na fazę utrwalania
Dodam, że miałam mało pokarmu więc piersią karmiłam jedynie miesiąc więc na dietę mogłam sobie pozwolić.
Dziewczyny, wierzcie w siebie i pracujcie nad ciałkiem...jest ciężko ale naprawdę warto.
Każdy ma inne predyspozycje do chudnięcia itp. ale nie wolno się poddawać :)

zweryfikowana
Posty: 4.469
Ostrzeżenia: 1/5

SPOSÓB NA BRZUCH PO CIĄŻY..

06 gru 2011 - 23:15:54

znam ten ból słyszałam dużo dobrego o pasach poporodowych ale nie myślałam o tym po porodzie-dzidzia chorowała a później to mało co daje mi pomogły ćwiczenia i TWISTER ograniczenie ilości jedzenia jadłam mniej ale wszystko też słodycze bo przedtem jak wykluczałam je z diety potem nawet zaczynałam spożywać w małych ilościach był efekt jo jo
co do figury nie jest to co było po 2 porodach ale nie jest źle troszkę skóry na brzuchu zostało schudłam 20kg

SPOSÓB NA BRZUCH PO CIĄŻY..

06 gru 2011 - 23:21:29

i wlasnie dlatego nigdy w zyciu rzadnych dzieciurow miec nie chce,,, i cale szczescie moj facet ma takie samo zdanie

SPOSÓB NA BRZUCH PO CIĄŻY..

06 gru 2011 - 23:27:43

urodzilam dzieci i brzuszek mam plaski, zadnych fald, zwisow itd!

nic w sumie nie robilam. W ciazach tylam duzo i szybko gubilam, wiecej niz przybieralam,nie mam takze rostepow, moze taka skora poprostu.

Cytat
blondyneczka_UK
i wlasnie dlatego nigdy w zyciu rzadnych dzieciurow miec nie chce,,, i cale szczescie moj facet ma takie samo zdanie

az boli:) glupota!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-06 23:30 przez Ajjc.

SPOSÓB NA BRZUCH PO CIĄŻY..

06 gru 2011 - 23:29:16

Odwieczny problem matek i zon:)zazdroszcze kobietom ktore miesiac po porodzie wygladaja jeszcze lepiej jak przed ciaza...szlag mnie trafia jak twierdza ze nic nie robily zeby tak wygladac,nie wierze i juz.Niestety malo ktora moze pozwolic sobie na taki sposob powrotu do pierwotnej sylwetki,pozostaje smarowanie i uciskanie +cwiczenia no i kochajacy maz,ktory nadal bedzie widzial nasze piekne wnetrze.

SPOSÓB NA BRZUCH PO CIĄŻY..

06 gru 2011 - 23:36:38

moze dla ciebie glupota... niektorzy nie potrzebuja do szczescia dzieci i maja inne cele w zyciu... i nic ci do tego lubisz dzieci chcesz sie meczyc ze swoim cialem po porodzie prosze cie bardzo... inni nie chca i dziecko by bylo dla nich tylko ciezarem tez ich wola ne tobie to oceniac... chcialam sie kims zaopiekowac to przygarnelam kota

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

SPOSÓB NA BRZUCH PO CIĄŻY..

06 gru 2011 - 23:40:53

Cytat
blondyneczka_UK
i wlasnie dlatego nigdy w zyciu rzadnych dzieciurow miec nie chce,,, i cale szczescie moj facet ma takie samo zdanie


och to już z facetem wszystko ok? Bo ostatnio jakoś nie byłaś pewna jego uczuć :)
No może właśnie dlatego boisz się ciąży jak i bez tego woli inne :) (tylko wnioskuję)


jak dobrze, że ja nie mam takich problemów. Mój facet na szczęście wolał przez kilka miesięcy patrzeć na moją fałdkę niż wymieniać się z innymi nagimi zdjęciami :D

SPOSÓB NA BRZUCH PO CIĄŻY..

