Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SPOSÓB NA BRZUCH PO CIĄŻY..

01 gru 2011 - 12:30:33

czy macie sposób na workowato sadełkowaty brzuch po ciąży?
jak zabawka żelowa,ująć w dłonie i się pobawić :D

czy dzialają obcisłe gacie,obwiązywanie się,brzuszki
kto ma doswiadczenia??

PODAWAJCIE TYLKO SPRAWDZONE SPOSOBY :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-01 12:35 przez monika7_2007.

zweryfikowana
Posty: 961
Ostrzeżenia: 1/5

SPOSÓB NA BRZUCH PO CIĄŻY..

01 gru 2011 - 12:33:32

gorsety ;p




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-01 12:35 przez izuniaizus.

SPOSÓB NA BRZUCH PO CIĄŻY..

01 gru 2011 - 12:34:19

kup sobie balsamy ujedrniajace np. z serii eveline i codziennie wcieraj , do tego ciwcz miesnie brzucha , po jakims czasie powinno sie wszystko unormowac. wciagac brzuch i tak nauczyc sie chodzic wtedy miesnie sa napiete i skora tez .

SPOSÓB NA BRZUCH PO CIĄŻY..

01 gru 2011 - 12:36:03

ja mam mega wały przeciwpowodziowe na brzuchu, nieestetyczne, niesmaczne..........stoczyłam z nimi walkę ale ją przegrałam.
Ale mam za to dwójkę wspaniałych dzieci;)

SPOSÓB NA BRZUCH PO CIĄŻY..

01 gru 2011 - 12:36:22

w szpitalu pielegniarka mowi,ze tylko karmienie-jest najlepsze,ja odciagalam mleko,mimo,ze mala nie mogla go pic,ale serio,tak jest fizjologicznie

SPOSÓB NA BRZUCH PO CIĄŻY..

01 gru 2011 - 12:36:53

A mnie nic nie pomogło, już 2 lata po porodzie. waga wróciła do normy,ćwiczyłam brzuszki, w czasie ciąży też stosowałam odpowiednie kosmetyki i niestety skóra wisi, a właściwie się "roluje" i nic nie pomaga.

zweryfikowana
Posty: 961
Ostrzeżenia: 1/5

SPOSÓB NA BRZUCH PO CIĄŻY..

01 gru 2011 - 12:38:35

mi tez mówili że jak będę karmić to szybciej schudnę i brzuch się zmniejszy ale w moim przypadku jakoś nie poomgło

SPOSÓB NA BRZUCH PO CIĄŻY..

01 gru 2011 - 12:40:14

Ja zaraz po porodzie kupiłam sobie pas sciskajacy,taki specjalny,placiłam chyba 60 zł ale byl rewelacyjny :)))

SPOSÓB NA BRZUCH PO CIĄŻY..

01 gru 2011 - 12:41:51

Chyba sporo zależy od elastyczności skóry - a na to wpływu nie mamy bo rozstępy są podobno uwarunkowane genetycznie i mimo naszych starań nie mamy na to wpływu, niestety, możemy jedynie trochę poprawić stan skóry ale przecież rozstępów usunąć się nie da ,a na rozciągniętą skórę brzucha pomogą zabiegi u kosmetyczki, pomijając oczywiście plastykę brzucha, ale to już rozwiązanie dość radykalne...

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

SPOSÓB NA BRZUCH PO CIĄŻY..

01 gru 2011 - 12:43:47

Cytat
kkklementynkaaa
w szpitalu pielegniarka mowi,ze tylko karmienie-jest najlepsze,ja odciagalam mleko,mimo,ze mala nie mogla go pic,ale serio,tak jest fizjologicznie

karminie to pomaga na szybkie obkurczanie macicy po porodzie.

Mi na wałki na brzuchu karmienie nie pomogło ;/

SPOSÓB NA BRZUCH PO CIĄŻY..

