Obecnie rozmawiamy o:

hala magazynowa

gorący temat

operacja oczu

52 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

codziennie, a jak idę na siłownie to dwa razy, bo bez prysznica po treningu po prostu się nie da:)

zweryfikowana
Posty: 420
Ostrzeżenia: 1/5

kąpiel, to fakt może 3 razy w roku się zdarzy, prysznic codziennie, a gdy jest gorąco kilka razy dziennie:)

0.o WTF nie wyobrażam sobie się nie myć codziennie...nie widzę innej opcji..

prysznic wieczorem, włosy najczęściej rano bo mam tendencję do przetłuszczania się i po nocy byłyby brzydkie.

Sama korzystam na codzień z MPK i niestety znam ten ból. Podobnie moim zdaniem samo miasto śmierdzi, chodniki, skwery. Może ludzie śmierdzą bo się nie podmywają chociaż? nie zmieniają bielizny... jestem wyczulona na siebie podczas okresu bo jak byłam w podstawówce mieliśmy nauczycielkę która niby nie zapuszczona ale nieraz dziwnie było od niej czuć i teraz po tylu latach myślę sobie że może to chodziło o te sprawy...
brudne włosy też śmierdzą.

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

3 razy dziennie myję zęby, no chyba że nie mam możliwości, to wtedy nie. A korzystam z past bez fluoru, szczoteczkę zmieniam co kilka miesięcy - nie ma żadnych problemów z zębami.

Autorko wątku może to od ciebie cos czuc skoro cały czas wyczowasz ten smród.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

w wannie codziennie nie leżę, bo nie mam czasu, ale to oczywiste, że 2 razy dziennie prysznic - rano umyć się po nocy i wieczorem zmyć z siebie kurz miasta. Gdybym się nie umyła, nie wyszłabym do ludzi. Ale miałam współlokatora, który nie mył się codziennie, a jak już to wieczorem. Dodatkowo kiedyś w rozmowie wyszło, że nie goli pach bo uważa to za niemęskie. Śmierdział potem niemożebnie. Z charakteru ok gościu, ale ten zapach... On tego już nie czuł, bo się przyzwyczaił

Oj co do komunikacji miejskiej jest tam wiele starszych ludzi, którym już jest trudniej dobrze się umyć, panowie dawnego typu dbanie o siebie jest niemęskie, chociaż zdarza się faktycznie, że dziewczyna młoda jest na bakier z tym, bo w tamtym roku miałam taką na studiach (brr...okropne). Ja mam manię na punkcie mycia włosów i muszę robić to przez to codziennie, codzienna kąpiel to też dla mnie wielka przyjemność. Nie wyobrażam sobie inaczej, więc te 7 razy w tygodniu to jest oczywistość, latem też jakieś dodatkowe prysznice jeśli trzeba wyjść na upał.

Ja myję się 7x razy w tygodniu i mi to w zupełności wystarcza odkąd używam soli empsom do mycia, skóra mi się poprawiła nie jest już sucha, dodatkowo jakoś mniej się pocę. Jeśli kogoś zainteresował przedmiot link do bardziej szczegółowego opisu zostawiam na dole!

https://allegro.pl/oferta/solgal-sol-epsom-10kg-sol-do-kapieli-do-mycia-12232306898

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Robiłyście? ;D