06 gru 2011 - 23:45:31

Cytat
blondyneczka_UK
moze dla ciebie glupota... niektorzy nie potrzebuja do szczescia dzieci i maja inne cele w zyciu... i nic ci do tego lubisz dzieci chcesz sie meczyc ze swoim cialem po porodzie prosze cie bardzo... inni nie chca i dziecko by bylo dla nich tylko ciezarem tez ich wola ne tobie to oceniac... chcialam sie kims zaopiekowac to przygarnelam kota

powiedz mi dziecko dlaczego niby mam sie meczyc z wlasnym cialem?
skoro cialo mam mega boskie:) byc moze lepsze niz przed ciaza?
-nie neguje tego ze nie lubisz dzieci-twoj wybor.

ale nie pisz, ze wszystkie kobiery po ciazy maja brzydkie ciala-bo to bzdura!
nie mam zadnego rozstepu, zadnego zwisa, itd.. kocham swoje cialo i swoja figure:) ot cala historia:)
Cytat
martischa
Cytat
blondyneczka_UK
i wlasnie dlatego nigdy w zyciu rzadnych dzieciurow miec nie chce,,, i cale szczescie moj facet ma takie samo zdanie


och to już z facetem wszystko ok? Bo ostatnio jakoś nie byłaś pewna jego uczuć :)
No może właśnie dlatego boisz się ciąży jak i bez tego woli inne :) (tylko wnioskuję)


jak dobrze, że ja nie mam takich problemów. Mój facet na szczęście wolał przez kilka miesięcy patrzeć na moją fałdkę niż wymieniać się z innymi nagimi zdjęciami :D

no wlasnie o to chcialam zapytac, ale nie bylam pewna czy to ta sama osoba;)
no coz:)

jak sie ma takie problemy to lepiej miec kota albo chomika rzecz jasna!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-06 23:46 przez Ajjc.

SPOSÓB NA BRZUCH PO CIĄŻY..

06 gru 2011 - 23:47:20

chyba mnie z kims pomyslilas bo moj facet nie lata za innymi i nie wymienia sie golymi zdjeciami... a to czy jest dobrze nie ma wplywu na czyjes zdanie w kwesti tego czy chce miec dzieci . nie chcemy i to bylo jasne od pierwszych dni naszego zwiazku.i nie boje sie ciazy ze wzgledu na faceta... po prostu nie chce go miec i koniec dzieci sa fajne ale czyjes ja mam inne plany na zycie i to jest moja decyzja nawet jesli to wynika po czesci z tego ze za duzo wysilku wlozylam w to zeby miec takie cialo jakie pragnelam...

Cytat
Ajjc
Cytat
blondyneczka_UK
moze dla ciebie glupota... niektorzy nie potrzebuja do szczescia dzieci i maja inne cele w zyciu... i nic ci do tego lubisz dzieci chcesz sie meczyc ze swoim cialem po porodzie prosze cie bardzo... inni nie chca i dziecko by bylo dla nich tylko ciezarem tez ich wola ne tobie to oceniac... chcialam sie kims zaopiekowac to przygarnelam kota

powiedz mi dziecko dlaczego niby mam sie meczyc z wlasnym cialem?
skoro cialo mam mega boskie:) byc moze lepsze niz przed ciaza?
-nie neguje tego ze nie lubisz dzieci-twoj wybor.

ale nie pisz, ze wszystkie kobiery po ciazy maja brzydkie ciala-bo to bzdura!
nie mam zadnego rozstepu, zadnego zwisa, itd.. kocham swoje cialo i swoja figure:) ot cala historia:)
Cytat
martischa
Cytat
blondyneczka_UK
i wlasnie dlatego nigdy w zyciu rzadnych dzieciurow miec nie chce,,, i cale szczescie moj facet ma takie samo zdanie


och to już z facetem wszystko ok? Bo ostatnio jakoś nie byłaś pewna jego uczuć :)
No może właśnie dlatego boisz się ciąży jak i bez tego woli inne :) (tylko wnioskuję)


jak dobrze, że ja nie mam takich problemów. Mój facet na szczęście wolał przez kilka miesięcy patrzeć na moją fałdkę niż wymieniać się z innymi nagimi zdjęciami :D

no wlasnie o to chcialam zapytac, ale nie bylam pewna czy to ta sama osoba;)
no coz:)

jak sie ma takie problemy to lepiej miec kota albo chomika rzecz jasna!
a gdzie ja napisalam ze nie lubie dzieci... lubie . dzieci sa fajne ale czyjes.. moge sie nimi zajmowac itd i to potrafie ale swoich nie chce i juz... kazdego wolna wola... a ze kazda kobieta wyglada zle po ciazy tego tez nie napisalam... a meczenie sie z wlasnym cialem dotyczy wpisow ze ktos nie moze patrzec na swoje cialo jak bardzo sie zmienilo ze nie moze wrocic do wczesniejszej figury itd.. a ze sa dziewczyny ktorych cialo wyglada duzo lepiej ok z tym tez sie zgodze .. ale to nie zmienia moich pogladow na to ze ja do szczescia dzieci nie potrzebuje



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-06 23:50 przez blondyneczka_UK.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

SPOSÓB NA BRZUCH PO CIĄŻY..

