Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kobiece Kształty są seksowne :)

19 paź 2011 - 15:32:46

Cytat
efcia18
Właśnie dzisiaj zaczęłam pić czerwoną herbatę :P chce zrzucić kilka kg z ud i boczki bo seksownie to nie wygląda :)



o witam w klubie czerwonej herbatki :) ja piję ją od tamtego tygodnia :)

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

Kobiece Kształty są seksowne :)

19 paź 2011 - 15:34:37

Cytat
Sykidka
Cytat
kleszczu
nie przejmuj się masz kobiece kształty - ponieważ taka nadwaga to już choroba i poważne zagrożenie a nie kobiece kształty


nie mam nadwagi jeżeli to do mnie :)
Cytat
martyna2574
Ja tam jestem jak najbardziej ZAAA ;) Każda z nas ma w sobie coś pięknego i tylko na tym powinnyśmy się skupiać ;)
Tak samo jak Ty czasami mam dzień, że chętnie bym wymieniła każdą część mojego ciała, a innym razem (np. dzisiaj ;)) patrzę w lustro i sobie myślę... ulala aż tak źle ze mną nie jest ;D
Oczywiście, że musimy dążyć do perfekcji bo na tym to życie polega, żeby stawiać sobie poprzeczki i je pokonywać :)
Najważniejsza jest jednak wiara w siebie ;)


o bardzo fajnie napisałaś, jestem za i o to mi chodzi w tym temacie :) Super.


proszę uważnie czytać - "gdy się waży 100kg to ciężko tu mówić nie przejmuj się masz kobiece kształty - ponieważ taka nadwaga to już choroba i poważne zagrożenie a nie kobiece kształty" to nie do Ciebie tylko chodzi o to że gdy kobiety jest więcej to nie zawsze są to kobiece kształty

Kobiece Kształty są seksowne :)

19 paź 2011 - 15:36:38

kobiece okej, tluste - nie,

niezweryfikowana
Posty: 1.733
Ostrzeżenia: 1/5

Kobiece Kształty są seksowne :)

19 paź 2011 - 15:36:59

Cytat
xkoralowax
Cytat
efcia18
Właśnie dzisiaj zaczęłam pić czerwoną herbatę :P chce zrzucić kilka kg z ud i boczki bo seksownie to nie wygląda :)



o witam w klubie czerwonej herbatki :) ja piję ją od tamtego tygodnia :)

Jak efekty :D wiem wiem troche za wsczesnie by o tym mówić ale moze juz zauwazylas jakies zmiany? :D

Polecam wszystkim walczącym z cellulitem :) Na głównej się nie wyświetla więc wrzucę tutaj :)
http://forum.szafa.pl/48/4735444/do-dziewczyn-walczacych-z-cellulitem.html

Kobiece Kształty są seksowne :)

19 paź 2011 - 15:37:48

Cytat
darka806
owszem, ja bylam chuda jak patyk....teraz nabralam ksztaltow...przytylam 8 kg...i kazdy kogo spotkam mowi, ze wygladam 1000 razy lepiej, w koncu kobieco....a nie jak dziewczynka...
a jak przytyłaaaaaaaaś?? chce sposobu na to, oprócz jedzenia- bo to robię ale moja przemiana..ehh

Kobiece Kształty są seksowne :)

19 paź 2011 - 15:46:44

kobiece kształty są fajne, ale takie:


a nie takie:


po prostu w moim odczuciu fajnie mieć wyćwiczone ciało, nie wychudzone :) zwisające pośladki, fałdy na brzuchu i boczki nigdy mi się nie będą podobały! A poza tym ostatnio termin "kobiece kształty" używany jest w odniesieniu do kobiet często za grubych..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-19 15:50 przez jez_jerzy.

Kobiece Kształty są seksowne :)

19 paź 2011 - 15:49:21

A moim zdaniem autorko watku sama nie wiesz o czym piszesz. W jednym zdaniu piszesz o zaakceptowqaniu siebie, a dwie linijki nizej o ostrych cwiczeniach, a jeszcze pod komentarzem innej dziewczyny ppierasz dazenie do perfekcji. Zdecyduj sie kobieto!

Kobiece Kształty są seksowne :)

19 paź 2011 - 15:58:29

każda kobieta chciałaby być idealna, a telewizja i gazety wmontowały nam do głowy, że idealna kobieta to SZCZUPŁA kobieta. Owszem, zgadzam się z tym, że kobieta powinna o siebie dbać, ćwiczyć, zdrowo się odżywiać. Denerwuje mnie, jak kobiety otyłe mają pretensje do tych szczupłych, że wyglądają jak patyki, że im więcej ciała tym lepiej i że one też maja prawo nosić rurki o 2 numery za małe. No oczywiście, że mają prawo, że niech się potem nie dziwią, że ludzie wytykają je palcami.



Kobiety mają różne kształty i typy figur i dlatego pisane są porady jak dobrze wyglądać w KAŻDYM rozmiarze. Nie znam osoby otyłej która by nie chciała schudnąć.

Co do pokochania siebie - zgadzam się z tym jak najbardziej. Ale trzeba umieć jednocześnie kochać i szanować swoje ciało. Ja sama jestem na etapie zrzucania kilku kilogramów, ale nie jestem otyła. Jestem zadowolona ze swojej sylwetki, pogodziłam się już z tym, że skoro mam figurę klepsydry to zawszę już będę miała ciut bardziej masywniejsze uda. Ale wystarczy spojrzeć na ubóstwianą Beyonce czy Halle Berry i zastanowić się czy duża pupa i masywne uda są aż takie złe? Trzeba pokochać swoje ciało i dbać o nie, a każda będzie zadowolona bez względu na rodziaj figury i wagę :)



zweryfikowana
Posty: 2.215
Ostrzeżenia: 1/5

Kobiece Kształty są seksowne :)

19 paź 2011 - 16:21:58

większa pupa ładnie wygląda jeśli kobieta ma większe piersi.. więsz są zachowane proporcję
ja natomiast mam figurę coś między kolumną a klepsydrą i bardziej podobają mi się zgrabne pupy i nie za duże piersi
kwestia gustu :) najważniejsze że akceptujesz siebie

niezweryfikowana
Posty: 355
Ostrzeżenia: 6/5

Kobiece Kształty są seksowne :)

15 cze 2022 - 10:26:54

Kobieta kobiecie wilkiem - nie mogę tego zrozumieć?!
Więcej akceptacji i zrozumienia.


___________________
https://www.wsfki.edu.pl/auto-holowanie-warszawa/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

szczerze, ile razy w ciągu tygodnia bierzecie prysznic/kąpiecie się?