Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Sklep internetowy

51 minut temu

Biznes

55 minut temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SPOSÓB NA BRZUCH PO CIĄŻY..

01 gru 2011 - 12:30:33

czy macie sposób na workowato sadełkowaty brzuch po ciąży?
jak zabawka żelowa,ująć w dłonie i się pobawić :D

czy dzialają obcisłe gacie,obwiązywanie się,brzuszki
kto ma doswiadczenia??

PODAWAJCIE TYLKO SPRAWDZONE SPOSOBY :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-01 12:35 przez monika7_2007.

zweryfikowana
Posty: 961
Ostrzeżenia: 1/5

SPOSÓB NA BRZUCH PO CIĄŻY..

01 gru 2011 - 12:33:32

gorsety ;p




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-01 12:35 przez izuniaizus.

SPOSÓB NA BRZUCH PO CIĄŻY..

01 gru 2011 - 12:34:19

kup sobie balsamy ujedrniajace np. z serii eveline i codziennie wcieraj , do tego ciwcz miesnie brzucha , po jakims czasie powinno sie wszystko unormowac. wciagac brzuch i tak nauczyc sie chodzic wtedy miesnie sa napiete i skora tez .

SPOSÓB NA BRZUCH PO CIĄŻY..

01 gru 2011 - 12:36:03

ja mam mega wały przeciwpowodziowe na brzuchu, nieestetyczne, niesmaczne..........stoczyłam z nimi walkę ale ją przegrałam.
Ale mam za to dwójkę wspaniałych dzieci;)

SPOSÓB NA BRZUCH PO CIĄŻY..

01 gru 2011 - 12:36:22

w szpitalu pielegniarka mowi,ze tylko karmienie-jest najlepsze,ja odciagalam mleko,mimo,ze mala nie mogla go pic,ale serio,tak jest fizjologicznie

SPOSÓB NA BRZUCH PO CIĄŻY..

01 gru 2011 - 12:36:53

A mnie nic nie pomogło, już 2 lata po porodzie. waga wróciła do normy,ćwiczyłam brzuszki, w czasie ciąży też stosowałam odpowiednie kosmetyki i niestety skóra wisi, a właściwie się "roluje" i nic nie pomaga.

zweryfikowana
Posty: 961
Ostrzeżenia: 1/5

SPOSÓB NA BRZUCH PO CIĄŻY..

01 gru 2011 - 12:38:35

mi tez mówili że jak będę karmić to szybciej schudnę i brzuch się zmniejszy ale w moim przypadku jakoś nie poomgło

SPOSÓB NA BRZUCH PO CIĄŻY..

01 gru 2011 - 12:40:14

Ja zaraz po porodzie kupiłam sobie pas sciskajacy,taki specjalny,placiłam chyba 60 zł ale byl rewelacyjny :)))

SPOSÓB NA BRZUCH PO CIĄŻY..

01 gru 2011 - 12:41:51

Chyba sporo zależy od elastyczności skóry - a na to wpływu nie mamy bo rozstępy są podobno uwarunkowane genetycznie i mimo naszych starań nie mamy na to wpływu, niestety, możemy jedynie trochę poprawić stan skóry ale przecież rozstępów usunąć się nie da ,a na rozciągniętą skórę brzucha pomogą zabiegi u kosmetyczki, pomijając oczywiście plastykę brzucha, ale to już rozwiązanie dość radykalne...

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

SPOSÓB NA BRZUCH PO CIĄŻY..

01 gru 2011 - 12:43:47

Cytat
kkklementynkaaa
w szpitalu pielegniarka mowi,ze tylko karmienie-jest najlepsze,ja odciagalam mleko,mimo,ze mala nie mogla go pic,ale serio,tak jest fizjologicznie

karminie to pomaga na szybkie obkurczanie macicy po porodzie.

Mi na wałki na brzuchu karmienie nie pomogło ;/

SPOSÓB NA BRZUCH PO CIĄŻY..

