Obecnie rozmawiamy o:

Meble na wymiar Warszawa

gorący temat

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kobiece Kształty są seksowne :)

19 paź 2011 - 15:05:47

yhy..



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-19 16:52 przez Sykidka.

Kobiece Kształty są seksowne :)

19 paź 2011 - 15:08:37

owszem duza pupa jest fajna.. ale jak jest ładnie wycwiczona. co z tego ze mam duzy tyłek, tak wow, jak jest opadnięty i sflaczały :P

no a piersi niestety malutkie :P

lubie tylko w sobie długie nogi, ale moglby byc szuplejsze i prostsze :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-19 15:10 przez kara2606.

niezweryfikowana
Posty: 778
Ostrzeżenia: 1/5

Kobiece Kształty są seksowne :)

19 paź 2011 - 15:09:23

Jakaś Psychoterapia??

Kobiece Kształty są seksowne :)

19 paź 2011 - 15:11:44

kurde rady jak z cisteczek z wróżbą.

Kobiece Kształty są seksowne :)

19 paź 2011 - 15:13:18

A ja należę do filigranowych i bardzo fajnie się czuję w swoim ciele! Chociaż jakby było to możliwe to chętnie przygarnęłabym kilka kg:)

Kobiece Kształty są seksowne :)

19 paź 2011 - 15:14:29

owszem, ja bylam chuda jak patyk....teraz nabralam ksztaltow...przytylam 8 kg...i kazdy kogo spotkam mowi, ze wygladam 1000 razy lepiej, w koncu kobieco....a nie jak dziewczynka...

Kobiece Kształty są seksowne :)

19 paź 2011 - 15:15:28

Cytat
Inezzz
A ja należę do filigranowych i bardzo fajnie się czuję w swoim ciele! Chociaż jakby było to możliwe to chętnie przygarnęłabym kilka kg:)
to ja chętnie te kilka kg oddam ;p

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

Kobiece Kształty są seksowne :)

19 paź 2011 - 15:16:06

zgadzam się co z tego jak duży biust skoro nie zadbany i wiszący, albo duży tyłek ale taki flek, płaski a szeroki i z cellulitem
nie oszukujmy się grunt to żeby kobieta była zadbana i miała jędrne ciało a czy ma 50kg czy 70 jeśli o siebie zadba może wyglądać pięknie i seksownie ale niestety gdy się waży 100 to ciężko tu mówić nie przejmuj się masz kobiece kształty - ponieważ taka nadwaga to już choroba i poważne zagrożenie a nie kobiece kształty

Kobiece Kształty są seksowne :)

19 paź 2011 - 15:17:17

Ja tam jestem jak najbardziej ZAAA ;) Każda z nas ma w sobie coś pięknego i tylko na tym powinnyśmy się skupiać ;)
Tak samo jak Ty czasami mam dzień, że chętnie bym wymieniła każdą część mojego ciała, a innym razem (np. dzisiaj ;)) patrzę w lustro i sobie myślę... ulala aż tak źle ze mną nie jest ;D
Oczywiście, że musimy dążyć do perfekcji bo na tym to życie polega, żeby stawiać sobie poprzeczki i je pokonywać :)
Najważniejsza jest jednak wiara w siebie ;)

Kobiece Kształty są seksowne :)

19 paź 2011 - 15:17:20

.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-20 23:24 przez Sykidka.

Kobiece Kształty są seksowne :)

19 paź 2011 - 15:18:07

po ciąży poszerzyły mi się biodra...i dzięki temu talia wydaje się węższa...bo jak były b. wąskie to wygladałam jak chłopak trochę...nie ma tego złegoooo....

niezweryfikowana
Posty: 1.733
Ostrzeżenia: 1/5

Kobiece Kształty są seksowne :)

19 paź 2011 - 15:18:23

Właśnie dzisiaj zaczęłam pić czerwoną herbatę :P chce zrzucić kilka kg z ud i boczki bo seksownie to nie wygląda :)

Kobiece Kształty są seksowne :)

19 paź 2011 - 15:19:49

Cytat
Visenna
Cytat
Inezzz
A ja należę do filigranowych i bardzo fajnie się czuję w swoim ciele! Chociaż jakby było to możliwe to chętnie przygarnęłabym kilka kg:)
to ja chętnie te kilka kg oddam ;p

to ja je chce:D da radę tak z 5-7kg?:D
Bo ja każdy swój nabyty kilogram przygarniam jak Matka Teresa dzieci :P

zweryfikowana
Posty: 4.792
Ostrzeżenia: 2/5

Kobiece Kształty są seksowne :)

19 paź 2011 - 15:24:10

A właśnie myślałam o diecie ;D. Ale ja lubię sobie wkręcać na głowę jakieś wady i robię to codziennie. A najlepsze jest to, że jak wieczorem ustanę na wagę to mówię sobie ''Od jutra dieta. Żadnych słodyczy'' A na drugi dzień wcinam czekoladę ;DD. Ogólnie nie jestem gruba ale mam trochę tyłka i bioder ; p. Mam 165cm i 58kg. A mimo to chcę schudnąć bo nic nie poradzę na to, że chuuuuudość tak bardzo mi się podoba ;p. Ale autorko wątku dziękuje za te słowa bo pomogły mi trochę ;D. A i złośliwością się nie przejmuj. Tutaj jest to na porządku dziennym ;]

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

szczerze, ile razy w ciągu tygodnia bierzecie prysznic/kąpiecie się?