Obecnie rozmawiamy o:

Biżuteria na prezent

gorący temat

hurtownia elektryczna

dzisiaj o 22:38

szkoła nauki jazdy

dzisiaj o 22:37

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam kochane:* ,liczę na waszą pomoc . Poszukuje jakiegoś magicznego sposobu na zrzucenie na wadzę i jak nabrać tą silną wole no jak ? :(

Ostatnio bardzo przytyłam , nie potrafię przejść obok kuchni obojętnie dodam że mam 162 cm i waga ok.56 kg i zauważyłam u siebie wiele zmian moja figura jest okropna! chce to zmienić ale nie potrafię brak mi tej silnej woli ... chce zrobić to dla siebie ale także dla mojego mężczyzny - chce się bardziej podobać jeśli chodzi o sprawy intymne to bardzo się krępuję ze względu na mój brzuszek , boczki , ale w ostatnim czasie doszły do tego uda .

Poradźcie dziewczyny jak się powstrzymać przed podjadaniem w ciągu dnia ,słodyczami , kanapeczkami późna porą ??

To ja Ci daję tę silną wolę, masz.

Cytat
Percepcjaa
Poszukuje jakiegoś magicznego sposobu na zrzucenie na wadzę

zrzucenie z wagi może być niebezpieczne ;]

póki dupska nie ruszysz to nie schudniesz, cudów nie ma

oj nie wiem jak moge pomóc ;/

zweryfikowana
Posty: 594
Ostrzeżenia: 2/5

ojj.. ja tez nie pomoge:)
u mnie ten sam problem:)
wiecznie podjadam;p
wiec witaj w klubie kochana:))

widocznie jeszcze Ci az taik bardzo nie przeszkadzaja kilogramy skoro nie umiesz sie powstrzymac... Wg mnie chyba przesadzasz, bo w stosunku do swojego wzrostu wcale nie ważysz jakoś masakrycznie duzo.
Al jak chcesz schudnac to za każdym razem jak będziesz miała ochote na cos do jedzenia, poza głownymi posiłkami, to sobie pomyśl "wolę tę kilku minutową przyjemnośc jedzenia, czy codzienną przyjemnośc patrzenia na siebie w lustro i bycia zadowoloną z tego jak wyglądam?" i podejmuj decyzje... bez mówienia "ostatni raz, od jutra przestane tak jesc" bo dobrze wiesz, że jutro powiesz to samo.

troche ruchu , jakas delikatna dieta i silna WOLA !! powodzenia

Najlepiej zapisz się na fitness, kup od razu karnet to cię zmotywuje, abyś nie opuszczała zajęc ;) A jeśli wolisz ćwiczyć sama w domu to najlepiej zrobić sobie tabelke, na której będziesz odznaczała każdego dnia krzyżyk po ćwiczeniach :) Poza tym jeśli chodzi o obiady to najlepiej z mięsa (kurczak, ryba) + warzywa (bardzo ważne!) najlepiej pomidory, papryka, ogórki :) Musisz też polubić jogurty bo to dużo lepsze niż słodycze heh :D No i dużo białka trzeba jeść, szczególnie na kolacje (do 19) typu. jajecznia. :)

A ja właśnie objadam się pieguskami.. jak łatwo się domyśleć mam taką samą doległość :)

A ja mam dwa centymetry mniej, ważę tyle co ty i ani myślę się tym przejmować bo nie ma czym :) akceptuję siebie taką jaką jestem, nie będę marnować dobrego samopoczucia zamartwiając się wyimaginowanymi boczkami, a przed chwilą zjadłam dwie babeczki cytrynowe :)

Przeciez to idealna waga na twoj wzrost!!

zweryfikowana
Posty: 687
Ostrzeżenia: 1/5

miałam ten sam problem! ostatnio przytyłam 7 kg i chociaż bardzo bardzo chciałam to zrzucić i wrócić do swojej wcześniej figury, nie mogłam schudnąć! Ciągle coś podjadałam a to to, a to tamto. A boczki, które się pojawiły, mała oponka na brzuchu i większe uda były nie do zniesienia. Jestem teraz właśnie w trakcie powrotu do poprzedniej wagi ;) Nie głodzę się, naoglądałam się w internecie przeróżnych kolorowych, pięknie i apetycznie wyglądających zdrowych i mało kalorycznych dań, że aż uszy mi się trzęsły, żeby to jeść! Nie masz pojęcia jaką ulgę poczułam odżywiając się zdrowo. Znów czuję się lekka i nie obżarta. Do tego jak wybierzesz menu gdzie masz bardziej sycące dania przestaniesz się objadać. Ja jem 5 mniejszych posiłków dziennie i już mi starcza. Po 19 już nie potrzebuje jeść, odzwyczaiłam się (chyba, że jakieś jabłko czy mandarynkę) i do tego trochę ruchu, rano przysiady parę brzuszków i samo poczucie lepsze na resztę dnia! Da się! :)

idealna waga na ten wzrost - z czego chcesz chudnąć? chyba z mózgu

Przede wszystkim jedz dużo na śniadanie. Tak, żebyś nawet przez kilka godzin nie była jeszcze głodna, to nie będzie Ci się chciało podjadać.

zweryfikowana
Posty: 687
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
karina87
Przede wszystkim jedz dużo na śniadanie. Tak, żebyś nawet przez kilka godzin nie była jeszcze głodna, to nie będzie Ci się chciało podjadać.

oj właśnie wcale nie ;) nie chodzi o to by obżerać się z rana, bo to nawet nie zdrowe. Ważne by zjeść takie rzeczy, które są bardzo sycące ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SPOSÓB NA BRZUCH PO CIĄŻY..