Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ale tak z ręką na sercu. nie prowadzę statystyk, jeśli któraś nie chce nie musi się zwierzać. pytam, bo zauważyłam, że coraz więcej ludzi po prostu śmierdzi... włosy umyte, zęby też, a tak śmierdzący i brudni że nie mogę.. odkąd jeżdzę autobusami widzę, że jest coraz gorzej. nie mówię o robotnikach itd, ale nawet pani z banku, no wg mnie nie wypada.. i to nietylko moje spostrzeżenia. myślałam, że jak się robi zimniej to ludzie się mniej pocą (co jest normalne oczywiście) , ale skąd! podobnie jak w lecie. może i się kąpią, ale albo ciuchów nie piorą, albo już nie wiem :( nie mówie o sterylnym szorowaniu się, tylko o normalnej higienie, umyciu rąk, obcięciu paznokci, wytarciu butów. czasem mam wrażenie jadąc autobusem, albo stojąc w kolejce, że zaraz albo zemdleje albo zwymiotuje.

''z ręką na sercu'' codziennie... i nie wyobrażam sobie inaczej.

nie wyobrażam sobie codziennie nie zalegać w wannie

to może od siebie tak czujesz a nie od innych.

nie ty jedna, komunikacja miejska to katorga dla każdego kto ma pojęcie o higienie osobistej. ja sama myję się codziennie, w tym włosy, inaczej po prostu nie czuję się komfortowo. a po każdej przejażdżce busem/tramwajem/metrem mam ochotę znowu wskoczyć pod prysznic... ręce myję kilkadziesiąt razy dziennie, to trochę natręctwo :)

Codziennie rano, a i zdarza się że rano i wieczorem.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

codziennie, a w lecie to potrafię nawet kilka razy dziennie choć na chwilę zajrzeć pod prysznic :D

Codziennie biorę kąpiel jak i myję włosy, bo po 2 dniach wyglądają nieświeżo. Staram się zawsze być czysta i wyglądać schludnie :D
Ale masz rację, też czasami odnoszę wrażenie, że niektórzy zapominają którędy droga do łazienki...

szczerze to rano przed wyjściem biorę szybki prysznic a wieczorem wyleguję się w wannie CODZIENNIE

prysznic raz na miesiąc , kąpiel 2 razy w roku:P

zweryfikowana
Posty: 866
Ostrzeżenia: 1/5

omg....CODZIENNIE a jesli czujesz przepocenie od innych to raczej jest to wina ubran,ktore kots zaklada drugi trzeci dzien z rzedu nie piorac ich...mam w pracy kolezanke,z ktora mamy ogromny problem poniewaz potrafi przez tydzien nosic ta sama sukienke i strasznie od niej czuc...probowano delikatnie zwrocic jej uwage ale do niej to nie dociera...

Codziennie się kąpię i codziennie myję włosy. Nie wyobrażam sobie inaczej.

codziennie. czasem nawet dwa razy dziennie. w zależności od dnia i potrzeb. ale nie wyobrażam sobie nie wejść pod prysznic przynajmniej raz dziennie. z ręką na sercu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Operacja Plastyczna tak czy nie?