01 gru 2011 - 12:49:22

Ja jestem 5 miesięcy po porodzie i też karmienie nic mi nie pomogło a cwiczenia brak czasu. Dalej mam duży brzuszek :( a pasy poporodowe to moim zdaniem wyjscie na chwilę bo trwałe problemu nie zlikwidują:(

zweryfikowana
Posty: 183
Ostrzeżenia: 1/5

SPOSÓB NA BRZUCH PO CIĄŻY..

01 gru 2011 - 12:50:28

Cytat
ania198218
A mnie nic nie pomogło, już 2 lata po porodzie. waga wróciła do normy,ćwiczyłam brzuszki, w czasie ciąży też stosowałam odpowiednie kosmetyki i niestety skóra wisi, a właściwie się "roluje" i nic nie pomaga.
Też tak niestety mam :/

SPOSÓB NA BRZUCH PO CIĄŻY..

01 gru 2011 - 12:54:50

My kobiety mamy ciężko...:( fakt jesteśmy mamami, mamy wspaniałe dzieci, ale faceci tego nie doceniają i oglądają się potem za tymi, które mają piękne, brzuszki, jędrną skórę i pojęcia nie mają co to ciąża:(trochę zeszłam z tematu, ale musiałam napisać co mi leży na sercu.

SPOSÓB NA BRZUCH PO CIĄŻY..

01 gru 2011 - 12:56:22

to ile wy macie lat ze wasza skora nie jest elastyczna i wasze cialo nie jest jedrne 80? skora zaraz po porodzie i nawet do pol roku po nim nie bedzie super bo zachodza w organizmie zmiany hormonalne .ale jak nie zadbacie o to teraz i nie przypilnujecie tego , nie bedziecie sie dobrze odzywiac teraz tylko juz dla siebie( w ciazy sie je dla dwoch a nie za dwoch dzieki temu czlowiek nie przytyje 50 kg w ciazy) to za pare lat nie bedzie wam sie nic chcialo. trzeba byc bardzo dobrze zorganizowana mama by na wszystko znalezc czas, a przede wszystkim checi. bo na rozstepy nie mamy wplywu chociaz w moim przypadku smarowanie brzucha i biustu kremem gerber dalo to ze nie mam ani jednego rozstepu . a w czasch liceum niestety porobily mi sie na wewnetrznej stronie ud( i wcale z tego powodu nie placze ) , wiec widac dobre natluszczenie i nawilzenie pomoga skorze.

Cytat
ania198218
My kobiety mamy ciężko...:( fakt jesteśmy mamami, mamy wspaniałe dzieci, ale faceci tego nie doceniają i oglądają się potem za tymi, które mają piękne, brzuszki, jędrną skórę i pojęcia nie mają co to ciąża:(trochę zeszłam z tematu, ale musiałam napisać co mi leży na sercu.
Anula moja babcia zawsze mi mowi " pamietaj ze sa ladniejsze, madrzejasze , mlodsze ale niech on ciebie podziwia a nie inne" i jak sie dostosujesz do tego to wiez mi facet nie bedzie sie ogladal za innymi bo jak sie nie ma w domu to sie szuka poza domem :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-01 12:58 przez agata74.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

SPOSÓB NA BRZUCH PO CIĄŻY..

01 gru 2011 - 13:01:13

Cytat
ania198218
My kobiety mamy ciężko...:( fakt jesteśmy mamami, mamy wspaniałe dzieci, ale faceci tego nie doceniają i oglądają się potem za tymi, które mają piękne, brzuszki, jędrną skórę i pojęcia nie mają co to ciąża:(trochę zeszłam z tematu, ale musiałam napisać co mi leży na sercu.

ja na szczęście trafiłam na takiego faceta, któremu podobam się nawet z rozstępami. Jak kiedyś schizowałam i beczałam, że mam rozstępy to sam mówił żebym dała sobie spokój bo ich praktycznie nie widać, że mam się nie przejmować bo rozstępy to blizny, a każda blizna ma swoją historię, a tą historią jest ciąża dwójki wspaniałych dzieciaków. Myślę, że młodzi chłopcy tylko uważają, że każda kobieta wygląda jak panie z rozkładówek CKM czy Playboy'a :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

domowe sposoby wybielania zębów