06 gru 2011 - 23:52:03

wystarczy wejść w Twoje posty i widać czarno na biały :D Mnie nie oszukasz hehe

SPOSÓB NA BRZUCH PO CIĄŻY..

06 gru 2011 - 23:53:45

Cytat
blondyneczka_UK
chyba mnie z kims pomyslilas bo moj facet nie lata za innymi i nie wymienia sie golymi zdjeciami... a to czy jest dobrze nie ma wplywu na czyjes zdanie w kwesti tego czy chce miec dzieci . nie chcemy i to bylo jasne od pierwszych dni naszego zwiazku.i nie boje sie ciazy ze wzgledu na faceta... po prostu nie chce go miec i koniec dzieci sa fajne ale czyjes ja mam inne plany na zycie i to jest moja decyzja nawet jesli to wynika po czesci z tego ze za duzo wysilku wlozylam w to zeby miec takie cialo jakie pragnelam...
Cytat
Ajjc
Cytat
blondyneczka_UK
moze dla ciebie glupota... niektorzy nie potrzebuja do szczescia dzieci i maja inne cele w zyciu... i nic ci do tego lubisz dzieci chcesz sie meczyc ze swoim cialem po porodzie prosze cie bardzo... inni nie chca i dziecko by bylo dla nich tylko ciezarem tez ich wola ne tobie to oceniac... chcialam sie kims zaopiekowac to przygarnelam kota

powiedz mi dziecko dlaczego niby mam sie meczyc z wlasnym cialem?
skoro cialo mam mega boskie:) byc moze lepsze niz przed ciaza?
-nie neguje tego ze nie lubisz dzieci-twoj wybor.

ale nie pisz, ze wszystkie kobiery po ciazy maja brzydkie ciala-bo to bzdura!
nie mam zadnego rozstepu, zadnego zwisa, itd.. kocham swoje cialo i swoja figure:) ot cala historia:)
Cytat
martischa
Cytat
blondyneczka_UK
i wlasnie dlatego nigdy w zyciu rzadnych dzieciurow miec nie chce,,, i cale szczescie moj facet ma takie samo zdanie


och to już z facetem wszystko ok? Bo ostatnio jakoś nie byłaś pewna jego uczuć :)
No może właśnie dlatego boisz się ciąży jak i bez tego woli inne :) (tylko wnioskuję)


jak dobrze, że ja nie mam takich problemów. Mój facet na szczęście wolał przez kilka miesięcy patrzeć na moją fałdkę niż wymieniać się z innymi nagimi zdjęciami :D

no wlasnie o to chcialam zapytac, ale nie bylam pewna czy to ta sama osoba;)
no coz:)

jak sie ma takie problemy to lepiej miec kota albo chomika rzecz jasna!
a gdzie ja napisalam ze nie lubie dzieci... lubie . dzieci sa fajne ale czyjes.. moge sie nimi zajmowac itd i to potrafie ale swoich nie chce i juz... kazdego wolna wola... a ze kazda kobieta wyglada zle po ciazy tego tez nie napisalam... a meczenie sie z wlasnym cialem dotyczy wpisow ze ktos nie moze patrzec na swoje cialo jak bardzo sie zmienilo ze nie moze wrocic do wczesniejszej figury itd.. a ze sa dziewczyny ktorych cialo wyglada duzo lepiej ok z tym tez sie zgodze .. ale to nie zmienia moich pogladow na to ze ja do szczescia dzieci nie potrzebuje

i wszystko jasne- twoj wybor;)

ja mam dzieci i ladne cialo;)

pamietaj ze na starosc twoje cialo sie zmieni (moje tez) i zostaniesz sama z brzydkim cialem, bez dzieci i byc moze bez tego faceta bo poleci za mlodsza ladniejsza:)

czasu nie oszukasz- czy bedziesz w ciazy czy nie, cialo ci sflaczeje;)))))) same realija:)


poki co ciesze sie i cialem i dziecmi i wspanialym mezem;)


dobranoc;)

SPOSÓB NA BRZUCH PO CIĄŻY..

06 gru 2011 - 23:56:13

zrozum ze nie chodzi tylko o cialo,,, zapatrzona w siebie nie jestem... na to sklada sie jeszcze kilka innych kwesti... spoko pokaz mi tego posta bo cos sobie nie przypominam

niezweryfikowana
Posty: 320
Ostrzeżenia: 1/5

SPOSÓB NA BRZUCH PO CIĄŻY..

06 gru 2011 - 23:57:58

callanetics ;p

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

domowe sposoby wybielania zębów