01 gru 2011 - 12:49:22

Ja jestem 5 miesięcy po porodzie i też karmienie nic mi nie pomogło a cwiczenia brak czasu. Dalej mam duży brzuszek :( a pasy poporodowe to moim zdaniem wyjscie na chwilę bo trwałe problemu nie zlikwidują:(

zweryfikowana
Posty: 183
Ostrzeżenia: 1/5

SPOSÓB NA BRZUCH PO CIĄŻY..

01 gru 2011 - 12:50:28

Cytat
ania198218
A mnie nic nie pomogło, już 2 lata po porodzie. waga wróciła do normy,ćwiczyłam brzuszki, w czasie ciąży też stosowałam odpowiednie kosmetyki i niestety skóra wisi, a właściwie się "roluje" i nic nie pomaga.
Też tak niestety mam :/

SPOSÓB NA BRZUCH PO CIĄŻY..

01 gru 2011 - 12:54:50

My kobiety mamy ciężko...:( fakt jesteśmy mamami, mamy wspaniałe dzieci, ale faceci tego nie doceniają i oglądają się potem za tymi, które mają piękne, brzuszki, jędrną skórę i pojęcia nie mają co to ciąża:(trochę zeszłam z tematu, ale musiałam napisać co mi leży na sercu.

SPOSÓB NA BRZUCH PO CIĄŻY..

01 gru 2011 - 12:56:22

to ile wy macie lat ze wasza skora nie jest elastyczna i wasze cialo nie jest jedrne 80? skora zaraz po porodzie i nawet do pol roku po nim nie bedzie super bo zachodza w organizmie zmiany hormonalne .ale jak nie zadbacie o to teraz i nie przypilnujecie tego , nie bedziecie sie dobrze odzywiac teraz tylko juz dla siebie( w ciazy sie je dla dwoch a nie za dwoch dzieki temu czlowiek nie przytyje 50 kg w ciazy) to za pare lat nie bedzie wam sie nic chcialo. trzeba byc bardzo dobrze zorganizowana mama by na wszystko znalezc czas, a przede wszystkim checi. bo na rozstepy nie mamy wplywu chociaz w moim przypadku smarowanie brzucha i biustu kremem gerber dalo to ze nie mam ani jednego rozstepu . a w czasch liceum niestety porobily mi sie na wewnetrznej stronie ud( i wcale z tego powodu nie placze ) , wiec widac dobre natluszczenie i nawilzenie pomoga skorze.

Cytat
ania198218
My kobiety mamy ciężko...:( fakt jesteśmy mamami, mamy wspaniałe dzieci, ale faceci tego nie doceniają i oglądają się potem za tymi, które mają piękne, brzuszki, jędrną skórę i pojęcia nie mają co to ciąża:(trochę zeszłam z tematu, ale musiałam napisać co mi leży na sercu.
Anula moja babcia zawsze mi mowi " pamietaj ze sa ladniejsze, madrzejasze , mlodsze ale niech on ciebie podziwia a nie inne" i jak sie dostosujesz do tego to wiez mi facet nie bedzie sie ogladal za innymi bo jak sie nie ma w domu to sie szuka poza domem :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-01 12:58 przez agata74.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

SPOSÓB NA BRZUCH PO CIĄŻY..

01 gru 2011 - 13:01:13

Cytat
ania198218
My kobiety mamy ciężko...:( fakt jesteśmy mamami, mamy wspaniałe dzieci, ale faceci tego nie doceniają i oglądają się potem za tymi, które mają piękne, brzuszki, jędrną skórę i pojęcia nie mają co to ciąża:(trochę zeszłam z tematu, ale musiałam napisać co mi leży na sercu.

ja na szczęście trafiłam na takiego faceta, któremu podobam się nawet z rozstępami. Jak kiedyś schizowałam i beczałam, że mam rozstępy to sam mówił żebym dała sobie spokój bo ich praktycznie nie widać, że mam się nie przejmować bo rozstępy to blizny, a każda blizna ma swoją historię, a tą historią jest ciąża dwójki wspaniałych dzieciaków. Myślę, że młodzi chłopcy tylko uważają, że każda kobieta wygląda jak panie z rozkładówek CKM czy Playboy'a :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

domowe sposoby wybielania zębów