Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->

Herbatka powiększająca biust

12 sty 2013 - 14:27:26

Cytat
Justysia_q
Cytat
aguska9216
A ja powiem tak: będziesz w ciązy, to biust sam CI się 'powiększy' :) Potem urodzisz maluszka, to byc moze mzaczniesz pić bawarke(herbata+mleko), aby pokarmu bylo więcej. Nie masz sie czym martwic:)

Ha ha co prawda to prawda! Zaczynam dopiero 6 miesiąc a mój biust "przeskoczył" już 4 rozmiary ;)

Tylko zapomniała dodać,że po porodzie biust może wrócić do swojego rozmiaru sprzed ciąży,zwłaszcza jak mało się przytyje,albo po porodzie szybko schudnie.
Koleżanka kiedyś stwierdziła(bo prawie nic w ciąży nie przytyła),że fajnie,że wróciła do wagi sprzed ciąży,ale cycki mogły zostać.Bo też wróciły do rozmiaru sprzed.

Herbatka powiększająca biust

12 sty 2013 - 14:37:06

to ja się tez wypowiem w takim razie:
hahahahahahahahahahahah
Przepraszam za pgardę i uszczypliwośc.
dziekuje za uwagę, to koniec mojej wypowiedzi.

zweryfikowana
Posty: 1.008
Ostrzeżenia: 1/5

Herbatka powiększająca biust

12 sty 2013 - 14:40:44

Błagam 0_o

Herbatka powiększająca biust

12 sty 2013 - 14:43:41

No pewnie,że herbata nie działa na powiększeniu biustu.

Herbatka powiększająca biust

12 sty 2013 - 14:44:27

Cytat
Justysia_q
Cytat
ja-ska
Cytat
aguska9216
Cytat
Justysia_q
Cytat
aguska9216
A ja powiem tak: będziesz w ciązy, to biust sam CI się 'powiększy' :) Potem urodzisz maluszka, to byc moze mzaczniesz pić bawarke(herbata+mleko), aby pokarmu bylo więcej. Nie masz sie czym martwic:)

Ha ha co prawda to prawda! Zaczynam dopiero 6 miesiąc a mój biust "przeskoczył" już 4 rozmiary ;)
a nie mówilam? Od razu sie kobieta lepiej czuje ( i oczywiście mąż również he he:) ) Pozdrowienia dla przyszłej mamusi i maleństwa:)


Ja bym sie tak nie cieszyła, byłam w ciazy z rozmiaru B zrobil Mi sie C/D byly piekne po urodzeniu karmilam 2miesiace niestety i po piersiach ani sladu pare rozstepow skora sie zrobila inna niz byla i z mojego niegdys B zrobilo sie malutkie B duze A wiec..

Mi "przeskoczyły" z 65A do 70D bez rozstępów (a tendencje mam), więc póki co mam z czego się cieszyć. Co będzie potem zobaczymy, grunt to odpowiednia pielęgnacja.

Sugerujesz ,ze nie dbalam o siebie w ciazy? gdyby kazda tak dbala jak ja to bylo by ok. Smarowalam sie odpowiednimi kremami po prostu za szybko urosly zrobily sie rozstepy i nie mialam na to wplywu zycze Tobie zebys nie doswiadczyla tego co ja ,ale uwazaj jak urodzisz i dojdziesz do siebie bo wtedy moga Ci zostac flaczki niekoniecznie moga wyjsc rozstepy. Takze powodzenia Ci zycze i szczesliwego rozwiazania!;)

Herbatka powiększająca biust

12 sty 2013 - 14:44:37

nie ma czegoś takiego jak herbatka powiększająca biust.

Herbatka powiększająca biust

12 sty 2013 - 14:45:11

Cytat
dootii
Cytat
Justysia_q
Cytat
aguska9216
A ja powiem tak: będziesz w ciązy, to biust sam CI się 'powiększy' :) Potem urodzisz maluszka, to byc moze mzaczniesz pić bawarke(herbata+mleko), aby pokarmu bylo więcej. Nie masz sie czym martwic:)

Ha ha co prawda to prawda! Zaczynam dopiero 6 miesiąc a mój biust "przeskoczył" już 4 rozmiary ;)

Tylko zapomniała dodać,że po porodzie biust może wrócić do swojego rozmiaru sprzed ciąży,zwłaszcza jak mało się przytyje,albo po porodzie szybko schudnie.
Koleżanka kiedyś stwierdziła(bo prawie nic w ciąży nie przytyła),że fajnie,że wróciła do wagi sprzed ciąży,ale cycki mogły zostać.Bo też wróciły do rozmiaru sprzed.

Życie, nic nie jest wieczne, fajnie że są jakie są, choć czasem tęsknie za małymi ;)

Herbatka powiększająca biust

13 sty 2013 - 11:41:48

Cytat
dootii
Cytat
Justysia_q
Cytat
aguska9216
A ja powiem tak: będziesz w ciązy, to biust sam CI się 'powiększy' :) Potem urodzisz maluszka, to byc moze mzaczniesz pić bawarke(herbata+mleko), aby pokarmu bylo więcej. Nie masz sie czym martwic:)

Ha ha co prawda to prawda! Zaczynam dopiero 6 miesiąc a mój biust "przeskoczył" już 4 rozmiary ;)

Tylko zapomniała dodać,że po porodzie biust może wrócić do swojego rozmiaru sprzed ciąży,zwłaszcza jak mało się przytyje,albo po porodzie szybko schudnie.
Koleżanka kiedyś stwierdziła(bo prawie nic w ciąży nie przytyła),że fajnie,że wróciła do wagi sprzed ciąży,ale cycki mogły zostać.Bo też wróciły do rozmiaru sprzed.
Jesli chodzi o mnie, to w ciązy przytylam tylko 11 kg, do wagi sprzed ciązy wrócilam po tygodniu, a teraz waże 7 kg mniej niz przed ciąża. Przy wzroście 168 waze 49 kg, karmilam oczywiscie maluszka piersią przez 3 miesiące a piersi jak mialam male, tak teraz tez mam male a nawet jeszcze mniejsze, tym, bardziej, ze schudłam wiecej niz sie spodziewalam.No i tak dla uświadeomienia niedowiarków - można byc bardzo szczupłym i miec rozstępy, celulit, naciągniętą skóre. Ale nic nie jest tyle warte co uśmiech maluszka i radość z tego, ze jest sie świadkeim, jak rośnie nam mala istotka, której podarowało sie życie:) Tak wiec mozna smiało rzec, że sa rzeczy ważniejsze niz 'Big Cyce' :)

Herbatka powiększająca biust

13 sty 2013 - 11:44:09

Nigdy w to nie uwierze:)

Herbatka powiększająca biust

13 sty 2013 - 11:47:46

Cytat
zielonoooka88
ja bym w to nie wierzyła :P

Herbatka powiększająca biust

13 sty 2013 - 11:48:54

nie warto jeśli ma to Ci popsuć hormony...

Herbatka powiększająca biust

13 sty 2013 - 11:49:14

haha nie wierze w taki rzeczy :D

Herbatka powiększająca biust

06 mar 2013 - 16:17:03

hej, ja też byłam na tyle "nie rozsądna" i kupiłam sobie herbatkę...przez allegro... i musze powiedziec że jestem zadowolona... u mnie działa... pije ją codziennie i mój biust się powiększył. nawet mąż to zauważył. więc morał z tego taki, że na jednego działa a na drugiegi nie, nie dowiesz się jak nie spróbujesz, to nie są wielkie koszta.. więc niech nie wypowiadają sie ci co nie próbowali to nie są herbatki hormonalne :). dziękuję.

Herbatka powiększająca biust

06 mar 2013 - 16:20:38

Piłam jedno takie świństwo, ale nie pamiętam już nazwy (facet mnie zmuszał;/). Nie łudź się, że to działa. Jest ohydne i w dodatku efekt żaden.

Herbatka powiększająca biust

06 mar 2013 - 20:48:34

Czegoż to ludzie nie wymyślą, by tylko nabić sobie sakwę. Z drugiej strony, jaką wiarę trzeba mieć w naiwność kobiet, które wierzą, iż napar może przyczynić się do zwiększenia rozmiaru piersi. O kobieca naiwności! Firmy żerują na takich przypadkach.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nie wiem co już o tym myśleć..